Jump to content
Create New...

✵ A.Y.E LašaS ✵ anketa į administratorius


✵ A.Y.E LašaS ✵

Recommended Posts

  • CS:GO Admin

1. Nick žaidime, bei amžius  ( N 17-18 ) - ✵ A.Y.E LašaS ✵, 21 metai
2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) STEAM_0:0:11101 
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Tiesiog esu senas žaidėjas, pačiame servyje jau nuo pat įkurimo žaidžiu. Visi norim gero serverio,geru žaidėjų todėl norečiau prisijungti prie tokio serverio gerinimo ir administratorių.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Esu buvęs senas adminas kaip tik tik išėjo serveris, tikslios datos neprisiminsiu bet yra žmonių kurie tai prisimena ir galėtu patvirtinti.
5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - Į diena ne maziau 3 h bahuru 1 serveryje.
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - #1
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Taisyklės yra taisyklės, jos galioja visiems nesvargu koks žmogus bebūtum, jos galioja visiems ir visiems vienodos, jų nežinojimas neatleidzžia nuo neatsakomybės tad pagal taisykles butu atsižvelkta kokia nuobauda turi gauti žmogus joms nusižiangęs.
8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?  Viskuo kuo galiu tuo padėsiu, tai visgi yra kaip laisvalaikio leidimas tad su mielu noru padėsiu kuom tik galėsiu kad tik serveris būtų gyvesnis.

  • Pakeliam 2
  • Sodinam 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search