Jump to content
Create New...

-Admin vafliuzui


Eodeη

-Admin vafliuzui  

21 balsai

  1. 1. Ar nuimt vafliuzui admina

    • Nuimti
      20
    • Palikti
      1

Apklausa uždaryta, daugiau negalima balsuoti


Rekomenduojami pranešimai

5 minutes prieš, Antifr33z3 pasakė:

o kas dar buvo? as prisijungiau tik tada, kai servas jau nuddosintas buvo ir pasiskunde gal trys zaidejai, o pacio ciuvo nebuvo.

Pats problemas tau dar aiskino kaip ciuva pagaut ir isbanint, nes kazkaip consolej iskart parasyt komanda ir jam atejus isbanint per sunku pasirode.

Tiek ervis tiek kerkas online buvo, ar rasei kazkuriam, kad per source bans isbanintu? O poziuris, kad ai kitas admin serve buvo tai as turiu nieko nedaryt(kas net siuo atveju nera tiesa) tai zinai.... 😉

Antifrizai. 🙂 

1. Čiuvas gavo ban.

2. Informavau iškart per steam chat.

3. Reikėjo matyt kokia galimybė buvo jį banint kai nonstop rr buvo.

 

Žodžiu, neturiu aš ko per daug čia aiškintis. kam reikia, tas žino.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Marrihuana pasakė:

Užaugsi suprasi lol. Tai kaip ten buvo kai sakei man 28 metai ar kiek ir sakei aš tikrai neskūsiu po 10min jau kaziolas pasirodo. Arba pvz kaip reikalai su vac banned acc tavo ?

su vac mano atiduotu acc seniausiai kitam žmogui. tai ką veikia? manau, kad šiukšlyne guli.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Vertico laikais zinokite tokio bardako nebuvo.

Bet jokes aside gal pries kisant pagalius i dviracius vienas kitam, gal pabandykite kompromisa rast ar apmokint naujokeli? (Nezinau kiek laiko turi privilegijas jis).

Gal tik supanikavo zmogus kadangi nesusidures su siukslemis kurie servus lauzia. hmm

  • Nusiminęs 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

56 minutes prieš, Drolis pasakė:

Vertico laikais zinokite tokio bardako nebuvo.

Bet jokes aside gal pries kisant pagalius i dviracius vienas kitam, gal pabandykite kompromisa rast ar apmokint naujokeli? (Nezinau kiek laiko turi privilegijas jis).

Gal tik supanikavo zmogus kadangi nesusidures su siukslemis kurie servus lauzia. hmm

Gal ir reikia pamokint, bet beda ne tik sioje situacijoj, labai daznai serveryje nebuna adminu kurie uzbanintu begiojancius cheaterius, rekaujancius vaikus ir dar ivairiu situaciju. Gal reiktu pradet rimciau ziuret i adminu aktyvuma, nes nevardinsiu bet yra tokiu, kurie retai buna serve (as uzpildes admin anketa, bet nesakau kad butinai mane turit priimti, tiktu tie kurie padarys tvarka ir bus aktyvus, manau  butu geriau ir nebutu tokiu dialogo kaip "ar yra adminas?" o atsakymas "niekada cia ju nebuna" 😄). O sita situacija tai manau pateisinama, nes kaip supratau jis tiesiog nezinojo ka daryt, o adminu chata visi uzsimutine, tai gal pasimokys is klaidos. Nors yra buve atveju, kai as jam rases per admin chata, kad paziuretu tam tikra veikeja, tai jis arba nematydavo arba ignoruodavo, bet tie zaidejai ir toliau begiodavo nepaziureti/neuzbaninti, tai manau reiktu poziuri pakeist ir atejus bent biski priziureti tvarka.

Redaguota MemeMashyn
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Patarimas discorda gaivint 😛 Tobulas budas pakviest admina greitai, ypac jei jie online, bet ne zaidime.

Jau gausit @pilkiuke pakratyti kad idetu daugiau jusu, neprivalo but tik 10 adminu, nebe tie laikai. Tuoj girdejau vienas projektas uzsidaro tai vistiek turetu jaustis zaideju padidejimas tai manau ir admin gretose reiktu pastiprinimo. STREIKO REIK tada sujudes viskas

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
11 valandas prieš , Drolis pasakė:

Patarimas discorda gaivint 😛 Tobulas budas pakviest admina greitai, ypac jei jie online, bet ne zaidime.

Jau gausit @pilkiuke pakratyti kad idetu daugiau jusu, neprivalo but tik 10 adminu, nebe tie laikai. Tuoj girdejau vienas projektas uzsidaro tai vistiek turetu jaustis zaideju padidejimas tai manau ir admin gretose reiktu pastiprinimo. STREIKO REIK tada sujudes viskas

ne streiko reikia, o kad tu grystum. tavo laikais abu servai pilni buvo , visi darnei gyveno , eventai vyko servai zydejo. nekaltinu pilkes , jai vienai tikrai persunku ji ir savo gyvenima turi . bet pagrindiniu adminu kurie tikrai kazka darytu del servo( netokiu kaip as , tik del kvapo ir kad cyteri uzbaininti paprasta) o tokiu kaip tu , tokiu kaip verikas reikia, tada taisysis situacija .

  • Pakeliam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
5 valandas prieš , PysT pasakė:

ne streiko reikia, o kad tu grystum. tavo laikais abu servai pilni buvo , visi darnei gyveno , eventai vyko servai zydejo. nekaltinu pilkes , jai vienai tikrai persunku ji ir savo gyvenima turi . bet pagrindiniu adminu kurie tikrai kazka darytu del servo( netokiu kaip as , tik del kvapo ir kad cyteri uzbaininti paprasta) o tokiu kaip tu , tokiu kaip verikas reikia, tada taisysis situacija .

Apologies, radau pasaukima kitame projekte tesiog ir taip, csgo daug laiko nebepraleidziu. Tenais pritampu labiau ir save realizuot galiu.

O bachuru projektui ir zalos pakankamai pridariau, tad gryzt ir nesinori. Matau kad dar liko rimtu administratoriu tad tikiu kad susitvarkysite. Padekite pilkiukei, nepriimkit i admin gretas asmenu kurie stumia ant projekto bunant kitur o po to pareina lyg niekur nieko ir manau susitvarkysite. Jei reiks pagalbos kazka pravest, mielai pagelbesiu kartas nuo karto ;).

Taipogi nepamirskit naujokelius adminus apsimokint kad tokiu temu kaip si nereiktu 😄

  • Nusiminęs 3
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

RIP Trollis 1865-2015~ .

Kokia tikimybė, kad 80% proc. naujų adminų net nežino komandų? Ir šiaip, šiuo metu, kada serveris turi nemažai populiacijos, reikėtų sugrąžinti anti non prime sistemą, kad visoki urodai neslankiotų. Dešimtys bugų, DM servo idėjos, į kurias buvo žadėta atsižvelgti prieš 6 mėn tebėra užmirštos.

Kur mano veteran badge btw?

  • Haha 1
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
14 minutes prieš, domantaka pasakė:

RIP Trollis 1865-2015~ .

Kokia tikimybė, kad 80% proc. naujų adminų net nežino komandų? Ir šiaip, šiuo metu, kada serveris turi nemažai populiacijos, reikėtų sugrąžinti anti non prime sistemą, kad visoki urodai neslankiotų. Dešimtys bugų, DM servo idėjos, į kurias buvo žadėta atsižvelgti prieš 6 mėn tebėra užmirštos.

Kur mano veteran badge btw?

Ne tik dm same ir su pirmu servu, anksčiau sakė kad neapsimoka tvarkyti nes miręs servas lygtais, bet kiek matau same shit kai servas ir gyvas 😕 tai idk požiūris į projektą ant poxui. ( Gal aš kažko nežinau ,bet tiesiog tokia mano nuomone susidarė ) 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
11 valandas prieš , PysT pasakė:

ne streiko reikia, o kad tu grystum. tavo laikais abu servai pilni buvo , visi darnei gyveno , eventai vyko servai zydejo. nekaltinu pilkes , jai vienai tikrai persunku ji ir savo gyvenima turi . bet pagrindiniu adminu kurie tikrai kazka darytu del servo( netokiu kaip as , tik del kvapo ir kad cyteri uzbaininti paprasta) o tokiu kaip tu , tokiu kaip verikas reikia, tada taisysis situacija .

Tai trollis budavo event masteris ir siaip daug bendraudavo servo reikalais, eventai yra labai svarbus zaideju pritraukimui ir aktyvumui palaikyt.

Adminai anksciau irgi bendru sprendimu budavo renkami ir tokie, kurie kazka gali pasiulyt, aukstesnio lygio cytams atpazint, kai kurie savo charizma traukia zaidejus. Yra ir dabar ivairiu, nk nesakau. Bet anksciau buvo daugiau high skilled adminu, kurie demo paziuret galedavo ir cytus atpazint. Dbr is draugeliu renkama, open spotas? pirmas anketa parasei ir gauni admina. Kiekvienas geriau zaidziantis zaidejas turi drebet, nes tokiem visi cytai 😄 Adminas prasydamas zaidejo nesikeikti, viename sakinyje (susidaranciame is 5 zodziu) panaudojo 2 keiksmazodzius. Tai gan hipokritiska bausti, ne? O tuo labiau bausme neadekvacia det. 

Nesakau, kad adminus keist reikia, tik strukturos ziauriai truksta 🙂 As pvz adminais, uz kuriuos esu atsakingas, patenkintas ir is mano srv saraso visi tikrai nrml pareigas atlieka, tik aktyvumo kai kuriems truksta (nors Marrihuanos valandas skaiciuoju tiek pat laiko, kiek visu kitu kartu sudejus :DD) O daugiau apart valandu skaiciavimo nelabai ir turiu galimybe kazka pakeist, nes niekas neklausia ir nuomones neapsvarsto. Buvau ne karta rases, kad flipinsit servu aktyvuma ir tiek, ypac, kai prasidejo non prime draudimas 2 srv, eventai vien pirmam, tickai per velai ideti buvo, pakeitimai, kuriu niekas neprase. Naujoves nera blogai, bet feedback reikia pasiklausyt. 

Duokit developeri vtk (tiesiog kada maskas laiko neturi ir reikia kazka biski pakoreaguot) , daugiau eventu, pora tweaku ir vel du servai full butu. 

Redaguota Kerk
  • Like 3
  • Haha 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
1 valandą prieš , domantaka pasakė:

RIP Trollis 1865-2015~ .

Kokia tikimybė, kad 80% proc. naujų adminų net nežino komandų? Ir šiaip, šiuo metu, kada serveris turi nemažai populiacijos, reikėtų sugrąžinti anti non prime sistemą, kad visoki urodai neslankiotų. Dešimtys bugų, DM servo idėjos, į kurias buvo žadėta atsižvelgti prieš 6 mėn tebėra užmirštos.

Kur mano veteran badge btw?

Labai greit pamirsti istorija , kaip antram serve buvo ijungta tik prime ir kaip jis liko stoveti tuscias. Sitoj vietoj su pasiulymais jau gali ir sustoti. 

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
1 valandą prieš , KeNTaS pasakė:

Ne tik dm same ir su pirmu servu, anksčiau sakė kad neapsimoka tvarkyti nes miręs servas lygtais, bet kiek matau same shit kai servas ir gyvas 😕 tai idk požiūris į projektą ant poxui. ( Gal aš kažko nežinau ,bet tiesiog tokia mano nuomone susidarė ) 

Kai antras servas buvo rip del blogos idejos i pirma serva buvo ideti keli nauji plugin , kurie ir pritrauke publika, o dabar atsiranda protinguoliu kuriem vis kas nors maiso...Na bet tokiu visada buvo ir bus.Jie kaip tie patys bugai i kuriuos geriau nekreipt demesio.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
33 minutes prieš, MaSk pasakė:

Kai antras servas buvo rip del blogos idejos i pirma serva buvo ideti keli nauji plugin , kurie ir pritrauke publika, o dabar atsiranda protinguoliu kuriem vis kas nors maiso...Na bet tokiu visada buvo ir bus.Jie kaip tie patys bugai i kuriuos geriau nekreipt demesio.

Man tai asmeniškai niekas nemaišo ,bet kai žaidėjai skundziasi bugais,tai žinok nusibosta klausytis to pačio per tapati :) 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

@MaSk Kada tu paskutinį kartą buvai bent viename iš servų? 😄 Revive sistema yra pati didžiausia šūdo krūva, net neįsivaizduoju iš kur tokia idėja atsirado. VIP žaidėjai suprantu moka už paslauga ir t.t., bet full armoras ir deagle pirma rounda kai visi kiti su usp ir glockais buna, čia max retarded shit ever. Piranesi smoke bugas tebe egzistuoja, vienintelis pliusas, kad ne daug kas žino. Beje, kada kas nors iš viso paskutinį kartą siūlė idėją serveriui kuriam nors? Dedi kažkokius random nesąmones pagal savo nuožiūrą ir kurie dažnai būna bugovi ar visai be ryšio.

  • Pakeliam 3
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search