Jump to content
Create New...

Chemikas į admin


Chemikass

Recommended Posts

1. Nick žaidime, bei amžius  ( N 17-18 ) - Chemikas, N19
2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) STEAM_0:1:201666479
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Paskutinius du mėnesius labai daug laiko praleidžiu pirmame serveryje ir realiai atsibodo visi prime ir non-prime žaidėjai naudojantis neleistinas programas. Cs patirties turiu tikrai gan nemažai maždaug apie 8k valandų sudėjus tiek 1.6 tiek csgo. Šiame reikale tikrai gerai gaudausi. Pirmame serveryje taip pat pilna vaiku kurie per daug sau leidžia ir kuriems reikia drausmes. Taigi esme tame kad noriu padėt serveriui neprarasti jo vertes ir palaikyti švara jame.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? -  Taip, bet 1.6 laikais, o kuriam serveri nelabai jau pamenu.
5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - serveriuose praleidžiu tikrai gan daug savo laisvalaikio 1 serveryje į diena praleidžiu stabiliai nuo 3 iki 5 valandų kartais buna ir daugiau, 2 serveryje nesu toks aktyvus 1-2h i savaite
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - #1
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? -  Tokiu atveju jie butu nubausti tinkamai , kadangi taisykles visiem vienodos nesvarbu ar tai draugas.
8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Prie projekto galėčiau prisidėt padedant rengti eventus,turnyrus.

  • Pakeliam 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search