Jump to content
Create New...

DM serveris


domantaka

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Paskutiniu metu nemažai žaidėjų pradėjo rintkis i DM serverį, todel manau laukas įdėti keletą naujovių:
Vietoje pasirenkamo mode prieš roundą, siulyčiau įdėti rotuojantį, kuriame yra: pistol, pistol HS only, rifles, rifles HS only ir awp (šią idėją imu iš vieno esamo serverio, tačiau ten yra ir smg mode, tačiau jis nėra labai mėgiamas žaidejų ir dažnai būna pakeistas).

Išimti spawn protection'ą, nes 0.2 sec tokiame mode nelabai ką ir apsaugoja. Pritaikius šį pakeitimą manau ir dingtų tos erzinančios spalvos tik atsispawininus dėl kurių skundžiausi ankščiau.
Pakeisti atsispawninimo kryptį, nes dažniausiai atspawnina žiūrint į sieną. Taip pat pakoreguoti pačius spawn pointus kurie atspawnina viduryje atviros vietos.
Cheezy ginklus kaip shotgunai, p90 ar autosniperiai išimti visai, AWP galimai padaryti tik vipams

Vienu žodžiu idėja padaryti paprastu, šiuolaikišku DM serveriu, nes man asmeniškai daugumoje populiariu serverių lagina arba šiaip žaidžia urodai, kurie užsiėmę gerą spota visa mapa ten ir prasėdi.

Jeigu kas nors turi kokių papildomų idėjų prašau, reiškitės.

  • Pakeliam 5
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 valandas prieš , domantaka said:

Paskutiniu metu nemažai žaidėjų pradėjo rintkis i DM serverį, todel manau laukas įdėti keletą naujovių:
Vietoje pasirenkamo mode prieš roundą, siulyčiau įdėti rotuojantį, kuriame yra: pistol, pistol HS only, rifles, rifles HS only ir awp (šią idėją imu iš vieno esamo serverio, tačiau ten yra ir smg mode, tačiau jis nėra labai mėgiamas žaidejų ir dažnai būna pakeistas).

Išimti spawn protection'ą, nes 0.2 sec tokiame mode nelabai ką ir apsaugoja. Pritaikius šį pakeitimą manau ir dingtų tos erzinančios spalvos tik atsispawininus dėl kurių skundžiausi ankščiau.
Pakeisti atsispawninimo kryptį, nes dažniausiai atspawnina žiūrint į sieną. Taip pat pakoreguoti pačius spawn pointus kurie atspawnina viduryje atviros vietos.
Cheezy ginklus kaip shotgunai, p90 ar autosniperiai išimti visai, AWP galimai padaryti tik vipams

Vienu žodžiu idėja padaryti paprastu, šiuolaikišku DM serveriu, nes man asmeniškai daugumoje populiariu serverių lagina arba šiaip žaidžia urodai, kurie užsiėmę gerą spota visa mapa ten ir prasėdi.

Jeigu kas nors turi kokių papildomų idėjų prašau, reiškitės.

anticamp dar visai reikėtų

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Jeigu butu paprastesnis ffa/ffa hsdm be jokiu spawn protection manau pritrauktume nemazai aukstesnio rank veteranu. Pats brutal (jie pastoviai full) daug laiko prasedziu vien del to, kaip serveris sudetas. Ffa awp limita uzdet 1/2 per team +vip. Paprastas setup +top/ tasku sistema (tiem, kuriem idomu/aktualu) ir sesiju statistika (/session su kda, hs %, accuracy) manau yra geriausias dm.

O jeigu ir taip dm serveris gerai laikosi, tai galima deathrun serveri (kuris pastoviai tuscias) i dm pakeist ir neatbaidytume tu, kurie del tokio modo ateina koks yra. 

  • Like 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Aš irgi visa galva už FFA multimode dm su visais Domantakos išvardintais punktais.

Pasidalinsiu "tik savo patirtimi" bx dm.. Praktiškai kiek beateisiu į serverį bus išrinktas awp modas, sakyčiau 3 iš 4 kartų atėjus įserva.
Norint kito modo turi kaip durnelis visom kalbom prašinėti "batonų" (prie šito prieisim vėliau) jog prašau spauskit ta ir tą, nes norėčiau treniruotis ant to ir to.
Neatrodo, kad baigiasi kantrybė tiem kas nori rimčiau treniruotis dm serverį po sakykim 10 tokių prašymų ir t.t ?
Kodėl DM serverį batonai? Nes ten tiesiog batonai telošia, o rimtesni žaidėjai negali rimtai žiūrėti į toki moda kaip įvieta kur treniruotis ar apšilinėti.
Yra daug gerų pavyzdžių kaip, kad Brutal CS arba UGC gaming, kur serveriai visad full praktiškai ir žaidėjai gan stiprūs mano nuomone, svarbiausia ten be vipo patekti įserva praktiškai neįmanoma. Ar bx dm pasieks tokį lygį, kad priktrauktume iš betkurio pasaulio kampo stipresnius gamerius? Tik ne su šituo modu, stipriai abejoju. (vėl tik mano nuomonė) Asmeniškai man nebėra noro ten eiti ir taškyti batonus su awp iki tol kol lieka 1/3 servo ir kitam mape prašinėti, kad prašau paspauskit tą ar aną. 
Laiko gaišimas ir tiek.

Noriu gero lietuviško FFA dm su lietuviška liaudimi, tikiuosi jis bus jei atsiras ir daugiau bendraminčių kurie mano jog toks modas reikalingas ir tikrai praktiškesnis. Sorry už mano verkimus čia, bet tokia realybė iš mano pusės. Klausimas. Gal galima  užmesti vote ar reikia FFA multimode ar ne ? Būtų įdomu sužinoti ką mano kiti apie tai. Jei ši community nenori FFA multimode su Domantakos išvardintais punktais viskas gerai, susitaikysiu su tuom. Bet manau vote'as tikrai turėtų būti ir servo administratorius turėtų pakeisti moda jei būtų nubalsuota taip. Geros dienos.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search