Jump to content
Create New...

Kalėdu Eventai


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

taigi norim suzinot jusu zaideju poreikius,kokius fun eventus noretumet isvyst svenciu proga,duokit idejas gal ka naujo israsim, as siulyciau koki danger zone padaryt ir suleist koki 60 zaideju ten mustis del prizu, jei tai butu imanoma nes kaip zinom danger zone dar neseniai atsirado,tai tikrai nezinau ar butu toks variantas imanomas. taigi siulykit savo variantus kad per sventes butu linksma!

  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
16 minutes prieš, DaTroller said:

@MaSk ant kiek zaideju be lago paeitu ta battle royale padaryt? 

No idea, zinau kad man oficial fps gal net per puse krenta. Cia lagas tik is zaidejo puses galvoju del mapo didumo ir visko kas jame. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
38 minutes prieš, DaTroller said:

O kas sita reikala skaiciuos :D? Zinai koks uzsipisimas kiekvieno admin kiekviena bausme atsidarineti? 

nebūtina skaičiuoti, permetęs akim kelis puslapius, kas nei minutės neužtruko, galiu iškart pasakyt, kad solutionas greičiausiai ir laimėtų. Mano nuomone reikėtų pristabdyti visus eventus ir palepinti pačius adminus, kurie to nusipelnė.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
6 valandas prieš , domantaka said:

nebūtina skaičiuoti, permetęs akim kelis puslapius, kas nei minutės neužtruko, galiu iškart pasakyt, kad solutionas greičiausiai ir laimėtų. Mano nuomone reikėtų pristabdyti visus eventus ir palepinti pačius adminus, kurie to nusipelnė.

Aciu tau drauguzi uz ivertinima, bet as nesiskundziu. Man malonu baninti urodus is projekto. ❤️ man apdovanojimas yra happy players.

Redaguota s0luti0n
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search