Jump to content
Create New...

uz nieka ban


ieškantis

Rekomenduojami pranešimai

kodėl kai pasikeičiu nika pastoviai kažkam užkliūnu ir gaunu ban? Ši karta be ispejimo užbanino.  tiesiog h1ro per daug kartu nusoviau pradejo sakyti kad wh o admin be jokio prasymo i main acc linko ir panasiai paėme ir  užbanino... kas per nesamone? nick Sky seniau buvo 69..

  • Haha 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

hah😄 spectinau tave kuri laika, gali nebandyti apgaudineti, tavo zaidimo stilius toks keistas ir dristi teigti, kad nenaudoji, daznai eidavai i B, kai mazai ct budavo tam saite, atrodo lyg zinodamas, kaip jie buna saite drasiai eidavai, tik uzlipdavo ant car tai net neidavai ir atrodo lyg vengdavai mirties, zinodamas kur ct yra, granatos tiesiai po kojom, nepamenu roundo, bet metei gronke tiesiai i bencha kur ct stovejo, nors tu realiai net negalejai zinoti ir siaip dar keliu situaciju buvo. Ir gali tu man paaiskinti dar del ko eini su smurf zaisti maip turi suknista main ir dar uzsiprivatini profili ir po to dejuoji, va cia mane banina ir panasiai. Neapsimesk, kad nenaudoji, as galiu drasiai sakyti, kad wh turi ir tuom didziuojiesi, geda man uz tave. 

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Pasidalinsiu ir as savo pastebejimais. 8 rounde is B aps i B site aimlockas ant mento per siena net negincytinas. Prasukai pele pro ji, ir mili sekunde pele soko atgal ant jo. AWP saudymas? Cia jau next level shit. Nei karto po tavo flicko cross nesustojo ant enemy, visada kazkoks random milisekundes flick pries suvi. Pries bana ta rounda nei vieno T nebuvo mide, kad pasakytu apie underio rush. Girdet jo irgi negalejai, nes pastoviai teammate saude. Iskart issitraukei ak ir su prefire pasitikai ji. Net pirmas tavo kill per wmup. Kas taip daro? Jei tai butu buves tavo random kill, tai tu savo pasamonej butum uzsibrezes eit i palace ir zudyt mentu i A site. Norejai eit i rampa, pamatei kad palace sedi vienas arti, tai  ir nuejai nusaut. Viena round net per dumus preaiminai i woody, bet supratai kad jei nusausi per dumus pizdi gausi. Butent toj situacijoj, tau nebuvo reikalo i tuos dumus taikytis. Legit zaidejas nusitaiko ir sauna per dumus, ir tikisi kazka nusaut, o tu samoningai nesovei.

Mano verdiktas i peciu.

Redaguota s0luti0n
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Aš dar ant viršaus pridėsiu. Labai jau didelis pas tave didelis skirtumas tarp movemento, game senso ir aim. Stebint kaip tu judi ir kokius spotus žiūri tai atrodo, kad klaviatura pas šunį, o pelė pas žmogų. Peekai labai jau idomiai sutiminti, į šortą žmogelis išėjo ir kaip tik peekinai, nebelaikė kampo, vėl išlindai prieš jam peekinant. B site jau minėjo tavo aimlocką, susilėtinus irgi labai jau nenatūraliai atrodo. Apskritai toks jausmas, kad tavo pelė kabinasi kartais ant žmonių net kai per dūmus vedi. Aš tai čia ir į silpną aim assistą būčiau linkęs  ir wh elementų manau yra. Visada šalia žmogui būnant pradedi atsargiau eit, nors aplink visur teroristai, o jis campina kažkur dar neužspotintas, o paprastai mažai ką tikrini. Tavo tas no scope į connectorių žiauriai įdomus. Nei shorto netikrinai, nieko daugiau ir tokį net atsargų peeką padarei, bet tik į tą vietą 🙂 Va prieš pabaigą tai labai įstrigo tas faktas, kad esant dviem žmonėm ir tau žinant realiai abiejų lokacijas (mamytė nuo bencho pašaudė, o shortą užspotint galima buvo) tu laikai taikinuką vos ne ant kitcheno ir stebi kuris pirmas lys per siena. (Bent jau tokį įspudį susidaryt galima). 

Palikt baną. 🙂 

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Man tai juokas ima beskaitant tokiu ekspertu nuomones... Galiu į svečius pasikviesti kas iš Klaipėdos kad pažiūrėtumėt kaip lošiu :D kaip sakant kai nori prisipisti visada rasi prie ko prisipisti. Lošiu aš su nešiojamu pc tai fps gero nebūna prie dūmų  ar juose išvis tik 15fps būna. Be to gi čia servas 15x15 tai bet kokiam spote saite yra koks 80proc tikimybė kad bus žmogus tai ko ten nemesti granatos ar nešauti gi pataikyti gali iš lempos. Plius būna dienų kai tiesiog sekasi... tai vakar sekėsi tiek per warmup lempa pataikiau tiek konektoriuje. Aišku aš nežinojau ir negirdėjau aš jo nu bet nieks nežiūrėjo konektoriaus tai reikėjo patikrinti? Išvis ką aš žinau man be koks 15 kad naudoti čytus ir tipo šustru būti. Aš vistiek geriau lošiu nei vidutinis žaidėjas. Jeigu didesnę patirtį turintys žaidėjai už mane galvoja kad aš čytinau tai valio kaip sakant man tik paglosto širdi bet už nieką gauti bana tai yra nekažka... nu bet gyvenimas nesugrius kad vienam serve negalėsiu lošti...  žodžiu supratau kad bano nenuims tai visiem geros dienos ir gero tobulėjimo toliau ;) 

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nesuprantu, ką jūs iš viso tam demo įžiūrit, ypač, kai kalbat apie aim lockus, kai demo belekaip lagina ir yra apkrautas... Abejoju, kad čytina ir tiek, bet visko juk būna.

Redaguota fylzas
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
34 minutes prieš, fylzas said:

Nesuprantu, ką jūs iš viso tam demo įžiūrit, ypač, kai kalbat apie aim lockus, kai demo belekaip lagina ir yra apkrautas... Abejoju, kad čytina ir tiek, bet visko juk būna.

Jo, del demo tai neatmetu, kad gali but irgi prikolu. Man idomu dar ir ar smoke ne veliau demo issisklaido, nei iprastai. 

1 valandą prieš , ieškantis said:

Man tai juokas ima beskaitant tokiu ekspertu nuomones... Galiu į svečius pasikviesti kas iš Klaipėdos kad pažiūrėtumėt kaip lošiu 😄 kaip sakant kai nori prisipisti visada rasi prie ko prisipisti. Lošiu aš su nešiojamu pc tai fps gero nebūna prie dūmų  ar juose išvis tik 15fps būna. Be to gi čia servas 15x15 tai bet kokiam spote saite yra koks 80proc tikimybė kad bus žmogus tai ko ten nemesti granatos ar nešauti gi pataikyti gali iš lempos. Plius būna dienų kai tiesiog sekasi... tai vakar sekėsi tiek per warmup lempa pataikiau tiek konektoriuje. Aišku aš nežinojau ir negirdėjau aš jo nu bet nieks nežiūrėjo konektoriaus tai reikėjo patikrinti? Išvis ką aš žinau man be koks 15 kad naudoti čytus ir tipo šustru būti. Aš vistiek geriau lošiu nei vidutinis žaidėjas. Jeigu didesnę patirtį turintys žaidėjai už mane galvoja kad aš čytinau tai valio kaip sakant man tik paglosto širdi bet už nieką gauti bana tai yra nekažka... nu bet gyvenimas nesugrius kad vienam serve negalėsiu lošti...  žodžiu supratau kad bano nenuims tai visiem geros dienos ir gero tobulėjimo toliau 😉

Tai daugiau informacijos stenkis pateikti gindamas save. Kiek laiko pražaidęs, ten gal aukštas koks fc ar esea rankas pas tave, bus lengviau spręst. Kad tiesiog h1ro daug kartų nušovei ir kad tau ne 15 nėra labai geri argumentai. Mes išsakom kas ir kodėl mums keista pasirodė. Tavo žaidimo visiškai vietom neina suprast. Stovi kartais ant labai atvirų vietų ir šaudai kaip low, o po to ipisi flicką neblogą.  Shiftuka užspaudi ar kažko nepapeekini labai tinkamu metu kartais toj demo. Tai ką galvot? 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes prieš, Kerk said:

Jo, del demo tai neatmetu, kad gali but irgi prikolu. Man idomu dar ir ar smoke ne veliau demo issisklaido, nei iprastai. 

Tai daugiau informacijos stenkis pateikti gindamas save. Kiek laiko pražaidęs, ten gal aukštas koks fc ar esea rankas pas tave, bus lengviau spręst. Kad tiesiog h1ro daug kartų nušovei ir kad tau ne 15 nėra labai geri argumentai. Mes išsakom kas ir kodėl mums keista pasirodė. Tavo žaidimo visiškai vietom neina suprast. Stovi kartais ant labai atvirų vietų ir šaudai kaip low, o po to ipisi flicką neblogą.  Shiftuka užspaudi ar kažko nepapeekini labai tinkamu metu kartais toj demo. Tai ką galvot? 🙂

Kerk dėkui už pamokymus 😉 o cs losiu nuo 1,6 bet i pro netaikau tai palosiu kai turiu laiko tai praktiškai kokius 13metu jau. 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search