Jump to content
Create New...

S0lution banas uz "spama"


_niCe

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Visu pirma. Tu man nesi draugelis kazkoks, kad metytum savo juokelius apie mano mama. Tu buvai ispetas, bet tu gi erelis pas mus tai tau px. Prasileidai mute. Tada per chat prisidejai prie vieno fruktelio ir abu pasaket kad jum px ant adminu ir t.t. Zinutes tokios kaip "ez" "per lengva" yra neleistinos, uz tai gavai gag. Tada man i pm pradejai rasyt. Kai pasakiau nevaidint aukos, pasiulei man pasipist i sikna. Viskam yra ribos. Jeigu yra norinciu adminu paklausyt musu pokalbio, galiu imest demo.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Istoryja tokia: atejo i serva ir stumia ant zmoniu. Jo pirmi zodziai snd iejus i serva ir pamacius mane buvo: "O Ervis noobas pirmas sedi.". As nieko nesakau, gal kam cia ir prikolai, bet nei labas nieko, o iskart zeminti pradeda atejas. Poto atejo solutionas, neatsimenu kaip prasidejo sneka, bet taip gavos, kad _niCe pagalvojo jog gali zmogaus mama vis kisinet i pokalbi. Tada pora dar mapu praejo neapsikentes solutionas ISPEJO niCe_, kad jis taip nedarytu, to nesuprates niCe_ pagavo mute. O del gago, kuri gavo uz spam, tai gale mapo kada prirase kazka kaip "ez game", "visi botai"...

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man patinka atejo randomas aiskina savo, o verticai kai matai gauvau bana uz tipo spam i pm kai rasinejomes normaliai, ismete is draugu ir galejo ramus but. Tas mute tai nelabai svarbu bet banas tai uz nieka tikrai

Redaguota _niCe
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
1 minute prieš, _niCe said:

ervi tai pl taip gaunas jei as net serve nebudamas jam parasysiu galiu bana gaut ? ar betkuriam kitam adminui

Nebyjok, nera tokios taisykles, tiesiog pasakiau, kad gal uz trukdyma cia ta ban ar uz ka.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Verticatoriau mazas pizduk tu geriau man uzdek bana visam laikui 1, 2 serveryje.Negu su kazkokiais silenc zaisk, buk vyras  tik DM serve nieko nedek as ten ramus:D, ataip ataip keiksiu jus visus adminus 1,2 serveryje ir issipisinesiu is jusu  kvailu taisykliu ir budo  teisejai, bled mazieji":DD.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kokio freee? juk as issipisineju is zaideju, adminu. Isvadinu visokiausiais barbarizmais, kodel ban nededat as nesuprantu ne free bus juk?;D daba laukt savaite, kad vel izeisciau ir nedesit ban? tai katra man reik izeist admina troleris vapse nereguoj kai siuntu ant dviju raidziu ka siulai? free nededat cytu nenaudosiu kaip megejai adminai pas jus bun panaudoj ar naudoje:D.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search