Jump to content
Create New...

Kazkaip keista


l0udly

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Nu tai as tau sakiau, kad mic spam'ini kaip reikiant. Vota uzmete tam, kad zaidejai galetu nusprest per daug kalbi ar ne. Kam jam ant saves vote det del uzpisimo kai jis net mic nenaudoja apart ispejimu ir panasiai? 

Kas per daug tas nesveika 😛

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ir jeigu manai kad ne visi spaudzia kad tik nubaust kodel jis neuzsidejo sau votesilence? man labai jis nepatiko ka rase i chata, del keiksmazodziu tavo zinutese matau tik 1, spamas yra spamas buvau nubaustas px, btw jei neturejo mano maino tai nezinojo kad as esu tas pats zmogus ir gali didinti bausme, su actimeliu nebuvai serve nezinai aplinkybiu mes abudu draugiskai isikoliojom nes esam pazystami, pirmos zinutes yra tokios nes ant manes pradejo kazkoks zaidejas varyt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, l0udly said:

ir geriausia ban reason kad atsisakau duoti main. Nu jo zmones matai uz mane galvoja, vot kaip buna.

Nicka pasikeitei, tai neatpazino, toks jausmas, kad specialiai problemu ieskai 😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Jei tave taip skriaudzia ant smurfo, eik zaisk su main.

O jei i tema. Community servas nera pokalbiu laida. Silence niekas tau nedes jei tu pakalbini viena kita zmogu, ir neuzkrauni chato vien tik savo balsu. Jei tu ten tik vienas veblenai kazkokias nesamones, tai ir gavai bausme. Sunku daugiau ka ir pasakyt, manes serve nebuvo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search