Jump to content
Create New...

Kazkaip keista


l0udly

Rekomenduojami pranešimai

1 minute prieš, s0luti0n said:

Jei tave taip skriaudzia ant smurfo, eik zaisk su main.

O jei i tema. Community servas nera pokalbiu laida. Silence niekas tau nedes jei tu pakalbini viena kita zmogu, ir neuzkrauni chato vien tik savo balsu. Jei tu ten tik vienas veblenai kazkokias nesamones, tai ir gavai bausme. Sunku daugiau ka ir pasakyt, manes serve nebuvo.

na cia tai nusisnekejei. duok man vakar demo ir siandienos kazkur 3-4h antro servo demo, as tau parodysiu skirtuma tarp kas buvo tada kai as gavau mute ir kas buvo siandien :) 

2 minutes prieš, vericas said:

dabar isvaistei daugiau laiko, nes turi jau bana

turiu "neteiseta" bana

  • Haha 1
  • Pikts 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, DaTroller said:

Adminas negali zinoti kad tu esi mutintas/gagintas ypac kai pats specialiai pasikeitei nicka 🙂 Ismok admina prideti i pm ir parasyti. Si kart bausme nuemu, kitam kartui tokiam pasitaikius, bus 1 men banas.

Kur atsiusti screenshota kad man neveikia friend listas?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, DaTroller said:

Cia jau tavoji problema. Naudoji smurf "seip" zinodamas kad turi bausme mute/gag ir ant viso to uzsidedi kita nick. Pagal mane tai provokavimas ir budu ieskojimas kaip prisipist prie adminu. Gal tu rimtai judek i kita projekta jeigu tau taip viskas cia blogai? Negadink nervu

paprase atprivint profili tai padariau tai reiskia ir id suzinojo, tai jeigu as ant smurfo gaunu mute/gag man ant maino jungtis sneket? negalima gi ir kaip sakiau kas 30 min man persijunginet?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
5 minutes prieš, l0udly said:

paprase atprivint profili tai padariau tai reiskia ir id suzinojo, tai jeigu as ant smurfo gaunu mute/gag man ant maino jungtis sneket? negalima gi ir kaip sakiau kas 30 min man persijunginet?

Atejai i serva, saudai gerai.  Pakvieciau i draugus kai paprasiau atprivint, atprivinai acc, bet nepriemei i draugus tuo patciu, net nebandei susikalbet ir pats net nekvietei nei vieno is musu i draugus irgi, kad paaiskintum situacija. Tiesiog dabar matos, kad ieskai prie ko prisikabinet.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, DaTroller said:

Jesus christ, tai tvarkykis savo problemas nereiskias pretenziju mums? Jeigu tavo automobilis i kazka issipis del prastu stabdziu, tu negali kaltint gamintoju del to o tik save.

ar as jus kaltinu del to kad man chat neveikia? tiesiog sakau kad niekaip negalejau as jam parodyti savo main. Sourcebanais ne taip sunku is tikruju ir naudotis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Atejai i serva, saudai gerai.  Pakvieciau i draugus kai paprasiau atprivint, atprivinai acc, bet nepriemei i draugus tuo patciu, net nebandei susikalbet ir pats net nekvietei nei vieno is musu i draugus irgi, kad paaiskintum situacija. Tiesiog dabar matos, kad ieskai prie ko prisikabinet.

pasizek ka as  cia 3 zinutes jau rasineju. Kur tu nori as tau numesiu kaip atrodo man friendai ir chatai ant steamo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, DaTroller said:

Tai ne pretenzijas reisk o prasyma kad tave atbanintu del tavo pacio kaltes :). 

nu jo, mano kalte, kad man susibugines visas vos ne pc po last windows updatu, kad internete nera fixo, gal man reiketu nuskristi iki ju su savo kompu ir paklausti kas blogai? 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Ervis said:

Nu tai per tlf irgi neveikia? Gi turi prime acc. Ir seip yra isvis daug susisiekimo budu, nebutinai su manim tiesiog su betkuriuo is admin.

per telefona nepajungtas tas acc, o del kitu susisiekimo budu, tai pasirasykit varda pavarde vietoj nicko kad butu lengva facebooke rast 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, DaTroller said:

parases kad turi pretenziju del bano, cia automatiskai kaltinimai mums 🙂. Tema niekur neveda o svaistyt savo laiko nesirosiu tad atstok ir neberasyk kitaip bausiu visus tavo accountus uz tavo chat istorija prasta.

del savo prastos chat istorijos buvau nubaustas ir bausme praejo. I puse mano uzduotu klausimu taip ir nebuvo atsakyta tai i guess rakink ta tema, aukstesnes jegos keicia zmones 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search