Jump to content
Create New...

mute uz dyka


makaka

Rekomenduojami pranešimai

4 minutes prieš, CrissCross said:

ir ka? as pats zn esu turejas daug gag mute silence net ban 7d uz ilga liezuvi bet isvados padarytos ir kazkaip jau gal 2m be bausmiu sedziu o tokie kaip tu nepasimoko ir kas pora men ateina cia ir kuria tas pacias temas kai vienas ar kitas admin nubaude ir kokie mes blogi.. 

Tai rašyk už ką mute gavau kietuoli : ) kiti kartai irgi už dyką buvo, nes patys šokat. tik tingėjau čia ilgai  su jumis žaistis ir vajavotis. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, CrissCross said:

pasiskaityt savo tema kada ji buvo daryta pavasari kada ten liejai asaras jei butu demo is tu laiku ir demo butu galima idet kei kpamenu map sandland buvo

Tai ištrauk demo su voice chatu. Pažiūrėsim su popkornais kaip ten stumiat iš oro vėl 🙂 as neverkiu, aš juokiuosi. O tu kodėl išvis į šitą temai atėjai? Aš tau jau daug kartų sakęs, kad tu esi visiškai nulio vietoj man ir neidomus. Bet matau keliu kažkokius jausmus tau ? Pasipasakok

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 valandas prieš , CrissCross said:

gal su lemon ir yellow pasikalbek ai dar ledzita pasimkit nes visi is tos serijos "atsilupes ir man px"  atejau nes sakau esi kaip herpis kuris sugrysta cia asaras paliet uz ilga liezuvi gave bausme

Nekišk kitu, ypac, kaip pats neesi angeliukas🤭😉😇. Krc davai rakinam tema.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
35 minutes prieš, Takesi said:

Ka tau rakinan cia geriau uz filma 😄

Megstu dramas ir as pastebet, bet cia, kaip jus megstat sakyt grynas “autizmas” arba, kaip as megstu sakyt “debilizmas” . Sunku patikek, kad jums cia ydomu skaitinet, tikrai sunku...... Atsiprasau jeigu kazka izeidziau🐺.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

siulymas nezaist su tokiais chamais ir jei zmogus tures daug mute gag det silence men ir ramu nereikes bereikalingai aiskintis forume ir kurt temu "free mute free gag" mes kiek turim aktyviu zaideju 50/60? ir tik grupele etatiniu "aiskintoju" kas kelis men eina cia ir sako kad vienas ar kitas admin yra blogas

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search