Jump to content
Create New...

mute uz dyka


makaka

Rekomenduojami pranešimai

tik ką gavau mute už dyką. Iš vertico. Jis mane pavadino "autistu" ir MAN uždėjo mute. 

Laukiu kol nuimsit ir paskirsit šitam autistui bausme. Kiek šitam vaikinukui metuku ?Kad žmones iš oro autistais vadina ?:)) 

Ačiū už dėmesį.  cbble map. 

(Terrorist)  makaka :  pats uz nugaru katik visiem slepeis 
 [VIP]Edga :  !vipmenu
 [VIP]Liūdesėlis :  labas verti
(Terrorist)  VerTi"Cas :  nes su cz
(Terrorist)  VerTi"Cas :  autistas
(Terrorist)  makaka :  pridusk
(Terrorist)  VerTi"Cas :  pridusi pats greit
(Terrorist)  VerTi"Cas :  ilgam 

 

Redaguota makaka
  • Haha 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kokius įžeidimus? kur matai kad aš ką įžeidžiau ? Ir ne aš tempiau žaidimą. Nuimk bausmę nesamoniu nekalbėjęs. 

Ok. tai aš galiu visus adminus autistais vadint? :) Laukiu paaiškinimo už ką gavau mute

Redaguota makaka
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Juk nebandyk išvartyt to draugelio, apsišiko tai apsišiko. Tegul atsiprašo, nuima mute ir duoda pusei metu VIp, tada gal nepaskelbsiu kad jo antras vardas autistas. Nevaldo vaikinukas nervu, tai gal ir admin teisiu tokiam nereikia duot kad paskui geda darytu visiem adminam. Ar cia taisykles sitam serveryje negalioja jokios ? 

 

Kokių tau įrodymų reikia ? Parsipūsk demo ir viską pamatysi

Redaguota makaka
  • Haha 6
  • Pikts 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nuu, demo nemačiau. Bet nuo kada pas mus už 'nemokėjimą' žaist yra šitaip baudžiama? 😄 Nu sėdėjo longe - lai sėdi. Laikas gi duotas. Afk sėdi? Kick'as tam yra, ar slay. Gal jis praktikuojasi naują rolę žaidime. Ne visi pas mus entry frageriai. Tuo labiau, kad vertikas jį autistu pavadino pirmas. Taip gaunasi, kad administratoriams galima (atseit, juoko forma, nors mes gi matom, kad žaidėjui, tas 'juokelis' visai ne juokingas') autistais vadint žaidėjus. O žaidėjai negali atrašyt 'pridusk'? Nuuu, sorriukas, bet kažkaip čia jau į vienus vartus. Administratorius ar ne, bet aš už abipusę pagarbą. Jeigu jau ten tikrai tyčia tempė laiką, manau, galima ir kitaip paskubint žaidėją (nevadinant jo debilu, lochu ar autistu). Galima per mikrofoną pasakyti, jog judėtų, nes tam yra duotas laikas. Bent man tai visada suveikia.

O juokeliai, aš va, Moviui galiu sakyt, kad jis autistas 😄 Arba Eodeną traukt per dantį. Arba tą patį Majin, karts nuo karto persimetam 'ale' tokiais mielais žodeliais, bet nepykstam, nes čia juoko forma. Nueik va visiškai svetimam žmogui pasakyk, kad jis 'autistas', jeigu nesi bendravęs anksčiau su tuo žmogum, man rodos, visai normali jo reakcija. Juk man nereikia aiškint apie bendravimo ypatumus. 

Apibendrinant, žaidėjas turi visišką teisę reikšti pretenzijas. Situacija iš šalies atrodo: vadinkim vieni kitus autistais, nesvarbu pažįstat - nepažįstat. Ir neduok Dieve, įsižeis tas žmogus (pavadintas autistu) ir pareikš nepasitenkinimą, mutinkim/gaginkim 1-3d. Nes gi, pasirodo, žaidėjams turi viskas patikti, ką daro administracija. Ir, pasirodo, jie neturi teisės reikšt pretenzijų. Nesąmonė. 🙂 Šį kartą palaikau žaidėjo pusę.

  • Like 3
  • Ačiū 1
  • Pakeliam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Dievulis davė akis, kad matytumėt. Smegeninę, kad bent kažkiek mąstytumėt. Gal pabandom dabar viską gražiai apjungt? Crissai, Vertikas žaidėją pavadino autistu pirmas. Ne žaidėjas prisikabino, ne dar kažkas, o mūsų mylimas Vertikas. Paaiškink man, kodėl žaidėjas negalėjo jam parašyt 'pridusk'? KODĖL jis liko nubaustas už tai? Nu aš tikrai bandau suprast ir šito nesuvokiu. 

Jeigu jau kimbat dėl tų smulkmenų, kaltinkit NESUSIKALBĖJIMĄ. Dažniausiai taip ir nutinka, kai žmonės tik rašo (nesinaudoja mikrofonu). O šitą dalyką išspręst galima labai paprastai: tarkim, Vertikas - pajuokavo. O makaka rašydamas dėl vip, garantuotai, šitai rašė sarkazmo forma. Todėl, manau, kad būtų teisingiausia bausmę nuimt (nes ji BŪTENT šitoje situacijoje) yra neteisinga. Ką jis darė kažkada ir kažkur, visai neįdomu. Kalbam gi apie dabartinę bausmę. Ir abu su Vertiku draugiškai gyvenkit be autizmų. Gal netgi @makaka užsirašyk pas Vertiką cso pamokų, pamokys kaip šaudyt reik, o tai matai, nervuojas jis matydamas 'botus' 😄 

  • Nemegstu 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
6 minutes prieš, vericas said:

ko tau cia nesuprast ? campina 5longe nk nedaro pasakiau judekit, parase pats sedi uz nugaru ar kazka tokio parasiau as su cz autistas parase pridusk pasakiau pats pridusi greit, jis atrase negazdink uzdejau gag 1d. simple dar praso vip 6men nejuokauk trolis uzdejo ilgiau bausme

5iese campina longe. Ok, bet liko nubaustas tik jis. Jis nesakė, kad tu duchas ir pats sėdėjai už nugarų. Jis tau normaliai parašė, be įžeidinėjimų. Vis tiek nesuprantu, kam tu jį autistu pavadinai 😄 ir paskiau dar nubaudei už ką? už 'pridusimą'? ar už tai, kad jis tau vos ne iššūkį metė rašydamas 'negąsdink' ir tu nutarei parodyt savo galią? 😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Troleri juk nesinervink kad praeita karta irgi suvarčiau tave, labai liūdžiu dėl tų 3 dienų mute, gali ir 100 metų dėt jei tik bent truputi tau dėl to atsistos 🙂   Toliau : Campinau ne aš, o visai kitas žaidėjas ant kurio jis užstūmė.  Aš parašiau, kad pats praeitam rounde taip darei, ir jis parašė kad su CZ buvo tai todėl ir campino už kampo ir kitoj eilutėj " autiste". Kas jum dar neaišku ?  Cross tu geriau patylėk nes juoka keliantis esi, gaila tavo šūdų pylimų ir keiksmų nesu įrašęs kai dergies ant viso servo.  Tiesiog parašykit kad vieniem taisyklės taikomos kitiem ne, ir kad adminai turi  teise šert visus kuom nori. Beje pamoku man nereikia seniai global.   Save vartot vis daugiau ant kiekvieno posto.

Aš dar kartą klausiu už ką gavau bausmę? TROLELERIUK parašyk kokią tavo sukurtą taisyklė pažeidžiau 😄 

Susikuriat taisykles kurias patys išmetėt jau daug kartų į šiukšlių dėžę.🙂

  • Haha 2
  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, Marrihuana said:

Jis mane irgi dusino  kažką primest bandantis. Gaila ,kad chat viso history nerodo tik 

22 Aug 2018 22:44:37 nebejuokink [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
22 Aug 2018 22:44:23 pridusk [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
22 Aug 2018 22:44:06 pats uz nugaru katik visiem slepeis [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
20 Aug 2018 21:50:39 su auto [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
20 Aug 2018 21:50:38 isgamos [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2

Tai parodyk priešistore gudruoli : ) įmesk demo ka ten kalbėjai. Mandras karpyt iš konteksto kiekvieną žodį? 

Redaguota makaka
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
21 minutes prieš, vericas said:

ko tau cia nesuprast ? campina 5longe nk nedaro pasakiau judekit, parase pats sedi uz nugaru ar kazka tokio parasiau as su cz autistas parase pridusk pasakiau pats pridusi greit, jis atrase negazdink uzdejau gag 1d. simple dar praso vip 6men nejuokauk trolis uzdejo ilgiau bausme

Kuo toliau, tuo graudziau, as gal net nebesiplesiu, nes juokinga butu, pasakysiu tik tiek, kad sutinku su princese

  • Like 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, Marrihuana said:

Su Tokiu nėra tikslo aiškint visus dusina už visus geresnis tipo , aš dusinu aš nekaltas nuimkit mane mute ir dar vipą uždėkit , nuo manęs jam minimum bus dabar mėnesis mute ir gag.

Rimtai? Labai šaunu tada. Kai uždėsi mute ir gag man, tada papostink čia kur aš ką dusinau be jokios priežasties ok ? Dar yra norinčių prisijungt "adminu" į šitą juokdarių būrelį? 

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Esmė tokia: 

Visu šitu postu ir kitais postais ką norėjau pasakyt:

Jei esi adminas elkis normaliai ir valdyk savo purvina burna,  kad ir kokiam tu kaime užaugęs. Admino teisė nesuteikia galiu tau stumt ant žaidėjų iš oro.

O man tos bausmės jūsų dalampački, nei aš kalbu nei rašau daug 🙂 Tik juokinga kad servo pagrindinis prižiūrėtojas stengiasi ginti tokius adminus. Nors kaip jau ir suprantama , nes pats buvo užlipęs ant šito grėblio. 

Peace. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kdl kiti zaidejai negauna bausmiu arba gave padaro isvadas ir apsiramina? o tu esi is serijos zaideju kurie kaip chamai gaginti mutinti n kartu ir nepasimoko o poto ateina cia pretencijas reiksti ..butum svarus neikarto nebaustas butu kitaip o kai turi ilga lieziuvi kurio nesugebi nulaikyt pats kaltas

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes prieš, CrissCross said:

kdl kiti zaidejai negauna bausmiu arba gave padaro isvadas ir apsiramina? o tu esi is serijos zaideju kurie kaip chamai gaginti mutinti n kartu ir nepasimoko o poto ateina cia pretencijas reiksti ..butum svarus neikarto nebaustas butu kitaip o kai turi ilga lieziuvi kurio nesugebi nulaikyt pats kaltas

A tu tikrai nori kad aš knisčiaus savo bibliotekoj ir ieškočiau demuskiu kaip tu dergies ant viso servo ? Juk turėsi po kilimu lyst ir ilgai nekišt galvos 🙂

Redaguota makaka
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

ir ka? as pats zn esu turejas daug gag mute silence net ban 7d uz ilga liezuvi bet isvados padarytos ir kazkaip jau gal 2m be bausmiu sedziu o tokie kaip tu nepasimoko ir kas pora men ateina cia ir kuria tas pacias temas kai vienas ar kitas admin nubaude ir kokie mes blogi.. Pasakysiu ta ka ir kitiem tavo draugam sakau kurie nesugeba nrm bendraut nespausk y raides jei neturi ka protingo pasakyt

Redaguota CrissCross
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search