Jump to content
Create New...

Chuj znaiw uz ka gavau bana


pasuk_rankena

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymų 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ir taip pas ją tas gyvenimas ne rožėm klotas.. Dar tie blet užsišoko dėl bbž ko... Krw jin irgi žmogus ne gyvulys... Atsigaukit kas jum yra... Krw,kad jin ne tokia kokios jūs norit tai nereiškia,kad reikia pastoviai stumt ir su ja elgtis kaip su šiukšle.. Ji jausmus irgi turi..  Aišku nelabai ji ima į galvą nu bet blet bachūrai nebūkit mažvaikiai.. Kam reikia taip žemint ją... Nesuprantu ji padarė ką nors jum,kad jūs taip jos nemėgstat ar kas darosi?! Nu man jau pyktis ima ištikrūjų,sakyčiau,kad jin draugų dar realiai netūrėtų... Bet pas ją dahuja su biškiu tų draugų ir ji eina tą css žaist ne dėl to,kad dėmesio jūsų susilauktu ar porą susirastų ir dar negana to,kad jūsų pykčių kuriuos išliejat ant jos klausyt...  Eina blt kaip normalus žmogus normaliai laiką prastumt... O jūs blt kaip šunų pulkas puolat kaip nžn kas,nors net žmogaus nepažystat.. Man gėda,kad dar išvis tokių bachūrų yra.. Jei taip dar galiu jus vadint... Gyvuliai jūs ne žmonės... Svarbu save į adminus ikišt ir pochui,kad jo visas servas gal būt nekenčia ;DDD Tokių savanaudžių žmonių čia mažiausiai serve reikia ;DD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Supranti jie uzsisedo ant adminu del to kad jiems adminai nebeleidzia daryti tai  ka jie labai megdavo stumti ant kitu zaideju, dabar kaip tai pazabota mirga visi forumai nuo ju tipo darom neteisingus sprendimus, nezinau kiek kartu vandalas buvo ramintas ir perspetas bet jam ne motais tai dabar nors ramu kaip pasijunges i serva negauni is kitu zaideju zinutes kad mutinti issisokelius :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kas kenčia tas šaukia, tai pasirodo kenčia ne tie kas rašė, o tie kas rašo prieš mano postą keliais pranešimais.
Patys ne angeliukai ir daugiausia šaukia ir visaip žodžiais peikia... Žodžių pradėkit žiūrėti nuo savęs, ne nuo kitų.

Internautai nesistenkite rašyti, nekreipiu daug dėmesio :) Ačiū, kad leidžiate pakomentuoti. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search