Jump to content
Create New...

Chuj znaiw uz ka gavau bana


pasuk_rankena

Rekomenduojami pranešimai

Galima aš įsiterpsiu? Na vistiek įsiterpsiu. :(
Vyrai, kiek žinau aš. Galima išspręsti problemas ir kitaip. Žinokit nekreipkite dėmesio ir kai kuriems sakyčiau, reikėtu suprasti vienas kitą ir mažiau nesąmonės rašyti, vienas ant kito. Jei žmonės nemoka normaliai bendrauti draugiškai, tai sakyčiau reikia keisti administratorius kurie suprastu kiekviena ir nebūtų tokių nesąmonių. Vien dėl to ir kylą konfliktai neryškus, dėl administratorių nesusikalbėjimo su žaidėjais. Tai darykit išvadas. :)

Kurie norės mane supras. Ačiū visiems, kas leidžia pasireikšti man.
Internautikai gali ne stengtis manęs provokuot, nežiūrių, nekreipiu dėmesio į tai. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu va, kazka jau normaliau parasei.. bent karta..  ;D krc galetu perrink administratorius, bet kad tas pagr. kazkur plavinej net neziur tvarkos.. o su dabartiniais adminai tai pasol tu nx atsiprasant  ;D vienas kurva isizeidzia webe kad uzstumam ant jo ir kersyja serveryje, kitas irgi blet nesamones daro.. nu krc  ;D ;D ;D Cia pagal ju politika yra sitaip: Zaidejai kalciausi, bet ne adminai  ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš visada šneku normaliai, taip pat ir rašau padoriai. Ne visi , tik priima žodžius atitinkamus.
O dėl administratorių, kaip buvo kalbėta. Bus atitinkamas požiūris po švenčių, kaip supratau iš Pagr.Admin.
Na, jie irgi supraskim. Nėra laiko žiūrėti serverių, tai dirbą, tai švenčia. Juk normalus žmonės, ne sėdės pastoviai.
Suprasti, tik taip galima. Jie ne tėvelis, ne mamyte. Ne sėdės prie jūsų vaikišku kvailysčių ir su pienu iš papo nepamaitins..

Vienas ir svarbiausių administratorių kriterijų yra nelogiškas, tai bendravimas su žaidėjais.
Nuo to viskas ir prasideda. Kaip manote, kodėl tiek daug nusiskundimu? Nes nemoka bendrauti normaliai.
O kai bus normalus bendravimas iš administratorių pusės, bus ir kitą kalba apie kitus dalykus.
Šiuo metu per daugiau, nei kelis mėnesius yra balaganas. Daugiau problemų, nei žaidėjų.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=258.msg2799#msg2799 date=1356651699]
Aš visada šneku normaliai, taip pat ir rašau padoriai. Ne visi , tik priima žodžius atitinkamus.
O dėl administratorių, kaip buvo kalbėta. Bus atitinkamas požiūris po švenčių, kaip supratau iš Pagr.Admin.
Na, jie irgi supraskim. Nėra laiko žiūrėti serverių, tai dirbą, tai švenčia. Juk normalus žmonės, ne sėdės pastoviai.
Suprasti, tik taip galima. Jie ne tėvelis, ne mamyte. Ne sėdės prie jūsų vaikišku kvailysčių ir su pienu iš papo nepamaitins..

Vienas ir svarbiausių administratorių kriterijų yra nelogiškas, tai bendravimas su žaidėjais.
Nuo to viskas ir prasideda. Kaip manote, kodėl tiek daug nusiskundimu? Nes nemoka bendrauti normaliai.
O kai bus normalus bendravimas iš administratorių pusės, bus ir kitą kalba apie kitus dalykus.
Šiuo metu per daugiau, nei kelis mėnesius yra balaganas. Daugiau problemų, nei žaidėjų.
[/quote]
Visiškai pritariu , nebuvo balagano nes buvo normalūs adminai , o ne šitie naujokai kurie dar vis nesigaudo serve...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=258.msg2763#msg2763 date=1356644927]
Šventės baigėsi, o nervu karai prasideda.... Galbūt reikėtu kai kuriems adminams, neminėsiu kuriems. Reikėtu manau truputi prisisukti varžtelius ir pasitikrinti pas Pagrindinius Administratorius, tokius kaip gerbiamuosius Mask ar Myrez. Kokios normos yra ban laikas, dėl vienos ar kitos priežasties. Dabar nukentėjo tiek vieną, tiek kitą pusė. Tai sakyčiau labai netgi kvaila...
Padarai, o paskui gailisi vienaip ar kitaip padaryta žala žmogui.

Na tik tiek pridurti norėjau. Kvaili žmonės, kvailais paistalais mėtosi....

Aš pritarčiau kaip ne kaip Vandal ir kitiems, jie teisės vien iš tos pusės, kad reikia keisti kelis administratorius.
Vien dėl to, kad žmonės bėga.... Dėl ko? Dėl administratorių kvailų poelgiu...
Nemokat elgtis nelyskit kur nereikia :)
Tomai zaidejai iseina ne del adminu, o del situ beprotisku  stuminu . skaityk idemei  Igno tema... jos reikia ramint o ne adminus...

Ačiū, internautai. Leidote man pasireikšti. :) Beprasmius žodelius, komentarus pasilikit sau. Nekreipiu dėmesio :)
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ne nu, tu rimtai daunas.... Sakyk tieisiai sviesiai kad zaidejai kalciausi o ne adminai. Kai buna bendraujantys adminai ir zaideju buna, o tu ten kai nueini tik del rank palost, o paklausus konors ciut islemeni subine suraukes, tai ka zn... Su tokiai adminais nemanau kad zaideju atsiras... ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=Tomas link=topic=258.msg2799#msg2799 date=1356651699]
Aš visada šneku normaliai, taip pat ir rašau padoriai. Ne visi , tik priima žodžius atitinkamus.
O dėl administratorių, kaip buvo kalbėta. Bus atitinkamas požiūris po švenčių, kaip supratau iš Pagr.Admin.
Na, jie irgi supraskim. Nėra laiko žiūrėti serverių, tai dirbą, tai švenčia. Juk normalus žmonės, ne sėdės pastoviai.
Suprasti, tik taip galima. Jie ne tėvelis, ne mamyte. Ne sėdės prie jūsų vaikišku kvailysčių ir su pienu iš papo nepamaitins..

Vienas ir svarbiausių administratorių kriterijų yra nelogiškas, tai bendravimas su žaidėjais.
Nuo to viskas ir prasideda. Kaip manote, kodėl tiek daug nusiskundimu? Nes nemoka bendrauti normaliai.
O kai bus normalus bendravimas iš administratorių pusės, bus ir kitą kalba apie kitus dalykus.
Šiuo metu per daugiau, nei kelis mėnesius yra balaganas. Daugiau problemų, nei žaidėjų.
[/quote]

Tomai leisk taves paklaust kur beda su adminais? Visi adminai kurie dabar yra isrinkti yra normalus bendraujantys zmones. Ir beda yra tikrai ne su adminais, beda yra su zaidejais. Jei nepastebejai kol adminai tik uzdeda alltalk vote ir iskikina pingerius tai jie "Superiniai" geresniu uz juos nera, o kai tik padaro tvarka, pelnytai uzmutina arba uzbanina zaideja tai jau fsio reikia keist admina jis blogas piknaudziauja savo teisemis ir panasiai... 

Jus bent karta ijeje i serva skaitete serverio taisykles ereliai? Norit isviso pradesim baust pagal jas, tada tik pamatysim ar isgirsim keiksmazodi gausit mute arba ban :D  Nes taisyklese yra punktas kuris leidzia tik lietuviskus keiksmazodzius. Tai va bachuriukai darykit isvadas ir ziurekit i save o ne i adminus, nes kai galutinai uzknisit, bausmes irgi bus nebe paprasti mutai ar gagai, o tiesiog banai, nebijokit yrodymus kad gausit pelnytai mes turesim nes servas yra filmuojamas kai tik yra admin :D O be to padarai ir pats demo ar screenshota.

Taip kad galit cia nebeverkt del adminu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Manfredukas link=topic=258.msg2817#msg2817 date=1356694520]
Amberis taip ir sakyk kad be cytu nemoki losti ir nevaidink ce kad mes teves nesam prigave taigi sedek ramei lezuvi uzdatu sukandes  ;)
[/quote]
Laukiu įrodymų :DDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]Tomai zmones iseina ne del adminu , o del vosokiu stumiku kurie maiso zaist ir gadina nuotaikas . Cia jos reik ramint o adminai ta ir daro... Skaityk idemei  Igno Tema .[/quote]
Kur siunčia, ten ne einu. Jei kažkas tave siunčia ir eini, ne mano problemos.
Ne eisiu ir neskaitysiu savo galva turiu ir savo komentarus, nepatinka neskaityk kaip kiti daro.

[quote]Tomai leisk taves paklaust kur beda su adminais? Visi adminai kurie dabar yra isrinkti yra normalus bendraujantys zmones. Ir beda yra tikrai ne su adminais, beda yra su zaidejais. Jei nepastebejai kol adminai tik uzdeda alltalk vote ir iskikina pingerius tai jie "Superiniai" geresniu uz juos nera, o kai tik padaro tvarka, pelnytai uzmutina arba uzbanina zaideja tai jau fsio reikia keist admina jis blogas piknaudziauja savo teisemis ir panasiai... 

Jus bent karta ijeje i serva skaitete serverio taisykles ereliai? Norit isviso pradesim baust pagal jas, tada tik pamatysim ar isgirsim keiksmazodi gausit mute arba ban  Nes taisyklese yra punktas kuris leidzia tik lietuviskus keiksmazodzius. Tai va bachuriukai darykit isvadas ir ziurekit i save o ne i adminus, nes kai galutinai uzknisit, bausmes irgi bus nebe paprasti mutai ar gagai, o tiesiog banai, nebijokit yrodymus kad gausit pelnytai mes turesim nes servas yra filmuojamas kai tik yra admin  O be to padarai ir pats demo ar screenshota.

Taip kad galit cia nebeverkt del adminu[/quote]

Taigi vis dėl to klydau, yra dar tokiu kurie skaityti nemoka... Viskas mano postuose yra parašyta nematai ne mano problemos.
Kiti supranta ir gerai, vis kažkas turi prikibti ir gaudyti kur susimaučiau... Apgailėtina...

Pasikartoju, žaidėjai ne kalti. Administratoriai yra kalčiausi, nes kiek buvau serveryje. Na tiesiog alpau tiesiog nuo žodžiu..
Viskas priklauso nuo administratorių, kaip jie reaguoja ir kaip jie šneka, bendrauja su žmonėmis.
Jei kalbėjimas pagrįstas, vien šiurkštumu ar kokia nepasitenkinimu ir ateina išsileist, tai atsiprašau ne čia vieta tau tada...
Administratorius bus padorus ir žmonės bus padorus. Viena yra gera taisyklė ar kaip patarle. Kažkas panašaus.
Buk žmogui žmogus ir žmogus žmogui, bus žmogus. Na kažkas tokio, manau supratote kuriems reikia.

Su mute ir ban, sakyčiau reikėtu visiems grįžti prie bandomuoju laikotarpiu, nes jie nemoka elgtis tikrai.
Pvz: Parėkauja ar kažką vieną žodi pasako ir jau ban perm. Na čia buvo jau toks atvejis ne senai.
Arba kažką blogai pasako ar blogai supranta ir iškarto mute perm.... Tai nesuprantu kur adminai žiūri, tik savo pasturgalius žiūri, nes ne žaidėjams nepatinka, o adminui. Tai sakot blogai su žaidėjais? Nemanyčiau... Bendravimas bendravimas ir dar kartą bendravimas viskas tuo pasakyta ko trūkta administratoriams. Na jei jūsų bendravimas yra toks "O zdarova kaip sekasi pacukas?" Na tai pasakyčiau, tikrai žema ir ne bendravimas. Eikit į lauką ir taip šnekėkit. Čia serveris kuriame reikia, ne lauko taisyklių ir banditu kalbos, o reikia žmogiškos kalbos kaip serveryje. Na ne visi tai supras, tai tekto. Aš daug ir apie tai nesakysiu. Paskui prasidės užsipuolimai įvairus internautu...

Nežinau kas sutiktu, o kas ne. Buvo geriausi administratoriai iš pradžių. Bendravimas padorus ir galima pasijuokti nuoširdžiai.
Dabar perlenke lazdas visi... Sakykit, kad ankščiau buvo prasčiau.. Hmmm palyginkite su dabartine tvarką.. Tai? Nemanau, kad puiku už ankščiau buvusius administratorius nuo pirmu dienų, kai tik aš stengiausi dėl projekto lankomumo ir panašiai.
Ne tiek daug padėjau, bet manau daugiausia iš kurių padėjo visiškai. Nešneku apie Vyr.Administratorius.

Tai tiek to ilgo posto. Galit neskaityt ir nerašyt, kad neskaitot. Tai juokinga, kai pasakot. "Aš neskaitysiu, nes per ilgas" :D Man tai juokinga :D Kam reikės, tas perskaitys.

Nepersistenkit internautai. :) Ačiū, kad leidžiat pasireikšti. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na pavyzdžiui kodėl prieš pusė metų niekas tais adminais nesiskundė ? , Manau atsakymas aiškus , nes nebuvo tokių dundukų kaip dabar , ateina pažaidžia kelias dienas ir gauna administratoriaus postą , apgalėtina ,.maskas galėtų atidžiau žiūrėti ką renka.. , manyčiau tie kurie nori gauti administratoriaus postą , turi ilgą laiką pažinoti šį serverį , bendrauti su žaidėjais , žodžiu sutarti su visais , o ne kaip koks fuzis...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš nieko prieš ji neturiu, čia kaip tik pavyzdys. Kaip atmutina ar ungag padaro ir kas išeina iš to.
Taigi reiktu adminams tobulėti ir nesileisti, kad kitas tave provokuotu kažkaip, kad atmutintu ar ungag padarytu.
Mano nuomonė šioje vietoje prisiprašė, o admino vietoje to neturėjo būti. Ne viena kartą nusikaltęs yra tas deividukas, kaip supratau ten jis buvo. Tai nežinau... Šiaip susigėdau su tą nuotrauką, ne taip galbūt reikėjo parodyti... Ai tekto, kaip yra taip :D
Kitą kartą pamėginsiu normaliau kažką. Ne išėjo to ko norėjosi padaryti, kaip pvz... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai kitą kartą nrml ir padaryk xD

Apie jifaxą tikrai nieko blogo pasakyti negaliu , ant kelių serverių buvome kartu adminai , tikrai gerai atlikdavo savo darbą , nusiskundimų jokių neturėdavo , kartu prižiūrėdavom serverius . Su juo kaip pastebėjau visi sutaria, net ir visi "išsišokeliai" , tikrai bendraujantis , maladiec baxuras :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search