Jump to content
Create New...

Chuj znaiw uz ka gavau bana


pasuk_rankena

Rekomenduojami pranešimai

Nesuprantu ką tas šetonas čia velia ??? Piso baną iš oro ir dar perment.. Vaistus ji gal pamiršo išgert ?

Player pasuk_rankena
    No Demos
Steam ID STEAM_0:0:311024916
Steam Community 76561198582315560
IP address LT 89.117.171.1
Invoked on 12-27-12 01:45
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Ignoring Admins
Banned by Admin Velniuke
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ★Vip★

Už nieką,niekada banų nedalinu taigi... prisišnekėjai.. Užteko tiek kiek pasakei ;] Neklausysiu aš tų nesamonių daugiau.. Jei žmogui patinka reikštis ir negali to tiesiog pasilaikyt sau ir patylėt.. Kas būtų protingiau.. Tai tada tikrai atleisk,bet jau rimtai sakau... užkniso.. Prašau,gali dabar laisvai eit išsireikšt į kitus serverius,bet nebegadink man nervų.. Kažkada tokius įžeidinėjimus ir kenčiau,bet dabar sorry tikrai nekentėsiu ir neklausysiu kažkokių nesamonių... Atpraskit kabinėtis prie žmonių iš neturėjimo ką veikt,čia man dabar blogiau padarei? :) abejoju...  Aš tai tiesiog jau nebeperspėsiu.. Nereikia apsimest,kad nežinai už ką gavai.. Nereikia knist proto adminam.. Nebūtum prikibes,dabar galėtum ramiai žaist ir apskritai nieko nebūtų buvę.. Bet kadangi ponas nesivaldo ir neturi kaip dar mandriau išsireikšt.. Tai jau tikrai nebe mano bėdos ;] Reikėjo prieš tai pasukt smegenėles.. ;] Negali gražiuoju,bus bloguoju.. Siūlau užaugt.. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=pasuk_rankena link=topic=258.msg2710#msg2710 date=1356611290]
Nesuprantu ką tas šetonas čia velia ??? Piso baną iš oro ir dar perment.. Vaistus ji gal pamiršo išgert ?

Player pasuk_rankena
    No Demos
Steam ID STEAM_0:0:311024916
Steam Community 76561198582315560
IP address LT 89.117.171.1
Invoked on 12-27-12 01:45
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Ignoring Admins
Banned by Admin Velniuke
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt
[/quote]
gavai tai buvo už ką, random banų neduoda.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Paprastai nebaninčiau visam laikui,bet vakar ir taip nebuvo sveikatos... Atėjau kaip žmogus ramiai pažaist tai ne... Reikėjo užsikabint.. Nu blt kaip susinervinau tai ir dėjau visam... Kaip sakant nereikia manęs išvest iš kantrybės,kad dėčiau bana net visam laikui....  ;) Patikėk už tokius žodelius iš jo sklindančius,pasigailėjimu net nekvepia. ;]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberis link=topic=258.msg2736#msg2736 date=1356619494]
[quote author=VandaL link=topic=258.msg2711#msg2711 date=1356611345]
Cia normalu :D nesistebek :D
[/quote]
Vandalai cj tuoj miksuos tebežaisim :D
[/quote]
tai teks :D nes nx cia tokioj politikoj zaist :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Ne,žmogau man su nervais viskas gerai ;] Tik nelabai suprantu ko siekiat jūs savo mažvaikišku elgesiu ;] Gaila demo neturiu,bet yra kurie viską girdėjo ir gali patvirtint ;] Pofik,dėl to,kad užbaninau visam gal ir blogai padariau reikėjo bent kokia savaitike,bet kas iš to ;D tokie žmonės niekada nepasimoko  :D  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search