Jump to content
Create New...

Chuj znaiw uz ka gavau bana


pasuk_rankena

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymų 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ★Vip★

Man toks įspūdis,kad pirmą kartą matai,kad pana css žaidžia.. Pilna tokių ir visos įvairios... Žiema dabar atsitaikyk..;D šalta.. Į lauką eit tikrai nežadu... ;D  Nelaikau savęs gražuole,bet nesu ir tokia kuri save šmeižia ;]] Kam nepatinka tas tegul nežiūri nelabai man įdomi aplinkinių nuomonė ir dar internetinių kurie pirmą kart pana pamato;DDD susidaro savo nuomone ir varo.. Man juokas ima ant tokių žmonių kurie galvoja jog yra kieti už laido ir,kad gali daryt ką nori....  Pamastykit truputi kaip turi jaustis žmogus ant kurio stumiama be jokios priežasties... Aš nesuprantu kokia košė ten pas jumis galvoj yra..  Geras pasakymas ''Nepatinka nežaisk'' Aš pažiūrėčiau kaip tau patiktu žaist tarp kai kurių žmonių kurie tik čiulbėt keiksmažodžiais moka ir sugeba tik stumt ant žmogaus.. ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tu toks bukas ar tik toks apsimeti?;D aš konkrečiai apie dabar kalbėjau... ;D  aš jau tą steama kokius 3 metus turiu,jo žaidžiau gal net buvau nolaifere ;DD Dzin nebijau pripažint ;] Per mokslo metus žinoma niekada nežaisdavau,bet kai pasitaikydavo atostogos ir kai būdavo laiko tada ir žaisdavau ;] O dabar žaidžiu tik kai nėra ką veikt ;] Kadangi greit pradėsiu viską keist,tai parduosiu steama ir nebežaisiu daugiau niekada gyvenime;] Nesu aš namisėda,kai tik turiu proga išlekiu iš namų ;p Bet nafik aš tau čia pasakoju..;DD  Be to tu taip pat apie mane nieko nežinai taigi nekarksėk ir kaip tu sakai nekalbėk vėjų... ;]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šventės baigėsi, o nervu karai prasideda.... Galbūt reikėtu kai kuriems adminams, neminėsiu kuriems. Reikėtu manau truputi prisisukti varžtelius ir pasitikrinti pas Pagrindinius Administratorius, tokius kaip gerbiamuosius Mask ar Myrez. Kokios normos yra ban laikas, dėl vienos ar kitos priežasties. Dabar nukentėjo tiek vieną, tiek kitą pusė. Tai sakyčiau labai netgi kvaila...
Padarai, o paskui gailisi vienaip ar kitaip padaryta žala žmogui.

Na tik tiek pridurti norėjau. Kvaili žmonės, kvailais paistalais mėtosi....

Aš pritarčiau kaip ne kaip Vandal ir kitiems, jie teisės vien iš tos pusės, kad reikia keisti kelis administratorius.
Vien dėl to, kad žmonės bėga.... Dėl ko? Dėl administratorių kvailų poelgiu...
Nemokat elgtis nelyskit kur nereikia :)

Ačiū, internautai. Leidote man pasireikšti. :) Beprasmius žodelius, komentarus pasilikit sau. Nekreipiu dėmesio :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Tomas link=topic=258.msg2763#msg2763 date=1356644927]
Šventės baigėsi, o nervu karai prasideda.... Galbūt reikėtu kai kuriems adminams, neminėsiu kuriems. Reikėtu manau truputi prisisukti varžtelius ir pasitikrinti pas Pagrindinius Administratorius, tokius kaip gerbiamuosius Mask ar Myrez. Kokios normos yra ban laikas, dėl vienos ar kitos priežasties. Dabar nukentėjo tiek vieną, tiek kitą pusė. Tai sakyčiau labai netgi kvaila...
Padarai, o paskui gailisi vienaip ar kitaip padaryta žala žmogui.

Na tik tiek pridurti norėjau. Kvaili žmonės, kvailais paistalais mėtosi....

Aš pritarčiau kaip ne kaip Vandal ir kitiems, jie teisės vien iš tos pusės, kad reikia keisti kelis administratorius.
Vien dėl to, kad žmonės bėga.... Dėl ko? Dėl administratorių kvailų poelgiu...
Nemokat elgtis nelyskit kur nereikia :)

Ačiū, internautai. Leidote man pasireikšti. :) Beprasmius žodelius, komentarus pasilikit sau. Nekreipiu dėmesio :)
[/quote]Bėga žmonės dėl to,kad serve nebėra atsiprašant tokių debilu? Nu atsiprašau tada bet aš komentaru nebeturiu ;D jeigu kam nors patinka tokie žmonės tai aš tikrai be žodžių ;DD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search