Jump to content
Create New...

Konkursas - Laimėk Artwork


DaTroller

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Yo. Su jūmis sveikinasi ponaitis DaTrollerŠiandien dosnus jaučiuos ne tik aš bet ir senas geras mano draugas tyra tad nusprendėm palepinti jus, ištikimus Bachūrų projekto žaidėjus dovanėlemis.

Uzduotis: Po sia tema palikti viena komentara su skaiciu nuo 1 iki 191.
Reikalavimai: Jokie. Tereik buti prisijungus siame forume (galite jungtis naudojant savo steam paskyra)
Konkurso laikas: Iki Liepos 23 dienos 23:59h

Prizai - bus 4 nugaletojai ir jos trauksim burtu keliu naudojant random.org. Jeigu puslapyje istrauktas skaicius atitiks jusiski, na, sveikinu ;).
Prizas nr 1) - Remejo statusas menesiui visose musu serveriose.
Prizas nr 2) - Vip statusas menesiui visose musu serveriose.
Prizas nr 3) - 2 Hydra case raktai.
Pagrindinis prizas 4) - Jums bus sukurtas judantis Artworkas (gif) pagal jusu iskeltus reikalavimus.
Ji galesite naudoti  Steame kaip Profilio//Workshop showcase arba kokiam nors forume/puslapyje savo reikmems arba dizaino paivairinimui!
(Mano Artworka ir Workshop showcase profilije sukure taipogi tyra)

tyros darbeliu galite rasti cia: https://imgur.com/a/yPLqj79

Net jeigu ir nepasiseks laimeti pagrindinio prizo, zinokite kad jo darbai yra ne tik profesionalus bet ir pigus bei greiti tad nepagailekite laiko parasyti jam ir pasikalbeti/pasikonsultuoti, aptarsite ir nuspresite ko truksta jusu forumui/profiliui/puslapiui! Kaina svyruoja nuo 5 iki 15 Euru.
Jo steam profili rasite paspaude cia

Tai ka gi, palinkesiu visiems sekmes ir laukiam skaiciu! (geriau laimingu!)

Dienos klausimas - Koks tavo megstamiausias skaicius? (butu gerai iki 191) atsakyma parasyk sioje temoje!

 

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search