Jump to content
Create New...

Banas už nieka :) [BUSTED]


Kweten

Rekomenduojami pranešimai

Pirma aiškini, kad nečytini ir palengvinančių programų jokių nenaudoji. Kai prigautas esi, jau sutinki ir sakai, kad taip naudojai, bet žinoma ne vienas, tik su draugeliais paprikolint. Tai ir čia paprikolinai, net rašyba pasikeitė kai prigautas buvai, ar draugelis rašė? Gal vėl prikolinat? Mano nuomone grįžk į rūsyną prikolint ir nedaryk gėdos čia.

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

27 minutes prieš, Keegan said:

Pirma aiškini, kad nečytini ir palengvinančių programų jokių nenaudoji. Kai prigautas esi, jau sutinki ir sakai, kad taip naudojai, bet žinoma ne vienas, tik su draugeliais paprikolint. Tai ir čia paprikolinai, net rašyba pasikeitė kai prigautas buvai, ar draugelis rašė? Gal vėl prikolinat? Mano nuomone grįžk į rūsyną prikolint ir nedaryk gėdos čia.

Aš nenaudojau nieko jūsų projekte, o esu naudojas gan seniai. Išmokite skaityti, dėkui.

 

Redaguota Kweten
  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Pervadinkit temą į Banas už nieką [BUSTED]

Teko kartą su šituo veikėju sumest 5x5, buvo mūsų teame, jei gerai pamenu, Gabės pažįstamas. Tai ir mum užkliuvo jo valandų skaičius, iš pradžių. Taisyklę gi mes turim, jei vac banintas neseniai acc, nereik vargintis demo žiūrėt - BAN lieka.

O pradžia tokia gera buvo, rimtas žaidėjas - virš 3k valandų pralošęs.. :behappy: Paskiau tik šmurkšt.. Aš gi tik prikolinau su čytais :laugh:  Nerimta kažkaip iš tokio "gero" žaidėjo girdėt tokią frazę. Aš už ban be pasigailėjimo :kiss:

 

Redaguota Princese
  • Ačiū 1
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search