Jump to content
Create New...

Noriu nuomonės. [Adobe Photoshope][GFX]


Keegan

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi,

pradėjau žaisti su Adobe photoshop, ir norėčiau jūsų nuomonės apie pirmajį darbelį. Visi pradedam nuo kažko, tad kritikos negailėkite, man tai tik padės tobulėti, galbūt serveryje turime ir tokių kurie moka tikrai neblogus darbelius kurti, būtų malonų ir iš tokių žmonių išgirsti ir pastabų ir patarimų. 

Ačiū. pagarbiai

retneC. aka Keegan.

Bahuru servas.jpg

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Megejas pats prie photoshop pabut ir nepasakyčiau kad aš pats afigenai kažką darau, bet čia visiška huijnia :D na nebent tavo įdeja buvo toki daryti  :D patarymas gerai pradek žiureti tuturialus bandyk atkartoti kažką mokykis daugiau pastangu įdek kai jau išmanysi kokie įrankiai kas ką atlieka tada pradek savo kurti tik pirma sugalvok įdeja o po to ją įgyvendink. Nes dabar kiek matau daug čia prikeverzojiai ipač su tuo pilnu užrašu "Bachuru servas" kur tikrai nepagailejiai isijunges blending options ir pripisnoti visokiu styles :D kur tikrai perdaug o kas perdaug tas nesveika :D o tokia įdeja tiktu 90-jų baikeriams logo :D no offens, pats minejai nori kritikos, o ji nėra pati saldžiausia :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 valandas prieš , skycircle said:

Megejas pats prie photoshop pabut ir nepasakyčiau kad aš pats afigenai kažką darau, bet čia visiška huijnia :D na nebent tavo įdeja buvo toki daryti  :D patarymas gerai pradek žiureti tuturialus bandyk atkartoti kažką mokykis daugiau pastangu įdek kai jau išmanysi kokie įrankiai kas ką atlieka tada pradek savo kurti tik pirma sugalvok įdeja o po to ją įgyvendink. Nes dabar kiek matau daug čia prikeverzojiai ipač su tuo pilnu užrašu "Bachuru servas" kur tikrai nepagailejiai isijunges blending options ir pripisnoti visokiu styles :D kur tikrai perdaug o kas perdaug tas nesveika :D o tokia įdeja tiktu 90-jų baikeriams logo :D no offens, pats minejai nori kritikos, o ji nėra pati saldžiausia :D

Visiskai nesutinku, cia matyt pagal skoni. Jeigu sakai, kad tik pradejai kazka ir cia tavo pirmas darbelis, tai sakyciau visai vykes. Tavo sukurtas logo atrodo 100000k geriau, nei sitas kuris yra forumo virsuje kairiajame kampe. Saunuolis, nesustok, mokinkis ir tikrai ismoksi. Jeigu dar sieji su ateitim kazka tokio, tai butinai gerink igudzius, neabejotinai pravers darbuose :)

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nebijok eksperimentuot, labai truksta tu mazyciu detaliu super sharp kazkaip gavosi. Aisku pirmas blynas visad prikepes, bet geriau prikepes nei vapsie  be blynu ;D manau kas kart darydamas pats nauju ideju sugalvosi. labai svarbu fantazija tokiuose darbuose, nes sis toks lyg is tutorialo butu ;D sekmes ateiti, butinai uzeisiu kitu darbu paziuret ;>

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nu aš ir nesu ekspertas photoshopo, bet kai pirmas darbas tikrai pakankamai vykes, pagrindinė šio reikaliuko problema, bent jau kas man užkliuvo, kad tiesiog į vieną vietą sukišta atrodo viskas ką spėjai išmokti, todėl atrodo košė makalošė. Kartais žinai geriau ne kiekybė, o kokybė. Bet čia normalu daugelis pradedančių žmonių iš kart kiša viską ką tik sugeba ir randa photoshope, bet jei neapleisi su laiku akis pati pradės atsirinkinėti. gl and hf bro'

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search