Jump to content
Create New...

Admin


Pointas

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

1. Nick zaidime - Pointas
2. Amzius N-18 - 27
3. STEAM_ID STEAM_0:0:158307883
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? taip esu buves BS administratoriumi,palikau posta,nesutariau su valdzia (troliu) bet noriu antro sanso. Zinau daug kam nepatinku, bet vaikiukai gi savo lietuviu ar kokios mokytojos irgi nesirenkat :) 
5. Kokiame serveryje buvote? Buvau ir pirmam ir antram CSGO serveriuose.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? Uztektinai.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti? CSGO 2 serveryje.
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Ispeciau kad nustotu.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. trolis,Finter,happypotatotree,s0luti0n.
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? Motyvuosiu zaidejus nevaziuot i uzsieni :D nu prisidesiu prie eventu,duosiu rakta viena kita.;D

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Šio metu admin netrugsta antram serve.(kai kopijavai anketa virš anketos yra parašyta į kokius servus ieškomi adminai) P.s. Finteris nebeadministratorius ir dydink aktyvuma nes nelabai dydelis yra. (Nebent trolis arba art nusprestu kažka ir duos antra šansa)

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Iš vyriausiosios admnistratorės, ( t.y manęs :D) gauni užtarimą. Aš už. Tik man rodos, kad antrąjame serveryje užtektinai administratorių šiuo metu. Tai nebent į pirmą serverį galima būtų paimti su galimybe persikelt į antrą, jeigu ten prireiktų pagalbos. :kacsint2:

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...
  • ★Vip★

minusas kaip adminui, nes nesiorientuoja del stumimu, gina pazeidejus ir trukdo visiems kitiems adminams daryti tvarka, 

o sulaukes kritikos naudojasi savo privilegijomis "atsikersijimui"

deda nepelnytas ir neatitinkancias bausmas, pvz mute su reason "ne duhai" savaitei

tai ir tu taip elgdamasis irodyk, kad ne duchas nu :DD oj mazuti prisizaisi su privilegijom, net nepades gilus inerimas :))

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 6
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search