Jump to content
Create New...

Mute už Micspam


Grocery Nigga

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Tau adminai seniai parase, kad del jusu saikos pastoviai gauna skundu, net pagr. adminai is kitu projektu vienas kita ispeja del jusu :D Ko tu cia verti viska ant musu su Vita? Mes esam tik dar vieni zaidejai, prie kuriu prisiknisai ir kurie nebijo prabilti. Ir nesisvaistyk kazkokiais kaltinimais, kad kazkas melagis ir t.t. Tu man neesi kazkoks draugelis, man realiai px ka tu galvoji, as tau itikt ir patikt niekada nebandysiu. Taupyk laika ir geriau adminu maldauk, kad tau padetu. Lemonas bent jau savo kalte pripazino, kad ir is dalies. O tu uzsispyres kaip asilas.

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1745.msg22057#msg22057 date=1506076278]
Gelele isreiskiai nuomone dabar back off. Tema labiau apie grocery, jo xebra ir kazkiek Vita, taves labai nereik nes po to vel pradesi manipuliuoti, nuteikineti zmones pries jos ir meluoti (Kaip buvo su manim ir daugeli kitu...).
[/quote]

Be irodymu, tokius pasisakymus sau pasilikit, nes jie nieko verti :) Mane Lemonas ir Grocery uzkabino savo postuose as ir atsakiau, nes matau, kad kalte verciama ne ant tu zmoniu. Teisingai, as jau pasisakiau, aciu uz demesi :) cucikai  :-*

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Nematau čia problemos, kodėl gėlelei reiktų nesikišti. Ji puikiai aprašė visą situaciją kas kaip buvo ir kiek šnekėjo flapis (grocery nigga) apie bobas ir balaganus. Visi buvome serveryje tuo metu ir visus čia liečia.

Melagėmis vadinti ir tikėtis, kad adminai pasivargins žiūrėti demo  :-\ gal kiek naivoka  ;) bet manau jei kokį trolį tu, flapi, priversi pažiūrėti demkę  - gali būti daug prasčiau, nei įsivaizduoti gali  :D čia kaip loterija  :) tik perspėju  :o



  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Šitoj temoje neklibino nei taves gelele nei vitos. Vita pati lindo į ts gali neverkt kad "hackino" ja (Tai nebuvo Bahuru servo TeamSpeak). O cache mape kai bele kalbejo su fylz isikišai tu pradedama sakyti visokias nesamones bet čia visai kita tema nors dabar nemanau kad tai labai yra susiejes su reason "Mic spam" ir beles tas ban kur jau yra unban ir galit nebepusti to burbulo bereikalo.
[quote author=gelele link=topic=1745.msg22054#msg22054 date=1506075181]

O tu veikt neturi ka? Mokykloj per pertrauka nuobodu? Kaip adminas nemanau, kad turetum issipisinet cia, ypac kai taip laikaisi visu taisykliu :)
[/quote]
Pirmiau į save pasižiurek po to į kitus, kai komentuoji tokias nesamones nors tai tikrai taves neliečia ir asmeniškai, niekas nekviete kad čia pakomentuotum bet ačiu už tavo išreikšta nuomone nors atvirai ant tos tavo nuomones man nusispjaut kaip tau nusispjaut ant kitu nuomoniu. P.S. Nenorek pradečiau laikytis tikrai tu taisykliu kur yra parašyta nes tada ties pirmu nusikeikimu gautum mute.
[quote author=gelele link=topic=1745.msg22058#msg22058 date=1506076288]
Tu man neesi kazkoks draugelis, [u]man realiai px ka tu galvoji[/u], as tau itikt ir patikt niekada nebandysiu. Taupyk laika ir geriau adminu maldauk, kad tau padetu. Lemonas bent jau savo kalte pripazino, kad ir is dalies. O tu[u] uzsispyres kaip asilas.[/u]
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

As ir nepuciu jokio burbulo, o papasakojau situacija tiems kurie nebuvo serve, tokiems kaip tu tarpkitko. Jau kad tu cia ne prie ko tai tiksliai. Tu pirmo servo adminas, tai gal rupinkis jo reikalas o ne kisk savo trigrasi i antrojo servo problemas? O mane kaip sakiau daugelyje postu cia mini, tai manau turiu teise apsiginti ar savo nuomone pareiksti, bet jau ta pati parasiau ir pirmam poste. Galbut parasyk tada kai galesi susikaupti ir suprasi kas rasoma, o ne per pertrauka mokykloj :)

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Matau, kad kilsta balaganas ir nieko iš to nebus. Pagal žmonių nuomone visi matom, kad šios moterys tikrai daug kam nepatinka. "Gavau 8 friend pakvietimus" tik durnas žmogus galėtu taip pasakyt, nes mane kviečia visas servas. Ačiū adminams kurie peržiūrėjo demo ir suprato, kad nieko blogo nepadariau. O šios moteriškės tegul ir toliau eina įžeidinėt kitus, kelti konfliktus serve, daryti balagana, nes jos neliečiamos, jos gi moterys. Patarčiau kitiem, kad ir kaip norit jas pasiūst, jas užtildyt, ar pasakyt, kad nešnekėtu, to nedarykite, parašys savo draugams ir jūs gausite už tai bausme. Ačiū šiame kolektyve esantiems žmonėms kurie mane palaikė. P.S galėčiau labai lengvai surinkt informacija su kuria labai lengvai atsikratytume šių moterų, bet jos nevertos mano brangaus laiko, o dabar einu kavos. Viso!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

vel man darbo uzkrovet, teko ziuret cbble demo, nes cia visi skundesi gelele ir vita, kad nebaudziam
b3l3 atejo piktas ir pradejo reiksti nepasitenkinima banu, karvesbojus erzino bele, tada gelele su vita pasijunge ir bele ivele i savo nepasitenkinima ir ja del forumo komentaru, kol vyko diskusija, grocery pats isiterpe tarp geleles ir beles pokalbi ir jau prasidejo konfliktas.
seip as nieko ispudingo nemaciau siame konflikte, yra buve kur kas didesniu dramu.
Bet sakau sita saika pavojinga, pasitarem su adminais, karvesbojui lieka perma, grocery pakeiciu i 1 savaite, nes pats ilindo ir sukurste.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search