Jump to content
Create New...

Taylor Swift


TaylorSwift

Rekomenduojami pranešimai

Šaika.. nesu nusistatęs prieš kažkurį iš jūsų, bet Taylor žodžiuose  yra tiesos  :) Tikrai prisirinkę adminų naujų, kurie per daug susireikšminę savo pareigomis, ir mute'ina/gag'ina visus, kurie daugiau išsišokam nei kiti. Apie Sky nieko negaliu pasakyti, nes realiai dar jo sutikęs nebuvau, bet visas tas bullshit'as tikrai serveryje vyksta ne vien jo dėka. Jeigu norite mute'inti, imkite pavyzdį iš Marrihuanos: kone visada pelnyti mute'ai, visi vaikai greit tylūs sėdi, o kiti jeigu per daug nesikolioja - žaidžia toliau. Pats esu kartais gan toxic kid'as, kartais išsipisinėju per daug, kai peržengiau ribą - gavau 20 h. ir sėdėjau ramus. Bet tikrai buvo už ką. O čia dabar serve, kiek pastebėjau, nei per daug kalbėt gali, nei pa'rage'int kartelį kai nušauna, nes greit prisistato susireikšminusių armija, kuri tik ir laukia to kasnelio.. :D Sakot servo vardo teršimas? kas antras žaidėjas serveryje užvelia kartais, koks servas yra šūdinas ir t.t. Čia kone kai šulę vadindavai belekaip, bet realiai smagu gi ten. Tas pats ir čia. Net jeigu ir Taylor vertas mute buvo, tai manau jau su kaupu ištylėjo, pabandykit bent savaitę palošt nekalbėdami ir nerašydami, gali ir išprotėt :D

P.S. Sky, kaip Taylor ir minėjo, būk gerutis, arba dėliok kablelius, arba nerašyk ilgais sakiniais, nes sori seni, bet skaitant akys varva :)

#FreeTaylor / #TaylorForPresidant / #UnmuteTaylor  } kas tokį prie nickname užsidės būdami serve, plius 10 karmos taškų nuo Dievulio.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Viskas buvo taip... skycircle perspejo neklakseti, nes to pacio zargono vartojimas yra draudziama, taylor praignoravo ir pradejo gincytis - gavo mute 1 savaitei, tada taylor man i privata apskunde sky circle, as perziurejau ir nusprendziau jog mute gal siek tiek per "grubiai" uzdejo, bet pagristai, nes pradejai gincytis su admin... tada princese paprase manes kad nuimciau taylor mute, nes jis atsipraso ir daugiau nebekels bangu, nu kodel gi ne, juk zinau kad taylor mldc gal nusiramino... nu ir po kiek laiko taylor toliau pratese tema apie klakt ir zemino sky circle nors pats sky circle visiskai teisetai uzdejo mute, tada datrolis uzmate ir perma silence buvo uzdetas.
Deja is mano puses taylor swift yra 100% kaltas ir galbut tema reikejo pradet su atsiprasimu sky circlui, tada dar butu galima svartyti apie bausmes mazinima.
Moralas toks, nereikia gincytis su adminu, jei nepatinka kaip admin dirba, visada galite forume apskusti ar man i privata, taylor turejo suprast ant kiek jam pavojinga gincytis su adminu, jei isivelia didelis konfliktas, tada jau pagr. admin perziuri, kadangi taylor ne karta baustas anksciau uz ta pati stai ir pasekmes. Sky circle nera skundikas, jis privalo pranesti pagr. adminam jei serveryje atsiranda kazkokiu problemu, cia kiekvienas admin privalo sita arba gaus nuobauda.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Dėkinga esu, kad kitus senbuvius dar toleruoja administracija antrame serveryje ir neteko susidurti su tokiu piktavališkumu.

Džiaugiuosi, kad ne aš užkliuvau kokiam Sky, nes save įsivaizduoju tokioje pat vietoje, tikrai nemanau kad kažkas kitaip elgtųsi. Kiekvienas pagalvokit apie save. Situacijos paprastos, tikrai pirmame serveryje mutina ten už nežinau ką, bet nelošiu ten ir nenoriu kišti nosies, nebent priverstų tokie dalykai, kaip alltalk'o išėmimas. Jei ateitų ir pradėtų taikyti tokias pat taisykles antrame serveryje, kiltų didelių nesusipratimų tarp senų žaidėjų. Pvz kaip šis ;) paprastą situaciją turėjome, kai Sky atėjęs pareiškė, kad antrame serveryje nepraustaburniai lošia. Taip, mes tokie, ir mes praleidžiam laiką puikiai bendraudami ir susišnekėdami, nekreipdami dėmesio į išssprūstantį vieną kitą žodelį (kas pasitaikė ir tam pačiam adminui). Iš to "namioko" supratau, kad čia mums jau būtų šakės, jei koks Sky adminautų ;) šiek tiek sukėlė pykčio tokie perversmai tarp visų žaidėjų.

Jei įvyko susidūrimas, abu išsakė ką norėjo, išbuvo bausmes - puiku.

Mano nuomonė, kaip ir visų kitų nuomonės, kurios čia pareikštos - visiškai bevertės troliui kaip suprantu, nėra ko stebėtis, ne pirmas kartas.

Tiesiog matau - senbuvių mažėjimo klausimas sprendžiamas prisiviliojant banerius iš kito projekto, savininkai neverks per daug, todėl čia tik teks dar palaukt, kol alfai praeis pms ar kažkas panašaus..[b]  Principus į šalį, ir kainos matau kosminės :D čia už laikiuxo šaikos išlaikymą nelabai norėtume mokėti, tai peržvelkit politinę serverio situaciją...[/b]

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as siulyciau kitiem ir taip pat Vitai per daug neisplesti temos, nes sita taylor istorija maziausiai liecia ar panasi i vitos situacija.
po kol jus nesivelsit i ginca su adminais, jums maziausiai gresia perma mutas, jei manai kad admin neteisus - rasyk forume.
cia niekas seip sau negauna perma silence

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Steror link=topic=1720.msg21602#msg21602 date=1505380883]
Pala pala, noriu paklaust tada: taip išeina, kad su adminais negalima ginčytis? :DDD aišku..
[/quote]

gincytis tik jei zinai ribas ir jei esi 100% teisus, nes kitaip gali labai liudnai baigtis
as nieko negazdinu, visada stengiuosi isspresti situacija taikiai ir su minimalia nuobauda.
bet ne as vienas cia bausmes delioju yra ir kitu pagr. adminu kurie situacija vertina kitaip

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Situacija cia yra tokia, kad taylor jau ir anksciau kelis kartus buvo baustas uz panasius dalykus.
Veltis i konflikta su admin buvo labai bloga ideja ir ypac jei esi neteisus ir jau baustas.
Negaliu kaltinti Datrolio uz tai kad uzdejo perma silence, jis turi savu priezasciu sitam.
Su gelele irgi anksciau buvo dramu, bet dabar kazkaip prisitaike, zino ribas ir tiesiog nesivelia i konfliktus.
As asmeniskai buciau daves 1men silence, nes taylor nera jau visai toks problematiskas, bet deja del taylor mute padet nekuo negaliu, cia tik Datrolis sprendzia

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Asmeniskai mano nuoziura cia yra perlekta lazda.... jus tiesiog is muses darot drambli, perm silence????????? u re u gud bro?????????? esme tame kad trolis persistenge ir manyciau riektu apgalvoti ir jam, pxj kad baistas ar ka, visi is klaidu mokkomes tik vienem reikia daugiau laiko ir daugiau bausmiu. bet perm kalti tai biski pieva... sakyciau biski gal calm down??

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tiesą pasakius, Arto žodžiuose yra tiesos. Taylorai, gal pabandyk ateiti baltą vėliavą iškėlęs? Turiu omeny, dabar tik matau skundus ir neigiamą nusiteikimą iš tavo pusės. Žinai sakoma: kaip šauksi, taip ir atsilieps. Tayloro atveju, man rodos, kad iš musės dramblį padarėt. Man būnant serveryje atsiranda tokių fruktų, kur ateina ir pasako, kad šūdas čia visiškas. Yra ir tokių, kuriem nepatinka vieni ar kiti adminai. VISKO ČIA PAS MUS YRA. Tai ar man dabar pradėt bausti kiekvieną, kuriam nepatinka projektas? Bullshit. Noriu pasakyti, kad ir be Tayloro yra nepatenkintų žaidėjų, tai ir juos dabar bauskit, nes vieną tai nubaudėt ;D Ar čia suradot atpirkimo ožį?

Asmeniškai su Tayloru problemų niekados neturėjau. Man būnant ir pajuokaudavo, ir pašnekėdavo. O kad keikias... (pasikartosiu, bet projekte yra žaidėjų - ir bus! - kuriem gali nepatikti kas nors) 2mėn, man rodos, nėra mažas laiko tarpas tylėjimo. Jeigu, gerb. Troli, ant sąžinės bus ramiau, palik dar mėnesiui-kitam tą bausmę. Bet tikrai perm mute jis nenusipelno. Gal balsavimą kokį padaryk, jei neužtenka tau žmonių, tų, kurie užtaria jį.
Aš už bausmės sumažinimą.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

duokit sansa zmogui juk neveltui mute prase ne po sav ne po dvieju, jau 2 menesiai praejo ir manyciau gal Taylor pasikeites.. Artas teisus kad vertas mute bet ar perma ??? gal menesiui  ar dviem, trim max.... galetumete taisykliu lentele padaryti forume konkrecia ir su pavyzdziais uz ka mute, ban, o ne low- perma gal kiti mano, kad tai nepaliecia kitu, bet ateis laikas, as patc pamenu sky kai dar admin neturejo ir buvo saunus eidavo pajuokauti, pasigincyti ir t.t. bet kai gavo admin uzriete nosi biskiuka su naujomis pareigomis. Ir visi tikrai zinome koks yra Taylor- karsto budo, bet pas ji bent sakinuose gramatiskumo, ir mazai keismazodziu yra.
Tai kiek supratau sita tema buvo sukurta serverio zaidejams isreiksti del perma mute Taylor, ka jie masto ir kokia turetu bausme buti?? Ir kiek pastebejau zaidejai sitame serve yra linke rodyti kokie pas ju kotai dideli ir nezada nusileisti kitam....
tai gal padedam kotu matavima ir pradedame nuo susitarimu ?? ar vis dar gryno oro jums reikia ikvepti kad suprastume vieni kitus... kiek pamenu kai atejau i serva kazkas pasake kad mes kaip seima, tai gal patc laikas vaikus is bausmes kampo issivesti ir pasakyti vienas kitam atsiprasau? ?  :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kiek matau cia yra labiau asmeniniai reikalai,todel ir ta bausme tokia didele.
Maciau,kad kazkas rase,jog servo smeizimas sudo vertas nusizengimas,kad visi ta daro ir lepteli kartais zodi kita, taciau jis ta dare ne zaidimo ikarstyje, o forume, Cool girl temoje (nezinau galiu klysti, 100% nepamenu) ir isvadino serveri ir jo playerius ivariais zodziais ir pareiske,kad cia daugiau "kojos" nekels.
Dabar vel isivele i konflikta,bet kaip supratau,jam jau buvo nuimtas tas perma mute del smeizimo? Ir dabar vel atnaujintas del naujo nusizengimo?
Mano nuomone,dabar jis labai griezto nusizengimo nepadare,tai gal tiesiog duoti issipirkti kalte 1-2 case keys, o ateityje ziureti ar jo elgesys pasitaise ar ne  :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Susikūriau acc vien kad čia parašyti  :) :) Tai taip išeina jeigu taip pagal taisyklęs čia mutinsim visus sky, tai servas vpš turėtu būti tyloje pagal tave, nes kiekvienas atėjas i serva keikiasi kiek žinau, o tu juk dabar čia tvarka ivedinėji :) Lyg suaugę žmonės kurie dar ne tiek pasako darbe, bet va bx serve tai nei žodžio negalima pasakyti, dar ne duok dieve kokia snaigę kaip tu sky ižeisim  :) :) :) Padėk dieve kas su tuo servu darosi po tiek laiko :-X

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jo jo bukit atsargus su manim :D aš totalus blogis tik retai bemutinau :D aš nesuprantu pričiom aš prie tos temos vapše jei aš ta taylor net nemutinau nebent už ta klaksejima bet ji unmutino tai gali neverk apie tai kad gavo is manes ta mute. tai aš čia nepričiom atvirai pasakius :D nebent ieškot atpirkimo ožy dėl to kad DaTroller dave mute jam :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Vita link=topic=1720.msg21629#msg21629 date=1505476093]
Tai nesuprantu tada išvis :D :D :D žodžiu
[/quote]
Kad čia nieko ir suprast nereikia. Jau pasakė, kad ašarų nebuvo ir aš peikiau naują admin. Ir dar serverį su šūdais antrą kartą sutrypiau. Ir dar, kad trolis manęs neperneša. Ir, kad mute pagrysimas yra dėl LAST nuobaudos, kuri visiškai čia ne prie ko..  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

As irgi uz nieka turejau perm silence, 2 menesius sedejau ir reikejo 10e susimoket. Tai kodel dabar tau nuimt uz nieka? Beto, pats prisidirbai. Kad stumi serveryje ne ant vieno tai nereikia cia slept, visi yra mate, visi yra girdeje. Konkreciam konflikte su Circle, pasijautei uztariamas keliu siknanardziu masofkej ir pats persistengei stumdamas ant Sky.
[b]PASIULYMAS[/b]: palikt unsilence, pakeist kaina i 10e. Nenupirksi shamui cipsu koki vakara ir issipirksi savo kalbejima.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Rutele link=topic=1720.msg21570#msg21570 date=1505332564]
hey!
Taip, visiem ir taip aisku, kad busiu Taylor pusej, na, bet isties situacija yra absurdiska ir gerokai persistengta su bausme. [size=14pt][b]Tai yra absoliutus asmeniniu santykiu kisimas i admino "darba".[/b][/size] Visada buvo ir bus taip, kad kazkas serveryje leis gerai laika, o bus visada ir tokiu, kuriems tai nepatiks.
Viskas suprantama, atejo naujas adminas ir nesugebejo suvaldyti senuju zaideju emociju, sureagavo taip, kaip atrodo turetu elgtis adminas. O veliau, suprates, kad uzsitrauke daugelio zaideju nemalone, pasiskunde troliui, o tas, pasinaudojes proga atkersyti uz senas zaizdas, skele mute ir gag for life.
Nu bet c'mon, tikrai nepiktybinis tas Taylor ir jo bei kitu zaideju prikolai taip pat. O siaip, jei jau jam skeltas mute uz pasilinksminima, kodel kitiem zaidejams tai praleidziama pro pirstus ir nuleidziama juokais?
Anyways, meskim asmeniskumus i sona ir neperlenkim lazdos. Uz didesnes nuodemes mazesnes bausmes nei siuo atveju. O menesis mute ir gag manau pakankamai "atsedetas" laikotarpis net ir asmeninem nuoskaudom ar, apskritai, siam dideliam nesusipratimui.
[/quote]

Prisiminkim kai judu abudu buvot isgrusti is bachuru serverio ir persikelet i kita projekta cs-go.lt, ten kazkokiu budu issireikalavot adminu. As su kitu bachuru serverio zaideju Dariuku, pirma karta nuejom i ta serva ir uztaikem kai jus abu jame buvot. Ka jus padaret? Sovet mum su Dariuku iskart perm banus. Kokie jusu zodziai buvo? "Mum cia bachuru servo ziurkiu nereikia, gryzkit i savo loxyna". Del tokiu ir panasiu nesamoniu jus isgrudo ir is to projekto. Taip, kad, shamuk, ne jums kalbeti apie asmeniskumu kisima i admino darba :D :D

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search