Jump to content
Create New...

Pirmo serverio raundu padydinimas


skycircle

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Sveiki, noriu pasiūlyti pirmam serveriui raundu skaičių padidint, dabar pvz. raundas baigiasi ties 8 winu o siūlyčiau gal padaryti iki 12 winu raundu, bet palikti switch'a (komandų keitimas), nes per greit mapai keičiasi nespėjus sulošt normaliai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Forumo Modas

Manau, reiktu palikti kaip yra. Zinoma, jei mapas mazas ir zaidziama "i vienus vartus" atrodo kad WOW JAU BAIGES?!?? Taciau jei mapas didelis ir rezas koks 8-7 tai uztenka. Manau reik neapsikraut galvos tokiais keitimais :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jei pirmam serverije gauni pvz 0-8 tai užtrunka mapas 16 min o jei būtų 0-12 užtruktu 24 min aš tik pasiuliau nes ten kimarinu per diena gali ten visus mapus pratestuoti. Ir nesupratau dėl ko kimarina pirmam serverije kiek žaidžiau 35hp knife mapas o per ji vipai gali pasiimt ginkla jei kažkas sumastyti parasyti pvz !viptest (su autobuy)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest TiFicate

Nereikalingi tie round didinimai,visadai taip buvo ir visiem tiko. Man asmeniskai,kaip tik nepatinka,kad tiek daug roundu yra antram serve,uzpisa ziauriai lost mane ta viena mapa 30min,todel visada renkuosi pirma serva jei yra galimybe  :(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search