Jump to content
Create New...

Dienos mergina.


Original

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★
32 minutes prieš, Le Tits Now|*GrabitiL said:

O pupa uoga - ko ne nuoga :D O sakai, kad mūsų skoniai pjaunas. Tik vieną: "Aš prieš silikoną!!!!!"

jau toks patyres ant silikono kad gali sakyt, ne! vyrai perka papus moterom ir dziaugias, dziaukis ir tu! :D

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
8 valandas prieš , Movie2k said:

jau toks patyres ant silikono kad gali sakyt, ne! vyrai perka papus moterom ir dziaugias, dziaukis ir tu! :D

Tai jei jau reikia moterį pumpuoti silikonu, tai ten jau ne moteris, o lėlė :D Šiaip silikonas zjbis hermetikas :D Gal kai prikimši moterį - lėlę silikonu, tai kartu užkiša ir kažkokius trūkumus, bet tuo aš drįstu suabejot :D Aš pateisinu, tai tik tada, kai moteris silikoną naudoja bandant ištaisyti kažkokius trūkumas pvz.: po krūtinės vėžio operacijos. Krč perdaug gilinuosi, galėčiau būti paprastesnis :|

  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
On 2018-06-22 at 18:38, Le Tits Now|*GrabitiL said:

Tai jei jau reikia moterį pumpuoti silikonu, tai ten jau ne moteris, o lėlė :D Šiaip silikonas zjbis hermetikas :D Gal kai prikimši moterį - lėlę silikonu, tai kartu užkiša ir kažkokius trūkumus, bet tuo aš drįstu suabejot :D Aš pateisinu, tai tik tada, kai moteris silikoną naudoja bandant ištaisyti kažkokius trūkumas pvz.: po krūtinės vėžio operacijos. Krč perdaug gilinuosi, galėčiau būti paprastesnis :|

Buk paprastesnis teisingai, priimk moteri kokia yra, su papais be papu, priimk ta dievo dovana sau ir laikyk. O laikas parodys noresit silikonu nenoresit. xd

f5D9XC0.jpg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search