Jump to content
Create New...

Dienos mergina.


Original

Rekomenduojami pranešimai

  • 1 month later...

Upsas - kaip ir visur savo nesąmonės kiša ir kuria be reikalo kitus acc tinklalapio.... Tik užkrauna vietos durnelis...
Trinkit postus arba trinkit temą. Apteršė...

Čia pasakysiu tiems kurie nežino, kas čia?

[i][b]Čia savo dienos mergina keliate ir dalinatės, renkate geresne. Nesvarbu, tai laidine ar ne...
Bet ne terškite paistalais savo forumą/postą.[/b][/i]


[move]Jei norite, galite kurti temą. Mano skiltyje. Aš paprašysiu pakeistu pavadinimą.
Tai bus jums nesuteršta tema ir bus prižiūrėta, nuo kvailių...[/move]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jus tikrai eikit atgal į "Durnina" čia jus kažkuo norit pasirodyti kažką apšmeižti ar pažeminti galbūt.
Jums gi ne išeina ;/ Tai kam toliau čia kažką įrodinėti, jus tik patys pasirodysit durnelių vietoje...
Vienas sako, kitas vėl kažką bando pridėti. Viskas ir taip aišku ir net meluoja... Jus visiškai esat nesamprotaujantis jaunimas... ;/
Gal jus eikit į skype ir toliau ten meilės laidines temkit... ;/ soriukas jei užgavau ;/

Galit teisintis ar panašiai, sakyti nebūtų dalykų ar dar ką nors sugalvoti...
Man visiškai nerūpi jūsų nuomonė ir ką jus šnekat nesąmonės. Jus tikri vaikai, tai kad eikit smėlio dėžę rausti....

Oj turbūt ir vėl įsižeidė porelė kurios niekas nepamato ir neduoda dėmesio, kaip blogai... ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nesiruošiu kažko ilgai atrašinėti debilui, tik noriu pasakyti, kad savo nevykusio gyvenimo gali neaprašinėti, Tomuk ;) Negavai tu dėmesio su savo laidine meile, tai čia jau tavo bėdos, o ne mano. O jeigu tu, debile, manai, kad Eclipsiukas, ar koks ten, esu aš, tai... Didesnių debilų nematęs... Kad toks pats avataras, koks buvo mano pats pirmas, tai nereiškia, kad ten aš... Ir tas avataras yra paimtas iš šito webo... Galima pasirinkti.
Tiesą pasakius nustebau, kad net nežinojai. Juk subinlaižys esi, viską išnaršęs, kad tik rastum būdą adminam sulįst į subinę, kad gautum adminą serve ar webe. O dabar... Net tokio dalyko nežinai :/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 years later...
  • 4 weeks later...

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search