Jump to content
Create New...

Cheateris pirmame serve niku iT


ronaldo7

Rekomenduojami pranešimai

Zodziu zaidziau cia pora dieneliu pirmame serveryje ir pastovei ateina visokiu chyteriu pasaudyti..o adminu kai as bunu nera buve:) Norejau paprasyti ismananciu zmoniu kad si zmogu uzbanintu ir patvirtintu kad jis chytina:) Zodziu jis yra lameriukas, zaidziantis su wh..Zodziu jo judejimas yra baisus o jis prisaudo kiekviena mapa labai daug patys galit paziuret..trumpas demo bet man to uzteko ir manau 99proc kad jis chytina ka jus manot adminai?
Cia jo statai serve: ( http://bachuruservas.lt/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20562 )
Cia demo: http://www106.zippyshare.com/v/TEJWG9kM/file.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atejau parases zinute paziureti ar dar jis zaidzia ir matau ji su 26 fragais kai kiti sedi su 8..tada parekordinau dar viena trumpa demo ir dabar esu 100proc isitikines kad jis jungineja chytus..Zmogus nesupranta vapse kur randasi ir kokiame zaidimes..nezino is kur groja muzikyte kai tampa raundo mvp..Zodziu movementas vapse -50 ir stovi amzinai su milijona fragu:D dar uzkliuvau ir as kad spectatinu turbut apsisiko vaikis ir suprato kad ji gaudau:) zodziu dar vienas demo po kurio jis gaus bana..Nepatingekit Adminai

demo: http://www38.zippyshare.com/v/a7DiQbx5/file.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

https://drive.google.com/file/d/0B_rcM-bX0BD2TmJ4T01FREhfSzQ/view?usp=sharing
suradau demo, cia aiskesne

wh nera, zaidejas patyres
atkreipk demesi kaip jis reguoja i garsus, net man per kolonkes girdisi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=ronaldo7 link=topic=1593.msg20032#msg20032 date=1498901033]
Paziurek mano demo ten tik 4 raundai ir 3-4 raundai akivaizdus wh:) nu bet kaip norit taip darykit daugiau nebevargsiu..
[/quote]

antra demo ziurejau kur csp_inferno
tu ausines turi ?
butent kurioj vietoj tau wh ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20041#msg20041 date=1498928266]
tu su artu nesigincyk jis cia pro yra ir vienas sprendzia kam det kam nuimt ban..tiksliau uzdet 0% nuimt 100%
[/quote]

visada yra ribos iki kiek gali stumt, nes jau pradeda atsibost
kita siki galvosiu kokiu veiksmu imtis pries tave

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1593.msg20042#msg20042 date=1498928725]
[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20041#msg20041 date=1498928266]
tu su artu nesigincyk jis cia pro yra ir vienas sprendzia kam det kam nuimt ban..tiksliau uzdet 0% nuimt 100%
[/quote]

visada yra ribos iki kiek gali stumt, nes jau pradeda atsibost
kita siki galvosiu kokiu veiksmu imtis pries tave
[/quote] tiesa sako, tu pyksti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=GV9 link=topic=1593.msg20044#msg20044 date=1498928915]
[quote author=Art link=topic=1593.msg20042#msg20042 date=1498928725]
[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20041#msg20041 date=1498928266]
tu su artu nesigincyk jis cia pro yra ir vienas sprendzia kam det kam nuimt ban..tiksliau uzdet 0% nuimt 100%
[/quote]

visada yra ribos iki kiek gali stumt, nes jau pradeda atsibost
kita siki galvosiu kokiu veiksmu imtis pries tave
[/quote] tiesa sako, tu pyksti
[/quote]

o tu nueik ir paziurek kiek banu esu sudejas ir kiek nuemes
nei jus zinot nei ka, kam stumt jei nezinot kaip yra
crisscross net demo neziurejas, atejo eilini karta "papist prota"

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20046#msg20046 date=1498936697]
as skaitau foruma ir 99% ban nuimta "paziurejau nk nemaciau" nors dzin kad del ban turi sprest ne 1 zmogus o bent kokie 3 ale darau ka noriu zinau uz kitus geriau ane?
[/quote]

parodyk nors viena tema kur taip padariau ? ir prie ko cia sita tema ?
pls nebetersk forumo...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Art link=topic=1593.msg20047#msg20047 date=1498937325]
[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20046#msg20046 date=1498936697]
as skaitau foruma ir 99% ban nuimta "paziurejau nk nemaciau" nors dzin kad del ban turi sprest ne 1 zmogus o bent kokie 3 ale darau ka noriu zinau uz kitus geriau ane?
[/quote]

parodyk nors viena tema kur taip padariau ? ir prie ko cia sita tema ?
pls nebetersk forumo...
[/quote]
kopinu is temu kur zmones kuria del ban
1.nera wh, normaliai losia
2.atbaninu neuztenka irodymu
3.nieko per daug itartino nepastebejau, bet reikia kad nusiimtum kauke, neina normaliau paziuret
po kol kas atbaninu
4.wh tikrai nera
man dar testi? ieskot per visa foruma kai nuemi ban? nes po situ tawo parasymu nuimtas ban buna

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

ok tu esi pas mus pro anti chytu sistema ir geriau nei valve dirbi bet sry 0 online gal cytu dalykus palik zmonem kur losia serve ir kurie geriau losia cs nei tu tarkim kaip vitalikas fylz ir pan..o tai serve nesimato bet tik tema apei cytus ir tu atsirandi geradarys

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20048#msg20048 date=1498938284]
[quote author=Art link=topic=1593.msg20047#msg20047 date=1498937325]
[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20046#msg20046 date=1498936697]
as skaitau foruma ir 99% ban nuimta "paziurejau nk nemaciau" nors dzin kad del ban turi sprest ne 1 zmogus o bent kokie 3 ale darau ka noriu zinau uz kitus geriau ane?
[/quote]

parodyk nors viena tema kur taip padariau ? ir prie ko cia sita tema ?
pls nebetersk forumo...
[/quote]
kopinu is temu kur zmones kuria del ban
1.nera wh, normaliai losia
2.atbaninu neuztenka irodymu
3.nieko per daug itartino nepastebejau, bet reikia kad nusiimtum kauke, neina normaliau paziuret
po kol kas atbaninu
4.wh tikrai nera
man dar testi? ieskot per visa foruma kai nuemi ban? nes po situ tawo parasymu nuimtas ban buna
[/quote]

o kur tu matei, kad as vienas nusprendziu ? ir ka pagal tave tureciau dar rasyti jei praziurejas demo nieko neradau ?
as pagr adminas priziurintis mazuosius, jei lempinius banus delioja taip ir gaunasi.
tas tavo fylz dabar su banu sedetu uz antirecoil
jei mano online 0, tai nereiskia kad nieko neismanau, as cs atsizaides visa gyvenima nuo vaikystes.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

A tik ne del tavo chytu gaudimo 1 servas mire? Aisku cia gal sutapimas bet kai 2 serva vitalikas ir kiti adminai (mano nuomone jie labiau patyre cs nei tu ) pradejo priziuret online ne tik pralenke 1 bet ir visad full o galiausiai 1 mire.. nesinoretu kad ir 2 del tavo nuimtu chytu mirtu..ok tu cia pro adminas esme ner prasmes kazka tau sakyt nes jautrus esi poto vel savaite uzbaninsi uz kritika... (tas tavo losiu nuo vaikystes ir daug nk nereiskia)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20052#msg20052 date=1498985354]
A tik ne del tavo chytu gaudimo 1 servas mire? Aisku cia gal sutapimas bet kai 2 serva vitalikas ir kiti adminai (mano nuomone jie labiau patyre cs nei tu ) pradejo priziuret online ne tik pralenke 1 bet ir visad full o galiausiai 1 mire.. nesinoretu kad ir 2 del tavo nuimtu chytu mirtu..ok tu cia pro adminas esme ner prasmes kazka tau sakyt nes jautrus esi poto vel savaite uzbaninsi uz kritika... (tas tavo losiu nuo vaikystes ir daug nk nereiskia)
[/quote]

man tavo mastymas toks graudus, kad tavo vietoj geriau eiciau zaisti ir nesikisciau i foruma
tu bent supranti kad as pagr. adminas ? nesvarbu ar pirmam ar antram serve uzbanina, as praziuriu visu nuomone ir sudedu irodymus, mazesnio ranko adminai vitalikai ir fylz neturi dideles galios, man papriestarauti gali datrolis, clarity ir mask, jei clarity sutinka su mano nuomone, tai galima sakyt banas nuemamas.
jei mazesnieji adminai pateiktu normalius irodymus ir tvirtai sakytu va wh ar aim, bent 2-3 adminai as tokiu banu nenuimciau.
ir jei atidziau paziuretum, kokius irodymus pateikia adminai, tai gal biski suprastum kas per situacija, o tau px, vitalikas uzbanino - jis teisus, o visi kiti pagr adminai ne.

tu gali pamirsti toki dalyka, kad mazesnieji adminai tures galia baninti viska ka tik nori, mes pagr. adminai turime priziureti juos

kodel didzioji dauguma pasiskunde banu uz cytinima yra atbaninami ? nes tie kurie 100% cytina, jiems butu laiko svaistymas ateiti ir skustis, tikimybe kad atbanins juos yra beveik 0. cia tikras faktas
todel tik su normaliais irodymais bus banas paliktas.

nepatinka kaip vadovauju ? cia tik mask, clarity ir datrolis gali numazinti mane ar atimti admina
o tu neturi teises man reiksti priekaistus ar stumti, todel reiketu tave nubausti uz stumima


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 3 weeks later...

[quote author=CrissCross link=topic=1593.msg20052#msg20052 date=1498985354]
A tik ne del tavo chytu gaudimo 1 servas mire? Aisku cia gal sutapimas bet kai 2 serva vitalikas ir kiti adminai (mano nuomone jie labiau patyre cs nei tu ) pradejo priziuret online ne tik pralenke 1 bet ir visad full o galiausiai 1 mire.. nesinoretu kad ir 2 del tavo nuimtu chytu mirtu..ok tu cia pro adminas esme ner prasmes kazka tau sakyt nes jautrus esi poto vel savaite uzbaninsi uz kritika... (tas tavo losiu nuo vaikystes ir daug nk nereiskia)
[/quote]

Baik criscrosai, jokiu cytu cia nera - akivaizdziai pagal garsus klauso - pirmam rounde isgirdo kvepavima, antram girdejo, kad masturbuojasi, treciam rounde - kaip maudesi. 100 rpoc svarus, tikrai nebaninkit !!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1593.msg20054#msg20054 date=1498994403]
Na taip. Manau kazkas turi prisiimti ta atsakomybe ir ja prisiema Art. Jis islaiko projekto varda naudodamas teisinguma o ne "draugu nuomones". Jis neteks draugu, zmoniu kurie ji gerbia bet priims teisinga sprendima. As pats cheatu neismanau tad negaliu ir nenoriu kistis per daug bet nemaciau nei vieno zaidejo apie kuri butu pateikti svarus irodymai kad art ji atbanintu.
Pirmas servas apmire ne del to o del...
[b]1)[/b] Vasara, laiko trukumas.
[b]2) [/b]Zaidejam palanku turet ivairius !ws ar !knife tad jie renkasi 2 serva
[b]3)[/b] Mazas adminu aktyvumas, visi sulinde i antra serva streikuoja.
[b]4) [/b]Mazai update pirmam servui kol viskas buvo skiriama antram.
Stai faktoriai del ko pirmas servas apmire. Tad bukit malonus ir pateikit normalius irodymus kad mes galetume banint zaideja profesionaliai ir islaikyt padoru projekto varda o ne remtis jusu nuomone kuri deja tik 50/50.
[b]Gr1zlis[/b] pries kelias savaites beveik prazude musu projekte su savo tokiais "sprendimais" uzbanines populiariausia lietuvi youtubei nes pagalvojo kad tai cheatas per 1/2 roundus.
Apie ka toki kalbu? [u]https://www.youtube.com/user/NISLT[/u] 600k subscriberiu, senas draugas is Team fortress 2 laiku, zinomas kaip pro zaidejas Nis Lt. Jam uzteko ateit su nauju account, pazaist biski ir prasileist bana. Sis youtuberis panorejas galetu lengvai rast 100 Ddoseriu kurie musu serva isspistu nemokamai kad tik jam itikt, jis galejo susukt video kuri pamatytu geri 100000 zmoniu ir t.t. Aciu dievui kad pazystami esam ir greit issprendem sia situacija ir viskas tik del tokiu zaideju "Jis wh blet" "jis cheatas baninkit adminai" Tad pradekit rimciau i tai ziureti prasau nes jus cia musu servus supisit o ne adminas kuris laukia rimtu svariu irodymu :).
Gal art ir nera "geriausias" tame bet tikrai turi daugiau sugebejimu nei jus ir ne nuo rank priklauso kaip atskiriamas cheatas o labiau nuo praleisto laiko zaidime manyciau.
[/quote]
Paorganizuok meeta man su tuo youtuberiu - pamaisysiu slyva as jam !

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search