Jump to content
Create New...

Ban už ''wh''


-Rebourne

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėčiau kad mane unbanintumėt (-Rebourne ™ #G2 Fan) , nes baną gavau už nieką.
Baną gavau nuo v1tal1k. Kiti vip/adminai pradėjo sakyt maždaug: ką jis čia šaudo pažiūrėkit į tą. Aš  nekreipiau dėmesio ir toliau žaidžiau, tiesiog žaisdamas už ct laikiau geras pozicijas ir per roundą nusiimdavau po 2-3 killus. Galit ir demo peržiūrėt,aukštesnio lygio žaidėjas (Global/Supreme) tikrai supras situacijas ir tikrai jokio wh neižvelgs.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

wh tikrai nera, bet man klausimas del no-recoil scripto, zinau kad jis kazkaip vac nepagaunamas
reikalinga kitu adminu nuomone, atkreipkit demesi kaip jis teruose su ak drozia ir visos kulkos visada tiesiai sauna

20170608-221139-workshop-126334199-de_tuscan_fi.dem.bz2

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai demo atsiuskit kur chytina o ne del nesamoniu baninkit... Vitaliko reason kad uzbanino yra wh... tai wtf dejo ban kitas adminas sako nera wh o no recoil jus galvojat ka rasot? tai nx tada ban det uz wh jei jo nera?... Patys sedit silveri ar kokiam sude kuris geriau jau pasaudo bana det? nu nx  to reik adminai vps pirma issitikinkit kad cytina o ne nesamones darykit kokis cia community kaip uz nieka deda... Criscrosas kazka bando pasakyt kaip pats supream ale sedi saudo su p90 suda mala ir dar pritaria kad cyteris?... wow ziauru paklauskit normaliu zaideju ar cytina ar ne dedat beleka....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Frozex link=topic=1554.msg19393#msg19393 date=1497007104]
Tai demo atsiuskit kur chytina o ne del nesamoniu baninkit... Vitaliko reason kad uzbanino yra wh... tai wtf dejo ban kitas adminas sako nera wh o no recoil jus galvojat ka rasot? tai nx tada ban det uz wh jei jo nera?... Patys sedit silveri ar kokiam sude kuris geriau jau pasaudo bana det? nu nx  to reik adminai vps pirma issitikinkit kad cytina o ne nesamones darykit kokis cia community kaip uz nieka deda... Criscrosas kazka bando pasakyt kaip pats supream ale sedi saudo su p90 suda mala ir dar pritaria kad cyteris?... wow ziauru paklauskit normaliu zaideju ar cytina ar ne dedat beleka....
[/quote] jei nezinai kas per situacija tai net nesireikstum cia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dazniausiai zmones lagina, ir taip saudo kai naudoja kazka, gali zvengt ar dar ka bet turetum zinot ;) o gavo bana del to kad man jau buvo keista pora momentu inferno , kad tavo movementas nera net geras, o kalbi apie spray patern. Kad gavai bana nereikia verkt. Adminai perziures tavo demo ir nuspres. Tokiu i diena i serva ateina nemazai , tuos kurie gavo bana yra buve baninti arba cytina ir gauna veliau banus, jei tave atbanins tai pateksi i ta mazuma del kuriuos suklydau uzbanines. Kol kas lauk atsakymo ir usi uzbanintas iki to

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=v1tal1k link=topic=1554.msg19400#msg19400 date=1497062778]
Dazniausiai zmones lagina, ir taip saudo kai naudoja kazka, gali zvengt ar dar ka bet turetum zinot ;) o gavo bana del to kad man jau buvo keista pora momentu inferno , kad tavo movementas nera net geras, o kalbi apie spray patern. Kad gavai bana nereikia verkt. Adminai perziures tavo demo ir nuspres. Tokiu i diena i serva ateina nemazai , tuos kurie gavo bana yra buve baninti arba cytina ir gauna veliau banus, jei tave atbanins tai pateksi i ta mazuma del kuriuos suklydau uzbanines. Kol kas lauk atsakymo ir usi uzbanintas iki to
[/quote]

Šneku apie spray patterna nes kitiem adminam atrodė kad su no recoil scriptu losiu. O dėl lago tai jau ne pirmam aiškinu, gyvenu priemiesty, tai čia nėra normalaus interneto +  paskutinės 3-4 dienos buvo labai vėjuotos tai tas dar prisidėjo prie lago. Gali klaust tų su kuo lošiu mm ar faceit ir tikrai pasakys kad aš visad lagindavau(frozex, degreem)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nezinau?????????????????? wow tu proto turi? reason parasyta wh o paskui pisat prota kad uz no recoil ? tai reikejo det kitokia reason o ne savo sudus sapaliot ir dbr prikisinejat kad neliktumet kalti... wow best community... http://prntscr.com/fih2so moki skaityt??????? blt viena daro kita sneka tai kurva baninkit normaliai o ne sudus malkit blt blt

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Frozex link=topic=1554.msg19412#msg19412 date=1497185382]
Nezinau?????????????????? wow tu proto turi? reason parasyta wh o paskui pisat prota kad uz no recoil ? tai reikejo det kitokia reason o ne savo sudus sapaliot ir dbr prikisinejat kad neliktumet kalti... wow best community... http://prntscr.com/fih2so moki skaityt??????? blt viena daro kita sneka tai kurva baninkit normaliai o ne sudus malkit blt blt
[/quote]

mes tik diskutavom apie no-recoil, niekas jo uz tai nebanino (paklausiau kitu admin nuomones ar gali buti cia no-recoil)
gi pats skaityt ismok, parasyta aiskiai banas uz wh

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...

Mano nuomone sitas tikrai WH - spect kazkada dar su vitaliku kartu - daug demo su juo butu galima ziuret, tik kad visi tingi ta daryti :))
WH - tai radar hacks, pasakinejimas ir t.t. turiu omenyje, kad turi info, zino kur priesai... Recoilas man kaip tik neuzkliuvo, nors ten jeigu ant mazo lvl uzdeta, tai nieko ir nepamatysi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search