Jump to content
Create New...

geronimo lucky lukucio admin anketa


geronimo

Rekomenduojami pranešimai

  • Forumo Modas

1. Nick zaidime [b]geronimo@luky_lukis[/b]
2. Amzius N-18 [b]18 :)[/b]
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) STEAM_0:0:113359149
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? [b]trumpam teko :)[/b]
5. Kokiame serveryje buvote? [b]teko adminauti bandomajame css v34 gungame serveryje, taciau tai daug adminavimo patirties nesuteike ... toli grazu :)[/b]
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? http://www.bachuruservas.lt/index.php/topic,1174.0.html [b]tikrai uztektinai :) nors pagrinde lankausi savaitgaliu dienomis, bet rasite mane ir vakarais, jei galesiu ;) Tikrai tikiu, kad esate mane mate :D[/b]
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) [b]Csgo PIRMAME serveryje (kad ir koks jis mires siuo metu)[/b]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? [b]keletas ispejimu, o jei tamsta nereaguoja gautu neilga muta :) [/b]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. [b]jei meluoju, atleiskite, bet manau priesiskai nebutu nusiteikes Grizlis, o kaip del kitu - pamatysime :P[/b]
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...) [b]tikrai padesiu eventuose, taciau pats iniciatyvos kolkas nedemonstruosiu, jei reikia galiu padeti ir forume. Manau tai nebutu problema :)[/b]


Tiesa, faktas tas, kad artejant vasarai mano aktyvumas nebus KAZKOKS WOOW. Taciau bent artejanciais mokslo metais as busiu cia kaip ir visados buvau :) Jei sitas minusiukas nemaiso, butu cool.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Už, ne karštakošis, susitvarkytų, bet vat problema, kad tik savaitgaliais dažniausiai būna, vėl tokia pati problema kaip ir su dabartiniais admin'ais. Tačiau tokio ten ir aktyvumo reikia, kai žmonių beveik nėra...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search