Jump to content
Create New...

Dviveidis administratorius Clarity


Fashio

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - fashio
Kada nubaude? - 17/04/07
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -Clarity
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? -

Gerbiamas administratorius apšneka, viena iš pagrindinių administratorių DaTroller sakydamas jog jis yra "naras" ir "spamina" savininkui "MaSk" vos ne kiekviena diena ir tai dar ne viskas. Mūsų administratorius keikiasi, dalina ginklus žaidėjui "Vita" ji ne ką geresnė už Clarity pastoviai rodo blogą pavyzdį žaidėjams juos įžeidinėjant ar kitaip isireiškiant per voice chat.
Dar Clarity ateina į serverį paleidinėt savo tragiškos muzikos, kuri ne visiem patinka, sutinku yra dalis žmonių kuriems ta muzika patinka bet yra ir tokių kur muziką tiesiog trukdo ir blaško žaidimą, kiek girdėjau iš administratorių jai nors vienam žaidėjui nepatinka muzika, tai ją turi išjungti ne delsiant, bet mūsų gerb. admin vistiek neklauso ką kiti žaidėjai sako ir toliau elgiasi kaip turintis rimtų sutrikimų žmogus. Na ir paskutinis jo nusižengimas buvo ban už "vote piknaudžiavimą" kai mapas pasibaigė ir visi dropai išdalinti ir reikėjo rinktis mapą bet mapo pavadinimu "De_Dust 2" nebuvo pasirinkime tai uždėjus vote pradėjo rėkauti jog "vsio dedu bana". Kokia esmė dėti baną už vote kai mapas jau pasibaigęs? ir kiti žaidėjai laisvai gali pareikšti savo nuomone dėl map keitimo. Aš manau kad Clarity bando įsiteikti savo draugei "Vita" ar kažką įrodyti. O gal išviso jis yra ligotas nes kiekviena vakarą ateina prigėręs ir giriasi kiek daug alaus yra išgėręs nors nelabai kam tai yra įdomu jis tiesiog rodo bloga pavyzdį žaidėjams ir ne pagarbą pagr. administratoriams.

Manau kiekvienas yra pastebėjęs jo tokius cirkus tad manau galime visi pasireikšti koks šaunus mūsų gerb admin Clarity.
Įrodymai: http://www.mediafire.com/file/wdvo2d7frpv3dga/admin.dem

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

op net demo prisegta, paziuresiu, jei busi teisus , nusiimsiu admin teises.  :-* :-* pazvelkim i kita puse, tu savo votus dejai del dd2 pastoviai, demo faile gali to nesimatyt.  nes bent 3 map is eiles dejai savo vote, paskutinis vote buvo priezastis kodel gavai ban (turetu demo girdetis) kaip kiti zaidejai net rekt ant taves pradejo del tu vote. kitas dalykas, del muzikos: taip as ja leidau nepamenu koks buvo vote atsakymas "taip" ar "ne" bet votas pirmas buvo del vienos dainos tik. kiek pamenu visi sutiko. trecias dalykas butu toks, tu turi silence nuo trolio 12menesiu, ka i tai nori pasakyt? esi tiesiog konfliktiskas zmogeliukas, kuris gavo ban,ir atejo pasiskust dabar i serva kaip eilinis malalietka.  per musu event 10x10 , as sedejau twitch kaip ir trolis , mes matem ka tu rasineji, tersi serverio varda, stumi ant zaideju, tavo vietoj buciau ramus isvis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Thefashio : @zarnicha ir ką tu man tuo nori pasakyt? px man aš nuo trolio marihuanos ir pandoros esu prasileides nes daunai jie yra  ;) .  Buvo rašyta sekmadienį per turnyrą twitche spade kanale.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai nėra susieta su šios temos turiniu jai nori čia twitcha cituot tai gal pilna čhata ikelk sukurdamas tema ir verkšlenk čia.  :D :D[quote author=Marrihuana link=topic=1464.msg18085#msg18085 date=1491559006]
Thefashio : @zarnicha ir ką tu man tuo nori pasakyt? px man aš nuo trolio marihuanos ir pandoros esu prasileides nes daunai jie yra  ;) .  Buvo rašyta sekmadienį per turnyrą twitche spade kanale.
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18089#msg18089 date=1491560109]
buvau spade streame ir maciau to vaiko komentarus, ignoravau ir tiek.
[/quote]
"vaiko komentarus" tavo komentarai tiek voice chate tiek chate žaidime yra dar labiau vaikiškesni nei mano bet tau dar daugiau metų nesuprantu tu forume bandai čia pasirodyt koks subrendęs esi? Patarčiau pačiam daryt išvadas, nes tiek gelele provokuoji tiek kitus bet sveikinu pirma kartą turbūt gyvenime teko kažką ignoruoti. Avchievement Unlocked.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fashio link=topic=1464.msg18078#msg18078 date=1491515126]
Jusu Nick bei steam id - fashio
Kada nubaude? - 17/04/07
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -Clarity
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? -

Gerbiamas administratorius apšneka, viena iš pagrindinių administratorių DaTroller sakydamas jog jis yra "naras" ir "spamina" savininkui "MaSk" vos ne kiekviena diena ir tai dar ne viskas. Mūsų administratorius keikiasi, dalina ginklus žaidėjui "Vita" ji ne ką geresnė už Clarity pastoviai rodo blogą pavyzdį žaidėjams juos įžeidinėjant ar kitaip isireiškiant per voice chat.
Dar Clarity ateina į serverį paleidinėt savo tragiškos muzikos, kuri ne visiem patinka, sutinku yra dalis žmonių kuriems ta muzika patinka bet yra ir tokių kur muziką tiesiog trukdo ir blaško žaidimą, kiek girdėjau iš administratorių jai nors vienam žaidėjui nepatinka muzika, tai ją turi išjungti ne delsiant, bet mūsų gerb. admin vistiek neklauso ką kiti žaidėjai sako ir toliau elgiasi kaip turintis rimtų sutrikimų žmogus. Na ir paskutinis jo nusižengimas buvo ban už "vote piknaudžiavimą" kai mapas pasibaigė ir visi dropai išdalinti ir reikėjo rinktis mapą bet mapo pavadinimu "De_Dust 2" nebuvo pasirinkime tai uždėjus vote pradėjo rėkauti jog "vsio dedu bana". Kokia esmė dėti baną už vote kai mapas jau pasibaigęs? ir kiti žaidėjai laisvai gali pareikšti savo nuomone dėl map keitimo. Aš manau kad Clarity bando įsiteikti savo draugei "Vita" ar kažką įrodyti. O gal išviso jis yra ligotas nes kiekviena vakarą ateina prigėręs ir giriasi kiek daug alaus yra išgėręs nors nelabai kam tai yra įdomu jis tiesiog rodo bloga pavyzdį žaidėjams ir ne pagarbą pagr. administratoriams.

Manau kiekvienas yra pastebėjęs jo tokius cirkus tad manau galime visi pasireikšti koks šaunus mūsų gerb admin Clarity.
Įrodymai: http://www.mediafire.com/file/wdvo2d7frpv3dga/admin.dem
[/quote]



siaip tai tu tikrai piknaudziavai votais, ir tikrai dar map nebuvo baigesis kai dedi vote, jau ne pirma karta taip elgiesi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18126#msg18126 date=1491588830]
Baustas/ispetas ir manes del tu votu viduri matcho, nes jam nepatinka mapas. JEIGU VOTE SISTEMA YRA, nereiskia kad reik tuom piknaudziauti. Jis paliktas on tik tam kad kai adminu nera, kad galetumet siokia tokia tvarka vieningai daryti.
Nepatinka map? Paparasai admin padaryti vote su klausimu "Ar noretumete kito map?"
[/quote]
Vidury matčho? Tu nebepjauk perskaityk iš naujo mano tema aš votus dedu tik tada kai map pasibaigia žiurėk demo ar šiaip serve dažniau apsilankyk neesu niekad dėjas vote vidurį matcho

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fashio link=topic=1464.msg18128#msg18128 date=1491600703]
[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18126#msg18126 date=1491588830]
Baustas/ispetas ir manes del tu votu viduri matcho, nes jam nepatinka mapas. JEIGU VOTE SISTEMA YRA, nereiskia kad reik tuom piknaudziauti. Jis paliktas on tik tam kad kai adminu nera, kad galetumet siokia tokia tvarka vieningai daryti.
Nepatinka map? Paparasai admin padaryti vote su klausimu "Ar noretumete kito map?"
[/quote]
Vidury matčho? Tu nebepjauk perskaityk iš naujo mano tema aš votus dedu tik tada kai map pasibaigia žiurėk demo ar šiaip serve dažniau apsilankyk neesu niekad dėjas vote vidurį matcho
[/quote]


tai viduri macho, ir kai buna gal like pora roundu iki pabaigos macho, gal tik pora kartu maciau kaip buvai dejas vota pasibaigus machui

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Marrihuana link=topic=1464.msg18082#msg18082 date=1491558688]
Clarity pameni ką šitas veikėjas rašė twitche apie mane ir apie DeTrollerį ?
[/quote]

Jeigu jis tave twice kazkaip isvadino tai jis juk servo ar forumo taisykliu jokiu nepazaide. Ne jus gi twichinot, taip kad ten galejo kalbet bet ka apie mane, tave, troli ar dar kazka, nes ten servo ar forumo taisykles nebegalioja :) Taip iseina trolis kai gavo i nosi nuo crisscroso turejo uzbanint ji is servu, nes gavo lempa ir dar pydaru isvadino. Bet juk ne serve visa tai buvo. Taip kad chill :)

Del Clarity muzikos leidimo tikrai sutinku, cia pastaruoju metu tik tie votai atsirado ar muzikos norit, anksciau tai leisdavo kada nori ir jam vienodai rode :) Ir del girto atejusio sudu kalbejimu irgi sutinku, plius ne tik pats kalba, bet dar ir kitus bando kazkaip itraukti i savo nesamones. PVZ: vakar masofkej keitinejimas nicku. Okey zjbs juokinga, tai ir keitinekit viens kitam, kurie dalyvauja tam jusu atsilupusiame pokalbyje, o ne tiem kurie normaliai ateina palost :)

Bet cia jau visiem aisku, kad nieko niekas cia nepadarys, tokia jau situacija "esu pagrindinis adminas - darau ka noriu". Tegu. Bet, mieli susireiksmine adminai, nepamirskit ir Trolio atvejo, kai uz savo poelgius ir zodzius i nosiuka prasileido realiam gyvenime (no offence tiesiog smagus isimintinas ivykis :D)

Fashio patarimas tau: bendrauk serve su normaliais, o nemalonius asmenis ir psichiskai atsilikusius tiesiog mutinkis ir ignoruok :) Nors tikrai gerai zinau kaip kartais uzknisa kai tie batonai patys provokuoja o poto mutus ir banus dalina :D Uzauga ir tokie kazkada, kantrybes! :)

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18176#msg18176 date=1491766060]


Darai panasius dalykus kaip clarity, pastoviai kazkam bendraujant, diskutuojant kisiesi ir bandai kazkaip "ikasti" nors ir nesi kalbinama, ta isitikinau vakar kai jau clarity nuraminau ir nebesnekejo nei su tavim nei apie tave, vistiek kisais. Biski hypocrite much.
Jei kazkas ir gali cia kritikuoti tai kazkoks neutralus zmogus, third party, kuris nepalaiko nei vienos puses, tu esi pries clarity nors esi tokia pat narute kaip jis. Plius cmon, man asmeniskai jo nesamones nekenkia, panasias ir as darydavau, ateina, paprikolina, iseina. Jeigu zaidejam (ar bent didziajai daugumai) tas nepatiktu, jis to ir nedarytu.
Gi ne karta sakem kad pirmas serveris yra rimtesnis, grieztesnis, paprastesnis, plius ten zaidzia tavo[size=11pt][b] mldc adminai art, gr1zlis ir t.t[/b][/size]... so perhaps, go and play there? 

Gryztant prie temos. Fashio reiskiasi kitose platformose kaip twitch, forum, steam nes... [u]http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=commslist&advSearch=fashio&advType=name[/u] so... any questions?
[/quote]
Aj nu, manes tai niekada geru zodziu nepaminesi ane?  :(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18187#msg18187 date=1491772483]
[quote author=TiFicate link=topic=1464.msg18185#msg18185 date=1491771323]
[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18176#msg18176 date=1491766060]


Darai panasius dalykus kaip clarity, pastoviai kazkam bendraujant, diskutuojant kisiesi ir bandai kazkaip "ikasti" nors ir nesi kalbinama, ta isitikinau vakar kai jau clarity nuraminau ir nebesnekejo nei su tavim nei apie tave, vistiek kisais. Biski hypocrite much.
Jei kazkas ir gali cia kritikuoti tai kazkoks neutralus zmogus, third party, kuris nepalaiko nei vienos puses, tu esi pries clarity nors esi tokia pat narute kaip jis. Plius cmon, man asmeniskai jo nesamones nekenkia, panasias ir as darydavau, ateina, paprikolina, iseina. Jeigu zaidejam (ar bent didziajai daugumai) tas nepatiktu, jis to ir nedarytu.
Gi ne karta sakem kad pirmas serveris yra rimtesnis, grieztesnis, paprastesnis, plius ten zaidzia tavo[size=11pt][b] mldc adminai art, gr1zlis ir t.t[/b][/size]... so perhaps, go and play there? 

Gryztant prie temos. Fashio reiskiasi kitose platformose kaip twitch, forum, steam nes... [u]http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=commslist&advSearch=fashio&advType=name[/u] so... any questions?
[/quote]
Aj nu, manes tai niekada geru zodziu nepaminesi ane?  :(
[/quote]
Nurimk :D As kalbejau kas pagal gelele yra geri adminai. Gi zinai kad esi mano favouritas :*
[/quote]

Uz mane irgi nekalbek jeigu nezinai, naruti :D neisizeisk del tos nosytes, tiesiog smagus ivykis, sake gerai malunus suki :D o kad tu i diena 1 h ateini i serva arba nakti ir ka tu ten matai tai ten vandenukas jau buna :) ir kam dbr vaidini clarity draugeli, kai i pm nevengi pats pastumt :D o as bazarinu serve su tais kurie supranta prikolus, pasijuokiam tuo ir baigias, tai velgi pinduk mazas, nesakyk jeigu nezinai :) viskas okey, tema ne apie mane :)

Taip grizlis, tificate, dmeris yra puikus adminai, o kiti susireiksmine jaunuoliai arba siaip nevykeliai, kuriem svarbiau cs palost nei vaika augint :p

jei kas noresit atvaziuot pasimusti, rasykit pm :D :D

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=gelele link=topic=1464.msg18195#msg18195 date=1491778067]
[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18187#msg18187 date=1491772483]
[quote author=TiFicate link=topic=1464.msg18185#msg18185 date=1491771323]
[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18176#msg18176 date=1491766060]


Darai panasius dalykus kaip clarity, pastoviai kazkam bendraujant, diskutuojant kisiesi ir bandai kazkaip "ikasti" nors ir nesi kalbinama, ta isitikinau vakar kai jau clarity nuraminau ir nebesnekejo nei su tavim nei apie tave, vistiek kisais. Biski hypocrite much.
Jei kazkas ir gali cia kritikuoti tai kazkoks neutralus zmogus, third party, kuris nepalaiko nei vienos puses, tu esi pries clarity nors esi tokia pat narute kaip jis. Plius cmon, man asmeniskai jo nesamones nekenkia, panasias ir as darydavau, ateina, paprikolina, iseina. Jeigu zaidejam (ar bent didziajai daugumai) tas nepatiktu, jis to ir nedarytu.
Gi ne karta sakem kad pirmas serveris yra rimtesnis, grieztesnis, paprastesnis, plius ten zaidzia tavo[size=11pt][b] mldc adminai art, gr1zlis ir t.t[/b][/size]... so perhaps, go and play there? 

Gryztant prie temos. Fashio reiskiasi kitose platformose kaip twitch, forum, steam nes... [u]http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=commslist&advSearch=fashio&advType=name[/u] so... any questions?
[/quote]
Aj nu, manes tai niekada geru zodziu nepaminesi ane?  :(
[/quote]
Nurimk :D As kalbejau kas pagal gelele yra geri adminai. Gi zinai kad esi mano favouritas :*
[/quote]

Uz mane irgi nekalbek jeigu nezinai, naruti :D neisizeisk del tos nosytes, tiesiog smagus ivykis, sake gerai malunus suki :D o kad tu i diena 1 h ateini i serva arba nakti ir ka tu ten matai tai ten vandenukas jau buna :) ir kam dbr vaidini clarity draugeli, kai i pm nevengi pats pastumt :D o as bazarinu serve su tais kurie supranta prikolus, pasijuokiam tuo ir baigias, tai velgi pinduk mazas, nesakyk jeigu nezinai :) viskas okey, tema ne apie mane :)

Taip grizlis, tificate, dmeris yra puikus adminai, o kiti susireiksmine jaunuoliai arba siaip nevykeliai, kuriem svarbiau cs palost nei vaika augint :p

jei kas noresit atvaziuot pasimusti, rasykit pm :D :D
[/quote] ka jau ka , bet tau malalietka iki vaiko turejimo toli dar.  bausme uzdedama i perm. gero gyvenimo,gali issipirkt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1464.msg18197#msg18197 date=1491785203]
uztenka tavo stumimu ir apsimetinejimu gera mergiote. butu citata is to ka sakei vakar: "duchas blet uzlindo ant taikinuko,pyderas" ir dar dag kitokiu zodeliu. sekmes
[/quote]

Tai tu serve buvai vakar, jeigu as pydarais duchais visus vadinau tai ko nieko nedarei? Nes buvo svarbiau savo muzikeles leist, kur visi tave galiausiai uzsimutino :D :D Tai tokia ir nauda is tokio obuolio admino :P

O NE! MUTAS! O siaube kas dabar bus? ! :D Tiesa pasakiau tai gal bent siek tiek susimastysi, nes amzinai gatava ir prie kompo kirmyjanti teva turet vaikui neprikolas bus :D Galbut kita karta pries statydamas vaikus pagalvok ar pakankamai tam subrendes esi, nes ka tu vaizduoji serve tai "metu dahuja-proto nihuja" :D O dabar irodei savo galia vaikeze, augt ir augt tau dar :)

Sekmes tau clarity, tau jos gyvenime dafiga prireiks, jeigu zinoma nuspresi pradet realu gyvenima gyvent :D

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1464.msg18197#msg18197 date=1491785203]
uztenka tavo stumimu ir apsimetinejimu gera mergiote. butu citata is to ka sakei vakar: "duchas blet uzlindo ant taikinuko,pyderas" ir dar dag kitokiu zodeliu. sekmes
[/quote]
Ir va pasirodė mūsų clarity autizmas ;) supranti kad su tuo gagu ar mute nk nepakeisi vstk liksi dalbajobas kuris nesubrendęs šudmalys nesugebantis atlikti pareigų bet kaip DaBeNosis sakė jam px svarbu paniurksėt su įdėjom ir subinuka palaižyt fsio jasna rakinkit tema vstk jokių išvadu čia nebus ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=deivius1 link=topic=1464.msg18205#msg18205 date=1491814308]
Clarity gal gana prikolint su tais vaikais? Matai per daug ji isiaudrino ir paisto ta pati per ta pati nebeturedama kaip ikasti :D
[/quote]

Kad jus abu jaunesni uz mane, tai cia vaikais patys save vadinat? :D ateik ateik ikasiu ir suvalgysiu dar net :D :D

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=LittleOne link=topic=1464.msg18213#msg18213 date=1491823327]
tau reikejo vakar gelele girdet :D :D :D
[/quote]

Tas pats klausimas, kodel nieko nedarei jeigu vakar as buvau tokia bloga serve? Gi tu tvarkos priziuretojas galingasis prasigeres adminas :D :D Nes tu suda kalbi cia, kad tik pakalbet. Jeigu ka duxu ir vadinau tai nebent tave, bet niekam cia ne naujiena jau :D :D

Troliukai maziukai, su tavim viskas gerai, kuo toliau tuo labiau man patinki, neprakaituok <3  :-*

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search