Jump to content
Create New...

Frostas anketa į administratorius


Frostas

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime - [b]Frostas[/b]
2. Amzius N-18 - [b]18 (neužilgo 19)[/b]
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) - [b]STEAM_0:0:144732162[/b]
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? - [b]Taip esu būvęs. Taip pat teko pabūti ir cs:s pagrindiniu administratoriu. [/b]
5. Kokiame serveryje buvote? - [b]CS:S - laikiux CS:GO - BalticON[/b]
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? - [b]Dažniausiai nuo 2h iki 3h per diena bet jai turiu dar laisvo laiko pabūnu ir ilgiau. [/b]
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?)[b] CS:GO Antrame serveryje.[/b]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? - [b]Kelis kartus duodu žodini įspėjima jai jis toliau keikiasi dedu mute. [/b]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. ---
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...) [b]Greičiausiai tai prižiūrėti forumą. Žinoma galėčiau padėti ir su event rengimais bet problema ta kad neturėčiau prizų. [/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

pries kiek laiko buvai laikiux pagr admin ir balticon ?

Buy ADMIN by SMS for 30 days and got +10 days free!! (Till 2016-01-06) cia is balticon facebook radau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad antrame serveryje belenkiek adminų (Marrihuana beveik visada būna + GennyS, kartas nuo karto ateina Clarity, Favoriitas, DaTroller, Art).  Pirmame serveryje, kiek lošiu adminų beveik nebūna :)))) + negirdėjęs net balso tavo, šiandien pirmą kart pamačiau tave :) *tik mano nuomonė*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Art. Laikiuxe tai jau sakyčiau labai seniai buvau warcraft serve cs:s. Balticone neseniai išėjau. O dėl to kur radai kad pirkti ten ta admin čia man atrodo neseniai padare, pas mane buvo amžinas uždėtas. Nes tik vip eidavo pirkt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kaip ir sake antram serve adminu pakankamai, i pirma gal reiktu

As irgi apie tave nieko nesu girdejas, jei ir kiti irgi nera tai as nerekomenduoju duoti admin net pabandymui
Bent jau kazkokia reputacija bachuru serve butina tureti

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search