Jump to content
Dėmesio:
 • Siuo metu priimami adminai i
 • #2
 • #dm serverius !!!
 • Anketas galite pateikti forume!

Festis

Narys
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Taškai

  327 [ Donate ]

Festis last won the day on March 27

Festis had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Festis

 • Rank
  Private

Personal Information

 • Vieta
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aš sutinku kad reikia tą ekonomiką biški pastumdyti. Aš anksčiau siūliau (aišku pakoregavau siūlymą), kad gal biški galima palengvinti ir paprastiems žaidėjams, kad kai parevivina žaidėja, kad gautu armor (vipai gauna ir headarmor). Žaisti be armoro tai tas pats kaip būti gyvam lavonui, bent kokia kulka ir tu tiesiog negalėsi normaliai nusitaikyti ir nušauti ir t.t. Dar pastebėjimas buvo, kad aš atsimenu, kad anksčiau už pjovimus duodavo 1500$ bet dabar tikrai mažiau duoda. (800$ ? kokius ir t.t.). Kažkas tikrai yra susivėlę serveryje. Nenustebčiau ir kiti kill bonusai (pistol, smg(MP9/mac10 500$ vietoj 600$) neveikia taip kaip turėtu veikti kompetatyve. nebent aš maišau kažką, kad čią casual. Nesinori duoti extra $ daugiau (ypač vipams) nes užknisa negyvai kai visi su awp ir t.t. kiekvieną roundą laksto, nors vieną roundą tai logišką padaryti eco, bet du iš eilės tam, kad tik įpirkti rifle + armor tai jo ... Geriausiai arba revive biški paturbinimas,arba visiems armor arba išvis nieko nedaryti/nekeisti kolkas. 🙂
 2. Link į pluginą, ar aprašykite ko norite: grąžinkite zeus x27 recharge;Kuriame serveryje norite, kad jis būtų įdėtas: #1;Papildoma info apie idėją: kodėl ne.
 3. Sveiki, pradėsiu nuo map pasiūlymų: 1) de_zoo Nuoroda: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=389175812&searchtext=zoo Server: #1; bet taip tai nėra skirtumo, gali būti visuose servuose Pakankamai didelis mapas, turi tiek sniper nest spotų, tiek rush spotų, tiek camp spotų, manau liaudžiai labai patiktų šitas mapas. Taipogi galima paminėti, kad mapo spalvos yra gražios ir yra aprašai apie gyvūnus tai vis gi žmonės išmoks kažką apie gyvūnus. 2) de_season Nuoroda: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=389175812&searchtext=zoo Server: #1, bet tinka ir kitiems. Šiame serveryje buvo anksčiau bet kažkodėl išėmė (gal yra priežastis kurios nežinau). Vėl gi, platus mapas ir gražios spalvos kurios turėtų patikti žmonėms. *3) de_cbble (prieš halloween update sugadinimą) Server: #1 Nuoroda: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=948353346&searchtext=cobblestone Mano nuomone norėčiau, kad įdėtų, o gal net ir pakeistų dabartinį cobblestone mapą, nes Valve man atrodo ant tiek pridirbo, kad patys jau nebegražins arba nebeupdatins to mapo. Lets bring it to its former glory. Anksčiau visi mylėjo šitą mapą, o dabar beveik niekas 😞, net pats nemėgstu dabartinio. Bet kažkas buvo panašaus anksčiau kaip supratau ir esąs visą laiką prisijungdavai ir siųsdavo mapą tai lygtais išėmė dėl to. Bei nemanau, kad naujokams patiktų ,,senas" mapas, tai čia dėl to nežinau kaip bus... Jeigu kylą problemų įdėtį naujų mapų tai galima dar papildomai (neprivaloma jei nereikia) išimti dabartinius kelis mapus tokius kaip: cs_militia, de_losttemple bei tuos monstriškus dusto hibridus, jeigu reikia tegul liaudis nusprendžia kokių atsisakyt. Juose nesirenka žmonės, o jei servas būna pilnas ir pasikeičia į juos tada dažniausiai išsilaksto ir t.t., bei žmonės vengia jų votint nebent jau pasitaiko kokie 2x2 ir t.t. mapai. Tiek dėl mapų. /// Dabar norių pasiūlyti porą kitokių pasiūlymų (aš kreipiuosi į #1 servą) o) Visų pirmą aš sutinku su falcON'ų pasiūlymų, kad galbūt limituoti tą damage indicator. Padaryti, kad galima būtų išjungti (nerodytų), galbūt ir padaryti, kad vipai/remėjai galėtų matyti bet paprastas žaidėjas nematytų. *o) Vipams dėl armorų pasiūlymą turiu, kad būtų tas vipmeniu pasirinkimas, kad pradėtų su armorų, o ne automatiškai (vipai žaidžia be ekonomikos, bet paprasti su ekonomika, kažkaip nesąžininga 🤔 ypatingai kai pasikeičia pusės, pistol roundas arba devintas roundas - lakstai su headarmor ir deagle/whatever pistol + granatos prieš usp/glock be headarmor...). *o) Turiu pasiūlymą dėl revive sistemos. Padaryti, kad revive būtų ne 30HP, o 50HP. Bet kai pakelia paprasti gauna armora, o remėjai/vipai su headarmor. Manau pradžiai aš tiek pasiūlysiu. Dabar tie pasiūlymai kuriais * pažymėjau tai čia yra mano nuomonės ir jų nebūtina svarstyti jei netinka/nepatinka - galima iškarto atmesti. Jei tiks galėsiu dar pasiūlyti, jei netinka nei vienas pasiūlymas - na, bent jau bandžiau.
 4. Labas Festis

   tavo statusas pasikeite.

  View Member

×
×
 • Create New...