Jump to content
Create New...

Cool Girl(2)


Cool Girl

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick: [b]'Cool Girl'[/b]
2. Banned by Admin: [b]'kWolf'[/b]
3. Server:[b]'[LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt'[/b]
4. Reason: [b]'demo irferno mapo yra?, alias ss/config i foruma prasyciau'[/b]
4. Duration: [b]'Permanent'[/b]
5. SteamID: [b]'STEAM_1:1:11895835'[/b]

alias ss: http://www39.zippyshare.com/v/nbbzGb7d/file.html
config : http://www73.zippyshare.com/v/7MznflXp/file.html

Inferno map'o demo nėra. Dust II map'o bereikšmė ištrauka prieš ban'ą: http://www19.zippyshare.com/v/2da3ueFt/file.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Dalykas. Kokio velnio sis veikejas turi ivarias privilegijas gaves? a? Kas jis per asmuo sugebantis pagrindinius adminus itikinti suteikti jam tokiu galiu? Mask'ai kas jis tau jog imunity ir .t. dalini jam?

2. Man prasyciau inferno mapo demo, ne Dust2.

3. Gal 5 roundus is eiles per smoke hs kala zmonems, man pasiskunde per steama. Ateinu paspektinti 1 rounda pasikeites nika/avatara (adminu ne 1 serve tuo metu), ir stai pradeda drozti per smoke i tera kuris per mido tuneliuka lenda. Taikinuka meto zmogus i sienas lyg kazkas pasirode uz sienos (padares demo su r_drawothermodels ziurejau) ir reaguoja lyg islindo zmogus. Turiu trumpa demo, ir papostinsiu kai pamatysiu inferno demo.

As jau 100% zinau kas bus. Banas bus nuimtas, man adminas atimtas, gal net pats uzbanintas. Ir tiesa sakant pofik man jau. Nebeturiu noro besiknist cia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš spectatinau Cool Girl, tai ką pagalvojau pažiurejas, kad cool girl žaidžia žaidima susikaupes ta prasme aš mates ir kitus žaidėjus žaidžiant viena diena susikaupus - su gera reakcija ,o kita diena su dvigubai geresne, bet cool girl man atrodo sugeba išlikt susikaupes ilgesniam laikui. Jau ne viena karta spectatinau kaip padaro 4-7 killus per round ir kitas žaidejas iš serverio sako, kad cool girl čytas ir dar kitas jam pritaria, bet tie žaidejai nespectatino, o tik buvo nušauti. Kadangi aš spectatinau aiškiai mačiau, kad i cool girl žaidima buvo itraukta reakcija, unikali logika 'mano galva', bet vistiek logika.. taip pat nedrebanti ranka šaudant i galva, gražus 180 apsisukimai(nežinau ir nemanau, kad šitie skilai gali but simuliuojami su kažkokiais čytais). šitie jo skilai nera labai išlavinti, bet ju užtenka, kad vidutinis žaidejas pavadintu jį čyteriu. jeigu jis ten naudoja kažkokius vienos spalvos skinus ar kazkokius čytukus aš manau, kad tada jis yra mentaliai luošas ir kam naudot kažkokius čytus kada aiškai matai ir supranti, kad didžiumą žaidejų lenki nenaudodamas jokių čytų, o jis lenkia tai faktas (aš už nieką nelaiduoju gal kažkas matė kažką kito ar stebuklingo) Bet jeigu jūs žaidžiat cs nemažai laiko ir kada jūs esat įsijautę į žaidimą nesakykit, kad ir jum neteke atlikt tokių šūvių kuriu net nesitikėjot atlikt, kadangi jis turi nemažai skilo jam tai fuksai gali atsitikt dažniau. Ir jeigu mes kažką galvojam apie tokį dalyką kaip teisybė be įrodymų banint negalima. p.s dar seniau aš kviečiau cool girl į draugus, bet nepriėmė manęs :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man keisciausia, kad labai daug kas verkia, bet irodymu gauti negali, jie galvoja kad verkti yra pakankamas irodymas banint...
as esu supratingas ir visus tu verksniu faktus apie cool girl patikrinau, nei vienas nesutapo su realybe ar logika..
kiek be spectatinciau cool girl, jokiu cytu ar itarimu nemaciau, toki ilga laika prazaist su wh neprisigavus yra neimanoma pagal logika

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kiek zinau serve buna 2-3 kurie verkia, o kiti zaidzia sau ir juokiasi is tu verksniu
nereik ju banint, uzmutint galima jei agresyviai trukdo servui
o seip galima ignoruoti, kol nepateiks irodymu
cia mano pozicija, as isvis problemu nematau, nereik per daug kreipti demesio i kitu nuomones, kurie nepatyre
suprasciau kad cia butu koks eventas, tada jo zaidejai turi kazkokia teise spresti, bet nuspresti ar cytina ar ne cia jau irodymai ir admin turetu is savo patirties spresti
neblogas irodymas, kad zaidejai neadekvaciai daro sprendimus yra kickvote, kiek skundu buvo...
galit banint jei jum trukdo, bet tikrai ne uz cytinima...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man tai neskauda, gali banint
tik prie sito ban as nei biski neprisidedu is savo puses
o seip kwolf turi nerviniu problemu ir seip nelabai patyres, kitaip sakant jis dar per jaunas
kiek dabar palosiau, niekas per daug neverkia del tos cool girl

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kwolf man kazkaip atrodo kad tu tik nemegsti to cool girl, nes zaidzia geriau nei tu ar bet kas kitas serve?  ir bandai juo atsikratyt is projekto, nieko jis nenaudoja kiek spektinau. ir va pakartosiu arta, tau  kartais tikrai su nervais negerai. tik neisizeisk

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

mano atzvilgiu cool girl labiau apsimoka palikti projekte, nei kwolf

Gera proga parodyti zaidejams adminu profesonaluma atskiriant cytus, visi tie verksiniai, kurie daro sprendimus pagal score ir neva juos per siena nusauna, prades mokytis is cool girl, ja nagrineti ir ieskoti atsakymu ar cytu, tai bus tik i nauda. Jei adminams darys dideli poveiki zaidejai kurie neturi patirties, tai is serverio liks vaiku darzelis.
Galu gale tie verksniai pavargs ir galbut susimastys jog buvo neteisus, tai pat supras kad serveryje adminai tikrai profesonalus.

daugelis sako kad cool girl papirko mane, bet jei paziuresit i mano inventoriu nemanau kad kasnors gali papirkti mane, nes visko as turiu ir gal net per daug
as nepazystu cool girl ir man nesvarbu kas ten zaidzia, as ginu savo isitikinimus is principo, nes tikiu savo versija ir savimi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nelabai, labai uzdara asmenybe ir nemanau kad perauklesi
bet versti bendrauti ne savo noru, butu diskriminacija pries kitus zaidejus, mes juk kitu neverciame daryti to ko nera taisyklese
pvz jei tie verksniai negali ateiti i foruma pateikti irodymu ar kazkokiu faktu normaliu ar jie skaitosi bachuru servo dalimi ? kuo jie skiriasi nuo cool girl (bendravimo poziuriu) ?
pagal mane tie verksniai labiau kenkia servui, juos reikia paaukleti ir ismokyti counter strike meno, kad nebutina tureti wh jog galetum kita nusauti per dumus ar siena.
cool girl bent padeda tyrimui ir noriai bendradarbiauja nustatant ar cytina.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš tai nesuprantu adminų...

Kodėl jūs renkatės vieną žaidėją ir taip nusispjaunate ant kitų? Anksčiau visad visi kickindavo tą Cool Girl, dabar ir kick negalima.
Gadina visiems žaidimą, visus nervuoja, o jūs jį taip saugote ir taip sušikat visą serverį.

Kam dar tų sušiktų įrodymų? Kai žmogus atkalęs yra su wh žaisti, tai jūs jo neprigausit.

Čia jums taip sunku pasirinkti tarp vieno baisiai įtartino žaidėjo ir lojalių žaidėjų, kuriems yra gadinamas žaidimas?

Nekalbu apie jo apsimetinėjimą mergina ir nulinę komunikaciją. Jis kaip koks virusas, ne žmogus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kodėl jūs renkatės vieną žaidėją ir taip nusispjaunate ant kitų? Anksčiau visad visi kickindavo tą Cool Girl, dabar ir kick negalima.
Gadina visiems žaidimą, visus nervuoja, o jūs jį taip saugote ir taip sušikat visą serverį.

Ats.: mes nesirenkam zaideja, mes teisiame pagal irodymus, kuriu niekas is zaideju negali pateikt,visi faktai ir demos buvo perziureti ir nesukele jokiu itarimu, netgi priesingai daug irodymu, kad cool girl necytina ir mes nespaujam ant kitu, kiekvienas buvo isklausytas.

Kam dar tų sušiktų įrodymų? Kai žmogus atkalęs yra su wh žaisti, tai jūs jo neprigausit.

Ats.: zinoma kam tu irodymu ? tada baninkim visus kurie geriau zaidzia.

Čia jums taip sunku pasirinkti tarp vieno baisiai įtartino žaidėjo ir lojalių žaidėjų, kuriems yra gadinamas žaidimas?
Nekalbu apie jo apsimetinėjimą mergina ir nulinę komunikaciją. Jis kaip koks virusas, ne žmogus.

Ast.: Pasakysiu tiesiai svieisiai, galvojanciu kad cool girl cytas yra max 5% visu serverio zaideju ir daugiausia ju yra nubai, kurie neturi ausiniu
o tu pirmas turbut, kuris parasei nuomone i foruma, nes apie kitus kur kalbi as nematau

butu saunu kad kita kart ir demo kokia patalpintum, nes nei vienas sito nedare, o tik verke isskyrus kwolf

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Esmė tame, kad galima nė nekelti čytų klausimo, o iškelti kitą.

Reikia atsižvelgti į žaidėjų norus, kad būtų sukurtos kuo geresnės sąlygos daugumai, o ne vien įtartinam asmeniui.
Jis neturi jokios pridėtinės vertės serveryje. Jei jis gautų ban, niekas nenuliūstų, o tik apsidžiaugtų ir sakytų 'pagaliau'. Su jo žaidimo stiliumi, jis laisvai galėtų žaisti offline prieš botus, tyloje. 

Ir šitą temą jis sukūrė taip naglai, atseit duokit man unban ir toliau jam jau pofik. Jis bent ką nors parašytų...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai reikejo nuo pat pirmos dienos sakyt jog zaidejas erzina visus savo zaidimo stiliumi ir daug kas nepageidauja zaist su juo, bet visi pradejo verkti jog wh naudoja, todel ir buvo sprendziama ar cytina ar ne
jei atsizvelgiant i zaideju norus, pries tai kai cool girl gavo pirma 3 savaiciu bana, manes klause 3-5 zaidejai, kodel uzbanino cool girl, o tai rodo jog nevisi pageidauja cool girl bano, net buvo forume vote ir per bachuru servo grupe reklamuojama jog ateikit balsuokit ar banint cool girl ar ne, buvo nuvotinta 1 tasko persvara kad taip 51% ant 49% ir isvis balsavo gal 10 zmoniu, nes niekam neidomu ta cool girl tik keliem verksniam serve.

dabar deti bana uz erzinima, po to kai 2 menesius prasidiskutavom del cytinimo, man jau cia vaiku darzelis
ismok tyliai vaikscioti, neisduok savo pozicijos, klausykit garsu su ausinemis ir pamatysi, kad cool girl tiesiog paprastas tryhard camp zaidejas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

paziurek pats kaip losia cool girl, sedi kaip koks voras ir laukia jusu kol ateisit, o su ausinem viska gerai girdi, o po to kai jau laiko nelieka eina bomba det ir damusineja leisgyvius isgyvenusius, todel pas ja ir buna daug killu mazai mirciu isvis tiek demo priziurejau, kad man juokas ima is kur ten cytus matot, tiesiog jum pavydas grauzia, kad nemokat losti
krc tiesiog camperis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jums geriau pradeti reiksti savo nuomone, nes si tema vel nueis i aklaviete.
Del wh ir cytinimo as be irodymu nebaninsiu, todel jei neturit normalaus demo, galit pamirsti kaltinimus apie wh.
Galima iskelti nauja versija del erzinancio zaidimo stilium, kur paprasti zaidejai negali pakesti ir taip trukdo jiem maloniai praleisti laika bachuru serveryje.
Bet kad uzbanint reikia normalei zmoniu, kad pasireisktu, todel prasyciau issakyti nuomone, tie kas lankosi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1173.msg14963#msg14963 date=1464412021]
Jums geriau pradeti reiksti savo nuomone, nes si tema vel nueis i aklaviete.
Del wh ir cytinimo as be irodymu nebaninsiu, todel jei neturit normalaus demo, galit pamirsti kaltinimus apie wh.
Galima iskelti nauja versija del erzinancio zaidimo stilium, kur paprasti zaidejai negali pakesti ir taip trukdo jiem maloniai praleisti laika bachuru serveryje.
Bet kad uzbanint reikia normalei zmoniu, kad pasireisktu, todel prasyciau issakyti nuomone, tie kas lankosi.
[/quote]
As jau sakiau ,kad ateitu i web ir isreikstu savo nuomone, ju atsakymas buvo "aj tipo ateit paverkt?" , zodziu nelabai jie tiki ,kad kazkas pasikeis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

siandien ilgiau palosiau, niekas beveik nesiskundzia ta cool girl , tik tarpu cia uzejo 2-3 paverke, o kai pasakiau kad ateitu i foruma nuomone pareikst, toks ispudis susidare kad jiems nusisikt ant adminu ir kitu zaideju, mato tik save ir adminus du**is vadina be problemu...
pagr. pandorabox kuris labiausiai nekencia cool girl, pastebejau kad pas ji nervu problemos, visi kas geriau losia cytai...
man nei silta nei salta, galiu uzbanint, bet tegul susirenka tie visi kurie nekencia ir isreiskia nuomone, nes kitu atveju ner uz ka banint

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gal [i]nebesiskundžia, nes žino, kad adminai vis tiek nieko nedarys.
[/i]
Kaip paaiškinsi tai, kad anksčiau jį visi per vote kickindavo iš serverio, dabar ir to daryti nebegalima. Žaidėjai taip išreikšdavo savo nuomonę, dabar ir to negalima daryti. [i]Jei nebaninat, tai bent leiskit kickinti. [/i]

Ir ką turiu pabrėžti, kad aš [i]nejaučiu jam jokios neapykantos[/i] ir asmeniškai galiu normaliai prieš jį lošti, tačiau man pati situacija [i]nepatinka, kad neatsižvelgiama į žaidėjų norus. [/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Kingspaw link=topic=1173.msg14973#msg14973 date=1464515370]
Gal nebesiskundžia, nes žino, kad adminai vis tiek nieko nedarys.

Kaip paaiškinsi tai, kad anksčiau jį visi per vote kickindavo iš serverio, dabar ir to daryti nebegalima. Žaidėjai taip išreikšdavo savo nuomonę, dabar ir to negalima daryti. Jei nebaninat, tai bent leiskit kickinti.

Ir ką turiu pabrėžti, kad aš nejaučiu jam jokios neapykantos ir asmeniškai galiu normaliai prieš jį lošti, tačiau man pati situacija nepatinka, kad neatsižvelgiama į žaidėjų norus.
[/quote]

kickvote nieko nesako, mane irgi kelis kartus iskickine is lempos yra, vien del to kad kazkam tai buvo smagu...
as atsizvelgiu i zaideju norus ir duodu jum galimybe pasireiksti ir iskeliau ultimatuma jog tikrai isbaninsiu jei bus normaliai nepatenkintu, net zaisdamas bachuru serve bendrauju su nepatenkintais ir raginu juos ateiti i foruma ir pasisakyti, bet kaip matau nei vienas neatejo...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, Ačiū „Art“ kad sukūrė man šį acc, nes negalėjau pats susikurti. Aš esu žaidėjas „Erikass“.


Taigi yra geriausia perspektyva gaudyti sukčius „Čyterius“ įdiegus HLTV (ar kaip jis ten...), ir tegul įrašinėja demo, jisai daug resursu neprašo, ir viską aiškiai gali matyti kur kas kaip, arba pačiam serverį darytų demo įrašą, ir ta dar tiksliai nuspręsti ar jis tai atliko nusižengimą ar ne, nes kiti žaidėjai (PVZ) aš, radare nerodo puse žaidėjų, o ant serverio demo viską rodo.


Taipogi, kiekvienas žaidėjas kaip aš kiekvieną syki neįsijungia kad įrašinėtų demo kaip pradedu žaisti, nes nevisi žino ar čia gera kompanija ar ne, visi einame kaip į narniją, o vėliau matome nervų kamuolius, arba linksmai leidžiančius laiką žaidėjus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search