Jump to content
Create New...

Išsiaiškinom


k1

Recommended Posts

Atėjo į serverį, sumetė visiems mute ir pareiškė: "kas įžeidinės, tas skris iš servo". Nu galvojam OK, pažiūrėsim ar jis laikosi savo paties [i]taisyklių[/i]. Aš pajuokom atrašiau, kad prieš minutę jam paskelbiant šitą akciją, mane pavadino moteriškos lyties žaidėjas 'durnium'. Aš asmeniškai nebuvau įsižeidęs, nes visi serveryje jau senai pastebėjo, kad mūsų Gretutė yra tiesiog biškį [i]išėjus[/i]. Bet aš norėjau pamatyti ar jis baus moterį/merginą.

Tai tada jis pradėjo vartytis, kad nematė. Tada pareiškė ar turiu ss? OK, padariau SS consolėj, specialiai pažiūrėt ar baus. Tai žinot ką pareiškė? Jeigu dar aiškinsiu tai skrisiu iš serverio :D

Tai klausimas būtų, jeigu jis žinojo, kad vistiek nieko jei nedarys nes 'pana', tai kam tada prašė ss? Galvojo, kad išsivartys, nes neturėsiu? Ir apskritai jo rašysena ir manieros yra vaikiškos ir pats įžeidinėja kitus žaidėjus, prisikabino prie mano rašybos kol aš jį kamantinėjau kodėl jis ignoruoja mane ir visaip bandė vartytis kol nepradėjo grasint, kad 'skrisiu'.

Man asmeniškai visas šitas dalykas rimtai nerūpi, buvo gera juoko dozė, bet aš tik noriu pateikti faktą, kad jis kaip adminas yra paskutinis klounas.

Apskritai vienintelis ir savo pareigas atliekantis pats geriausias adminas yra Art. Daugiau neteko matyti nieko geresnio. Tas Clarity turbūt net neskaitęs taisyklių. Prieš pora dienų žinot kam jis naudojo admino spalvotą tą žalią chat'ą? Spamino ir bandė prastumt raktus už Chroma 2 case. Labai profesionalu. Ir jeigu tu jam papriekaištauji jis iškart grasina kaip mažas vaikas.

Tai tiek, gerai pablevyzgojau, kaip ir sakiau, neimkit visko rimtai, tiesiog norėjau išsipasakot.

Iki pasimatymo serveryje!  :-*

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

dar vienas zmogus kuris pasistenge rasydamas, visu pirma jus prie jos prikibot, kaip ir prie kitu kuriu zaideju, beja. Mk, tu visada kiek ateinu i serv serva matau tave malant suda, kartu su inf ir dar vienu, stumimai ant zaideju pasikartoja visad. Kentejau, bandziau but geras, tai perspejau. Kita kart bus pamatyta kad kazka izeidineji su savo draugais, busit baudziami be ispejimo, ar bent jei prie ko nors bandysit kibt kad ispravokuot, nes jau jus vaikai man atsibodot labai. Bus ir screenas kai kita kart busit baudziami, kad patys suprastumet uz ka buvot nubausti. Snd dar taves nebaudziau,bet jau buvau pasiruoses uz tuos prisikabinimus, jei ignoruoju tave, tu vistiek bandai mano kantrYbe.

Link to comment
Share on other sites

:D Gera juoko dozė,skaitant tavo šį straipsnelį :) Primena kokias alfos žinias, kur visko prikuria žurnalistai.
Vienintelis dalykas,ką tu pasakai ,tai "Prikolinu gi",kai kažkas sureguoja į tavo įžeidinėjimus ar kažkokias kitas sapaliones.

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

[quote author=k1 link=topic=1009.msg14190#msg14190 date=1429813959]
Atėjo į serverį, sumetė visiems mute ir pareiškė: "kas įžeidinės, tas skris iš servo".
[/quote]  dar i sita pamirsau atsakyt, kai tai pareiskiau jau buvau apzvelges situacija ir serve jau buvau apie pusvalandi, ir tik atejas i serva nieko nei mutinau nei gaginau tarpkitko. O buvo nubausti tie kurie buvo nusepelne po to.

Link to comment
Share on other sites

Be izeidinejimu, stumimo ir kito meslo serveryje butu labai nuobodu losti, visi sie dalykai sukelia drama ir kiti zaidejai ziuredami tiesiog megaujasi ir juokiasi kol vienas reiskiasi, svarbiausia kad tai nesitestu per ilgai.
Greta tau reiktu biski pasimokyt priimti kritikos ir nereguoti i kiekviena zodeli, berniukai ir mergaites skiriasi, o serveryje losia dar nesubrende berniukai kurie mokosi kabint mergaites ir jiems labai prastai sekasi  8)
Tiesiog atsipalaiduokit ir zaiskit savo malonumui.

Link to comment
Share on other sites

Na va, teisingai Art pasakyta, nors vienas supranta.

[quote]Mk, tu visada kiek ateinu i serv serva matau tave malant suda, kartu su inf ir dar vienu, stumimai ant zaideju pasikartoja visad.[/quote] Melas. Prašom pagrįsti faktais. Čia tik vakar prasprogau dėl tavo nesamonių.

[quote]Kita kart bus pamatyta kad kazka izeidineji su savo draugais[/quote] Tu matei mano profilį? Kokie draugai? Kam tu čia dabar bandai mane prirašyt prie kažko?

[quote]nes jau jus vaikai man atsibodot labai.[/quote] Na, tai kuris čia stuma ir įžeidinėja? Nenustebčiau jeigu paaiškėtų, kad aš žymiai vyresnis.

Apskritai savo amžiuj neturiu laiko šitam mėšlui. Ateini vakare palošt CS, atsipalaiduot po darbų, tai ne tik matai žaidėjus šūdą malant, bet dar ir adminus. Tiesiog vakar taip ir gavosi, o paskui ateini ir čia dar pradedi makaronus kabint, oj tu admine admine. Ir taip, kaip sweet rašė, jeigu ką ir parašau, tai viskas tik paprikolu, bet pastebėjau, kad pusė mano sarkazmo net nesuprantat, turbūt amžiaus tarpas per didelis. Gal reiktų pagaliau nusipirkt mikrofoną, tada suprasit ką sakau.

Link to comment
Share on other sites

k1 nekreipk dėmesio, vaikų darželis yra... Čia vis dar vadovauja "Vaikų darželio auklėtoja" - Clarity :D :D
Čia teisybės nerasi, jei ir bandyt. Taigi šita darželio auklėtoja viską perkreipia savo naudai ir lieka visi paskutiniu pastumdėlių...

Geros dienos mažučiai, myliu jus  :-* :P

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

Troli supranti, manes nekencia visi nuo css laiku, kai isvariau i airius praejo puse metu kol isikuriau, kai gryzau atgal i projekta manes dauguma buvo pamirse iki tol kol nepradejau tvarkos daryt  :D o dabar turiu visa kruva heiteriu, o tai man nieko nesako tiesiog darau ka turiu daryt serveryje :D

Link to comment
Share on other sites

Man nera ko ji baust, tokiu pilna kurie pastoviai stumia ant team del blogo zaidimo ir isvis nematau cia tragedijos del 30min mute/gag. visgi taisykles yra taisykles tik Clarity per daug grieztai i viska ziuri, todel jo ir nemegsta.
O k1 galiu pasakyt, kad gyvenimas nevisada buna teisingas ar saziningas, susitaikyk ir neieskok problemu ten kur ju nera.

Link to comment
Share on other sites

deivius1 tai pala, tai čia atkasei kelių dienų ar velnias žino kokio senumo logus ir klausi ar baust mane už tai? Aš daviau ss, kuris buvo minutės senumo ir man buvo pasakyta užsičiaupt. Hipokratai jūs. Kaži ar tu nesikeiktum kai botas bėgioja su c4 po plantą ir nededa kol pagaliau pralaimim roundą. Pagirtum jį už tai? Nelabai. Ir tie mano ale 'įžeidimai' nėra asmeniški, aš irgi kartais subotinu ir sulaminu ir mane išvadina visokiu, bet aš suprantu situaciją ir priimu tą kritiką.

Ir kadangi jis vis dar rašinėja, norėjau priminti kodėl jis yra diskriminuojantis seksistas. Prieš pora dienų mėtė ant žaidėjos, admino gag/drug ar velniai žino kokias komandas. Kol ji gyva ir bando susikaupt prieš kelis mentus, jis ją ale 'kibina'. Jūs patys pagalvokit, ar jis yra tai daręs su bachūrais? Užmest drug ir kikent? Gi ne. Tai kodėl dabar likę 28 žaidėjai turi matyti tai ir taikstytis su šituo mėšlu?

Kaip pastebėjot jis net nesigina, vadinasi mano visi išvardinti faktai yra teisingi.

Ponas didysis ale adminas - daryk išvadas.

Link to comment
Share on other sites

"ciulpdamas nematai kur saudai" as tokiu tikrai neleidziu :)
As i kitu admin banus ar mute nesikisu, kieno banas tas ir sprendzia palikt ar nuimt, as siulyciau rakint tema, tiesiog vaikiskas pavydas, kad ji nubaude o Gretos ne...
Admin ne robotas, jis turi savo nuomone ir sprendzia pats ka baust...

Link to comment
Share on other sites

Visa tai yra kvaila ir juokinga, kadangi vieną kart pavartojau žodį "durnius" ir tu , mk, jau norėjai,kad mane nežinia ten kaip nubaustų. Išpūstas burbulas, daugiau nieko.
Geriau kažką naudingesnio aptarti forumuose, negu tokias kasdienines nesamones.

Link to comment
Share on other sites

O Dieve ko jūs taip jautriai reaguojat, gi rašiau pačioj pirmoj žinutėj taip rimtai nežiūrėt į visa tai. Nei aš norėjau, kad tave baustų nei ką, aš tik norėjau pažiūrėt ką sakys adminas ir va iki ko viskas nuėjo.

Koks dar pavydas, manęs niekas nebaudė.

Ten tos 10 dienų senumo žinutės iš log'ų, čia dar tada nepažinojau Clarity, todėl ir prašiau. Tas antras sakinys apie 'čiulpimą' net neatsimenu, turėjo būti kažkoks motyvas, kad taip rašyčiau, kodėl nepapastini viso dialogo su kitais žaidėjais? Nes dabar išryškini čia mane kaip didžiausią blogietį.

Žodžiu viskas gavosi, kad aš lieku kalčiausias, o su Clarity visada buvo viskas OK. Ir visa tai ką išvardinau irgi OK. Kaip gi nedengsit vienas kito stogo. Visada taip visur buvo ir bus.

Galit lock, bet tikiuosi Clarity surimtės po šitos diskusijos.

Link to comment
Share on other sites

Taigi visa istorija, tu norejai patikrint ar Clarity baus Greta kuri tave pavadino durnium, padarei screenshot ir pasikalbejas su Clarity suzinojai, kad nebaus.
Atejai i foruma ieskot teisybes, bet dabar sakai kad mes i tai neziuretume rimtai.
Taip iseina kad likai kaltas, atejai i foruma, isvadinai Clarity klounu ir seksistu ir dabar sakai kad mes neziuretume i tai rimtai, nes norejai kazka patikrint.
Tavo problema ta, kad nezinai su kuo juokaut o su kuo ne. Juokaut ir prikolint gali su savo draugais kurie tave pazysta ir supranta, cia ne ta vieta kur reiketu juokaut ir su kitais serverio zaidejais kurie nepazysta taves. Taip kad pasistenk nejuokaut apie dalykus kur kiti gali isizeist ir nesuprast taves.

Taip Clarity nera idealus, jis grieztas, bet bausti del zodzio durniaus yra biski nesuvokiama, bent jau man.
Clarity yra uzbanines neteisingai, bet jei zmogus ateita pasako ir paaiskina, viskas no problem pagrindinis admin atbanina.
Jam gal tiesiog reiketu rasti ta taska tarp gerio ir blogio ir nespausti taip zaideju uz niekinius apsizodziavimus.

Link to comment
Share on other sites

OK, kaip tada paaiškinsi šitą adminą DaSocial su 90h pralošus. Žaidžia su admino komandomis kaip mažas vaikas, padarė gravity 0, užsimušė beveik visi 30 žaidėjų, nes nėjo šokinėt, o nukritus nuo 5cm laiptelio užsimuši ir taip visa rnd. Labai įdomu, labai įdomi masofkė. Ateini palošt, o ten tokį š... mala.

[img]https://i.imgur.com/2o5fPzJ.jpg[/img]

Dabar ginsi jį ir sakysi jog irgi viskas ok? Aš tik noriu, kad adminai rimtesni būtų, o ne iš cirko. Čia parašai ką nors ir visi pradedat rėkt, kad ne ne, visi adminai teisūs, o tu ne. Kaip galima rimtai žiūrėt į jūsų serverį? Ir dar būtų normali alternatyva, o dabar vienintelis pilnas servas ir reikia matytį tokį cirką kiekvieną dieną. Jeigu ne vienas adminas, tai tada kitas.

[img]https://i.imgur.com/zHYp0N7.jpg[/img]

Aš taip rašinėčiau, Clarity jau seniausiai būtų sumetęs mute 30 minučių :D Tvarka ir teisingumas! Partijos numeris 15.

Link to comment
Share on other sites

[quote author=k1 link=topic=1009.msg14211#msg14211 date=1430049191]
Ko tu čia dabar nusišneki, grasini ir įžeidinėji? Na, Art, kaip paaiškinsi šitą gerietį?
[/quote]

As nieko neginu, adminu elgesi tegu vertina pagr admin Mask
cia ne mano darbas, as tik paprastas admin kuris priziuri serva.

Link to comment
Share on other sites

Įspėji draugiškai vadindamas snargliu? Man 27 m., gal norėtum susitikti akis į akį ir pakartoti ta patį?

Ir apskritai, tu truputį praleidi mintį. Prie ko čia aš ir mano veiksmai, 10 dienų senumo logai ir t.t. Mano veiksmai nieko bendro ir jokios įtakos neturi su jūsų, adminų, veiksmais. Ar aš klystu dėl to gravity atvejo? Dėl adminų kultūros chat'e? Tavo stipriausias argumentas 'aj tu pats keikies ir trallialia', bet ar tu supranti, kad aš nesu adminas, o tik paprastas žaidėjas. Kokia prasmė viską atsukti prieš mane, jeigu tema eina apie jūsų, adminų, darbą. Jeigu aš būčiau adminas, tada ir būčiau geradarys, toks kaip Art. Kadaise buvau adminas strike.lt ~2007 metais ir visi mylėjo ir gerbė, taip kad žinau apie ką šneku ir kaip turi elgtis adminai.

Kaip ir sakiau, aš tik prašau truputį profesionalumo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search