Jump to content
Create New...

Naras trolis


LiTaS

Rekomenduojami pranešimai

Kiek čia betruks,duok Dieve iki žiemos surinkit kaip kažkas sakė tą peticiją ir viskas. Dabar kur nueini vien apie trolį postai..
Kad jo reputacija krenta tai jau ji labai senai nukritusi,jau į minusą einą gerą...
Trolis buvo ir liks durneliu kuriam gyvenimas nedavė galimybių tai reikia nors per žaidimus pasireikšti,kiekvienas bazaras pasibaigia ,kad arba tu našlaitis arba returd  :o  tai ką tu tokiu ir kalbėti. Ką sugeba jis tik su savo maincrafto advokatų gvardija šnekėtis kurį jį laiko už Dievą.. Grečiau išmeš,greičiau ramybė ateis į Bachūriškes.. Išvis nesuprantu kaip taip reikėjo įnertį į šikadzelę,kad dar tą adminą gavo... Būtum normalus bachūras pašnekėtum normaliai ir vsio,dabar įsipisinėji kaip laiptinės verhas ir tai nieko gero ir protingo nepasakai..
Dabar pisk replay ir užstumst ant manęs koks aš daunas,kaip ant jo stumiu,GL PEACE immmma out  8)
[img]https://38.media.tumblr.com/bbcc7404857f7d4807a8b4eb30cf0c1c/tumblr_ncbg6lsvja1smv1p3o1_400.gif[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vienas kaip pirstas tik jokiu garantiju kad pats kokiu barakiniu nepriprases pagalbos :) o vat ten kur barakas pilni pakampiai visokiu nenormaliu asmenybiu todel ir siuliau i zieda ateit ... [img]http://www.part.lt/img/68d6b5410c9ba0fa06067f71f53090f0554.jpg[/img] O jai labai tyngi ar bijai iki ziedo ateit kitoj gatves pusej nuo tavo barako yra stotele as atsinesiu alaus ir laukiu taves. ant suoliuko ... kad tau butu aiskiau ir seip liaudis pamatytu koks atstumas skiriA mape suzimejau :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13508#msg13508 date=1411386864]
[quote author=Blutz link=topic=877.msg13507#msg13507 date=1411385834]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13499#msg13499 date=1411372795]
Pagr adminas leido deti mute/gag/silence iki 120min neirasius reason arba nesurinkus proofs nes kartais tesiog nespeji. Koks vaikas kaip sinkas sucipia ir paskui tyli.
Ir jie tegul stumia. As nuo laikiux laiku turejau tu hateriu ir dzin man jie, ju tegul buna kad ir 500 jei jie galvoja kad del ju as iseisiu, tai tegul masto isnaujo. :D. Resefo sutkia (raikenai, botlikai ir visokie happynai) bande cia kazka irodineti bet vieninteliai proof tai buvo Pm messages. As su visais chatinu skirtingai, matau kad retardas, sneku kaip su retardu, matau normalus pacanas, kaip su normaliu ir chatinu.
Buvo ir originalo sutkia (cemkos, fixai, dark angelai) kurie bent truputi proofs pateike nors ir patis buvo prisidyrbe, tai kolkas original tyli, na dar numeta savo memes bei kitus prikolus, tik ifixas bando reikstis ir mane "pasigauti" ir "primusti"
Pova irgi cia su savo istikimu pakaliku runaveju kazka bande bet tik stumimai gavosi tai irgi buvo ignoruotas. Na ir zinoma stai paskutinioji saika kebabistai arba shrekai ar kaip ten jie save vadina, kurie pyksta nes mat as "dievas" jos seip baudziu ir jiems nepatinku.
Trumpai tariant: Pagal jos, jei kazkas jiems nepatinka, tai jis turi iseiti, isnykti ir nesiroditi. Pyktu ir ant kitu adminu jei jos mutintu uz ju nesamones, bet blutz taigi nemato priezasties, jam ju stumimai ant vipu ar kitu yra normalu ir suprantama.
Aisku sekmes stumiant, tokie prikolai jau senai neveikia ant manes ir tik juoka kelia, demo/screenshot padarau ir tvarka :)
[/quote]
As bandziau su tavim normaliai sneketi, bet supratau kad tai beprasmiska, nes tau gale svarbu kad tu liktum teisus. Viena karta tave is draugu ismeciau, nes uzknisai jau iki pacio galo kad nebuvo prasmes tave draugu sarase tureti. Tu dar turejai nervu mane po laiko atgal prideti ir as tau tiesiog "svelniai" pasakiau kad sudegtum pragare.
[/quote]
Jo, labai jau juokingai is lempos sovei: Sudek pragare arba kad tavo namai sudegtu :D Luzau kelias minutes. Galvojau ir 3 kart prideti, draugiskai pachatinti :D.
[/quote]

pridek mane :) neturiu kartais ka veikt vakare galetume draugiskai pachatint

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=GH0T1 link=topic=877.msg13561#msg13561 date=1411640507]
[quote author=iFiXas link=topic=877.msg13558#msg13558 date=1411581278]
[quote author=GH0T1 link=topic=877.msg13556#msg13556 date=1411570018]
booooooring!
[/quote]ko cia kauki ?
[/quote] o ka uzdrausi :D
[/quote]Nu ka cia debiluj ir beuzdrausi kauk toliau jai laimingas del to jausies ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13560#msg13560 date=1411639820]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=877.msg13559#msg13559 date=1411583798]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13508#msg13508 date=1411386864]
[quote author=Blutz link=topic=877.msg13507#msg13507 date=1411385834]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13499#msg13499 date=1411372795]
Pagr adminas leido deti mute/gag/silence iki 120min neirasius reason arba nesurinkus proofs nes kartais tesiog nespeji. Koks vaikas kaip sinkas sucipia ir paskui tyli.
Ir jie tegul stumia. As nuo laikiux laiku turejau tu hateriu ir dzin man jie, ju tegul buna kad ir 500 jei jie galvoja kad del ju as iseisiu, tai tegul masto isnaujo. :D. Resefo sutkia (raikenai, botlikai ir visokie happynai) bande cia kazka irodineti bet vieninteliai proof tai buvo Pm messages. As su visais chatinu skirtingai, matau kad retardas, sneku kaip su retardu, matau normalus pacanas, kaip su normaliu ir chatinu.
Buvo ir originalo sutkia (cemkos, fixai, dark angelai) kurie bent truputi proofs pateike nors ir patis buvo prisidyrbe, tai kolkas original tyli, na dar numeta savo memes bei kitus prikolus, tik ifixas bando reikstis ir mane "pasigauti" ir "primusti"
Pova irgi cia su savo istikimu pakaliku runaveju kazka bande bet tik stumimai gavosi tai irgi buvo ignoruotas. Na ir zinoma stai paskutinioji saika kebabistai arba shrekai ar kaip ten jie save vadina, kurie pyksta nes mat as "dievas" jos seip baudziu ir jiems nepatinku.
Trumpai tariant: Pagal jos, jei kazkas jiems nepatinka, tai jis turi iseiti, isnykti ir nesiroditi. Pyktu ir ant kitu adminu jei jos mutintu uz ju nesamones, bet blutz taigi nemato priezasties, jam ju stumimai ant vipu ar kitu yra normalu ir suprantama.
Aisku sekmes stumiant, tokie prikolai jau senai neveikia ant manes ir tik juoka kelia, demo/screenshot padarau ir tvarka :)
[/quote]
As bandziau su tavim normaliai sneketi, bet supratau kad tai beprasmiska, nes tau gale svarbu kad tu liktum teisus. Viena karta tave is draugu ismeciau, nes uzknisai jau iki pacio galo kad nebuvo prasmes tave draugu sarase tureti. Tu dar turejai nervu mane po laiko atgal prideti ir as tau tiesiog "svelniai" pasakiau kad sudegtum pragare.
[/quote]
Jo, labai jau juokingai is lempos sovei: Sudek pragare arba kad tavo namai sudegtu :D Luzau kelias minutes. Galvojau ir 3 kart prideti, draugiskai pachatinti :D.
[/quote]

pridek mane :) neturiu kartais ka veikt vakare galetume draugiskai pachatint
[/quote]
Oj ne ne ne. tavo poniu fan fictionai manes nedomina. Na, nebent ten duosi raktu ar kitu itemu.
[/quote]

tai galesim nekalbet apie juos. as siaip nekalbu apie juos kol tu neuzsimini :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13567#msg13567 date=1411837917]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=877.msg13566#msg13566 date=1411826405]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13560#msg13560 date=1411639820]
[quote author=DraKoNiuKaS link=topic=877.msg13559#msg13559 date=1411583798]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13508#msg13508 date=1411386864]
[quote author=Blutz link=topic=877.msg13507#msg13507 date=1411385834]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13499#msg13499 date=1411372795]
Pagr adminas leido deti mute/gag/silence iki 120min neirasius reason arba nesurinkus proofs nes kartais tesiog nespeji. Koks vaikas kaip sinkas sucipia ir paskui tyli.
Ir jie tegul stumia. As nuo laikiux laiku turejau tu hateriu ir dzin man jie, ju tegul buna kad ir 500 jei jie galvoja kad del ju as iseisiu, tai tegul masto isnaujo. :D. Resefo sutkia (raikenai, botlikai ir visokie happynai) bande cia kazka irodineti bet vieninteliai proof tai buvo Pm messages. As su visais chatinu skirtingai, matau kad retardas, sneku kaip su retardu, matau normalus pacanas, kaip su normaliu ir chatinu.
Buvo ir originalo sutkia (cemkos, fixai, dark angelai) kurie bent truputi proofs pateike nors ir patis buvo prisidyrbe, tai kolkas original tyli, na dar numeta savo memes bei kitus prikolus, tik ifixas bando reikstis ir mane "pasigauti" ir "primusti"
Pova irgi cia su savo istikimu pakaliku runaveju kazka bande bet tik stumimai gavosi tai irgi buvo ignoruotas. Na ir zinoma stai paskutinioji saika kebabistai arba shrekai ar kaip ten jie save vadina, kurie pyksta nes mat as "dievas" jos seip baudziu ir jiems nepatinku.
Trumpai tariant: Pagal jos, jei kazkas jiems nepatinka, tai jis turi iseiti, isnykti ir nesiroditi. Pyktu ir ant kitu adminu jei jos mutintu uz ju nesamones, bet blutz taigi nemato priezasties, jam ju stumimai ant vipu ar kitu yra normalu ir suprantama.
Aisku sekmes stumiant, tokie prikolai jau senai neveikia ant manes ir tik juoka kelia, demo/screenshot padarau ir tvarka :)
[/quote]
As bandziau su tavim normaliai sneketi, bet supratau kad tai beprasmiska, nes tau gale svarbu kad tu liktum teisus. Viena karta tave is draugu ismeciau, nes uzknisai jau iki pacio galo kad nebuvo prasmes tave draugu sarase tureti. Tu dar turejai nervu mane po laiko atgal prideti ir as tau tiesiog "svelniai" pasakiau kad sudegtum pragare.
[/quote]
Jo, labai jau juokingai is lempos sovei: Sudek pragare arba kad tavo namai sudegtu :D Luzau kelias minutes. Galvojau ir 3 kart prideti, draugiskai pachatinti :D.
[/quote]

pridek mane :) neturiu kartais ka veikt vakare galetume draugiskai pachatint
[/quote]
Oj ne ne ne. tavo poniu fan fictionai manes nedomina. Na, nebent ten duosi raktu ar kitu itemu.
[/quote]

tai galesim nekalbet apie juos. as siaip nekalbu apie juos kol tu neuzsimini :)
[/quote]
Gerai duok raktu nes del ju ir tedraugauju as, o tada jau galesim chatinti kaip senais gerais laikais :)
[/quote]

nu ir dar kaska bandei aiskint kad ne del raktu su manim "draugavai" ir bendravai kol as apie ponius nepradejau kalbet... geda...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13598#msg13598 date=1412939942]
Jei nesupratai, as tavo prikolus ir naudoju kad tik del raktu ir pns bendrauju :) aisku si kart istikro tave ir tik tave prideciau tik gaves raktu, reik prizu fonda gaivinti.
[/quote]

as supratau kad tu juokavai ar ten trolinai pastoviai bet as irgi megdavau suda pamalt tai kaskaip negalvojau kad tu rimtai ce tik del raktu ten pas mane ir tesedi :P

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search