Jump to content
Create New...

Naras trolis


LiTaS

Rekomenduojami pranešimai

Mask mesk ji lauk pazek kaip jo visas servas nemegsta ....
Nuimk ta admina ir tagu sedi ir losia.
Napaleono simdromas kazkoks. Su adminu jauciasi kaip Dievas.

p.s ai va grupuote cia musu gan nemaza per nakti 80+ Zmoniu :)
[url=http://steamcommunity.com/groups/kebabaipriestrolleri]http://steamcommunity.com/groups/kebabaipriestrolleri[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu šūdų malūne,tu supranti kad tu admin? jei tu vieną vadini burbulu,debilu,ar kitais žodžiais ir kiti tą patį daro,kaip ir pats sakes gi vaikų pilna o vaikais mokosi,o įpač iš "admin" aš nereikalauju kad man nuimtų tą gag,aš noriu kad tokius kaip tu mestų lauk tu čia toks pirmas admin kuris neamones daro nes nemato ribų.
Įrodymai parodo kad tu nevengi konfliktų džiaukis kad tik mėnesio ar kiek ten logai būna.
Baudžiant ką nors visados turi būti kažkoke priežastis.
Juokais nejuokais vistike įžeidinėji žaidėje nesvarbu ar jūs ten visados taip ar ne atėjote į servą tai ir elkitės kaip žmonės,db jei visi pradės atėje su draugais rašinėtis "nu gaidy" "šiukšle vun" baudi visus už tai ką pats darai kėkvieną kartą.
Užsisėdi ant vieno žmogaus ir jį spaudi kol jis pratrūksta ir paskaiu neturėdamas žodžių gag/mute.

[b]Įdėk mano įrodymus kur aš šneku per mikrofoną apie tave ar ką nors kitą[/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Agirdi Isgama deiviau1 savo taisykliu neisgalvok.
Tu su tais "demo " "proofs" ir t.t gali subine nusisluostyt.
Suprask dauguma servo zaideju nemegsta arba nekencia taves
Tai taves tesiog prasau isnyk , dink ir negadynk kitiem nuotaikos.

Aciu uz demesi. Paka

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Sinkas link=topic=877.msg13495#msg13495 date=1411332932]
Agirdi Isgama deiviau1 savo taisykliu neisgalvok.
Tu su tais "demo " "proofs" ir t.t gali subine nusisluostyt.
Suprask dauguma servo zaideju nemegsta arba nekencia taves
Tai taves tesiog prasau isnyk , dink ir negadynk kitiem nuotaikos.

Aciu uz demesi. Paka
[/quote] baisu  tau reiktu buti mandagiasniam. p.s cia tik draugiskas patarimas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na ka gi, del mutu tai nezinau ir nesvarbu.. Jeigu permanent mute, tada reason butu idomu, o siaip tai p*.
Dabar skanestas - sio posto aktyviausi dalyviai Sink, Slak, Litas. :D
Del lito nezinau, o vat, kad sinkas ir slakas servo ereliunai tai faktas.
Du vierchai, liolikas ir bolikas, mane ddosint zadejo, taciau, kai noriu pasisneket, tai net i draugus nepriima - laiko cj neturi.
Neginsiu datrollerio, taciau del tokiu pacuku kaip mineti tai vienareiksmiskai lai buna muted/banned ir nesukit sau galvos. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

"Koks vaikas kaip sinkas sucipia ir paskui tyli"
Bendraamzys ir vadina vaiku pzdc trolli galva pershales stobaliai. :D :D
Ir del tu "saiku" idomu kodel jos susiformavo? Kodel ant kitu adminu jokiu "saiku" stumimu nebuvo?
Visi adminai taves nemegsta , puse servo zaideju ar net daugiau.
Tai prasau kad taves nebutu.
Ir po profkes eik dar mokintis nes ziuriu proto neperdaugiausia.
Paka.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jo visi vaikai isskyrus tave. Visi retardai isskyrus tave. Visi prisidirbo isskyrus tave. Provokacijos is tavo puses pastovios, kad be taves serveryje butu geriau cia faktas, nes tokiu debilu adminu dar nesu mates. Kai tu stumi niekas tau nieko nesako, bet kai tau kazka pasako iskarto mutini/gagini ir dar perm.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13499#msg13499 date=1411372795]
Pagr adminas leido deti mute/gag/silence iki 120min neirasius reason arba nesurinkus proofs nes kartais tesiog nespeji. Koks vaikas kaip sinkas sucipia ir paskui tyli.
Ir jie tegul stumia. As nuo laikiux laiku turejau tu hateriu ir dzin man jie, ju tegul buna kad ir 500 jei jie galvoja kad del ju as iseisiu, tai tegul masto isnaujo. :D. Resefo sutkia (raikenai, botlikai ir visokie happynai) bande cia kazka irodineti bet vieninteliai proof tai buvo Pm messages. As su visais chatinu skirtingai, matau kad retardas, sneku kaip su retardu, matau normalus pacanas, kaip su normaliu ir chatinu.
Buvo ir originalo sutkia (cemkos, fixai, dark angelai) kurie bent truputi proofs pateike nors ir patis buvo prisidyrbe, tai kolkas original tyli, na dar numeta savo memes bei kitus prikolus, tik ifixas bando reikstis ir mane "pasigauti" ir "primusti"
Pova irgi cia su savo istikimu pakaliku runaveju kazka bande bet tik stumimai gavosi tai irgi buvo ignoruotas. Na ir zinoma stai paskutinioji saika kebabistai arba shrekai ar kaip ten jie save vadina, kurie pyksta nes mat as "dievas" jos seip baudziu ir jiems nepatinku.
Trumpai tariant: Pagal jos, jei kazkas jiems nepatinka, tai jis turi iseiti, isnykti ir nesiroditi. Pyktu ir ant kitu adminu jei jos mutintu uz ju nesamones, bet blutz taigi nemato priezasties, jam ju stumimai ant vipu ar kitu yra normalu ir suprantama.
Aisku sekmes stumiant, tokie prikolai jau senai neveikia ant manes ir tik juoka kelia, demo/screenshot padarau ir tvarka :)
[/quote]
As bandziau su tavim normaliai sneketi, bet supratau kad tai beprasmiska, nes tau gale svarbu kad tu liktum teisus. Viena karta tave is draugu ismeciau, nes uzknisai jau iki pacio galo kad nebuvo prasmes tave draugu sarase tureti. Tu dar turejai nervu mane po laiko atgal prideti ir as tau tiesiog "svelniai" pasakiau kad sudegtum pragare.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[b]Trolli laukiu tavo įrodymų su mano nepagarba per mikrofoną,žargoną ar kt.[/b]

Gi troli tu pats visados pradedi išsipisinėti iš kitų kai sulauki aršaus atkirčio matai kad slysti ant bazaro pradedi nervuoti ir mutini visus arba gagini,galėsi paskiau su 12-mečiais žaisti ir mutinti,bus tas galas troli tau jei pats nesuvogsi ką darai ir toliau elgsiesi kaip "hamas"

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Natsurudievas link=topic=877.msg13500#msg13500 date=1411380786]
Na ka gi, del mutu tai nezinau ir nesvarbu.. Jeigu permanent mute, tada reason butu idomu, o siaip tai p*.
Dabar skanestas - sio posto aktyviausi dalyviai Sink, Slak, Litas. :D
Del lito nezinau, o vat, kad sinkas ir slakas servo ereliunai tai faktas.
Du vierchai, liolikas ir bolikas, mane ddosint zadejo, taciau, kai noriu pasisneket, tai net i draugus nepriima - laiko cj neturi.
Neginsiu datrollerio, taciau del tokiu pacuku kaip mineti tai vienareiksmiskai lai buna muted/banned ir nesukit sau galvos. :)
[/quote]
aktyviausias dalyvis sio posto parases 1 posta neiskaitant sito
i have that going for me which is nice

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13508#msg13508 date=1411386864]
[quote author=Blutz link=topic=877.msg13507#msg13507 date=1411385834]
[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13499#msg13499 date=1411372795]
Pagr adminas leido deti mute/gag/silence iki 120min neirasius reason arba nesurinkus proofs nes kartais tesiog nespeji. Koks vaikas kaip sinkas sucipia ir paskui tyli.
Ir jie tegul stumia. As nuo laikiux laiku turejau tu hateriu ir dzin man jie, ju tegul buna kad ir 500 jei jie galvoja kad del ju as iseisiu, tai tegul masto isnaujo. :D. Resefo sutkia (raikenai, botlikai ir visokie happynai) bande cia kazka irodineti bet vieninteliai proof tai buvo Pm messages. As su visais chatinu skirtingai, matau kad retardas, sneku kaip su retardu, matau normalus pacanas, kaip su normaliu ir chatinu.
Buvo ir originalo sutkia (cemkos, fixai, dark angelai) kurie bent truputi proofs pateike nors ir patis buvo prisidyrbe, tai kolkas original tyli, na dar numeta savo memes bei kitus prikolus, tik ifixas bando reikstis ir mane "pasigauti" ir "primusti"
Pova irgi cia su savo istikimu pakaliku runaveju kazka bande bet tik stumimai gavosi tai irgi buvo ignoruotas. Na ir zinoma stai paskutinioji saika kebabistai arba shrekai ar kaip ten jie save vadina, kurie pyksta nes mat as "dievas" jos seip baudziu ir jiems nepatinku.
Trumpai tariant: Pagal jos, jei kazkas jiems nepatinka, tai jis turi iseiti, isnykti ir nesiroditi. Pyktu ir ant kitu adminu jei jos mutintu uz ju nesamones, bet blutz taigi nemato priezasties, jam ju stumimai ant vipu ar kitu yra normalu ir suprantama.
Aisku sekmes stumiant, tokie prikolai jau senai neveikia ant manes ir tik juoka kelia, demo/screenshot padarau ir tvarka :)
[/quote]
As bandziau su tavim normaliai sneketi, bet supratau kad tai beprasmiska, nes tau gale svarbu kad tu liktum teisus. Viena karta tave is draugu ismeciau, nes uzknisai jau iki pacio galo kad nebuvo prasmes tave draugu sarase tureti. Tu dar turejai nervu mane po laiko atgal prideti ir as tau tiesiog "svelniai" pasakiau kad sudegtum pragare.
[/quote]
Jo, labai jau juokingai is lempos sovei: Sudek pragare arba kad tavo namai sudegtu :D Luzau kelias minutes. Galvojau ir 3 kart prideti, draugiskai pachatinti :D.
[/quote]
Vieninteli dalykai kas luzta, tai tavo gyvenimas ir reputacija.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=877.msg13499#msg13499 date=1411372795]
Trumpai tariant: Pagal jos, jei kazkas jiems nepatinka, tai jis turi iseiti, isnykti ir nesiroditi
[/quote]LOL lygiai taspats su tavim kaip tu su xebra elgies jie taip su tavim elgiasi :) , tau uzkliuna ju blevyzgos .. iskart mutini .. kodel saves neuzsimutini tu dar daugiau uz juos loji ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search