Jump to content
Create New...

gavau bana is lycs


Pridaryk Bardacioka

Rekomenduojami pranešimai

vel gavau bana is lycs, nes per gerai pagal ji saudziau retakeuose. paziurejo mane specuose, ir sake kad gaunu ban (priezasties nepasake). antras banas is sito asmens, nei patikrina normaliai nei ka. Visada ant visu loja kaip adminas elgiasi labai slyksciai, noriu kad susirupintute situ adminu. Prasau perzvelgti demo ir mane atbaninti. Kiek galit banint uz nieka, kazkokia nesamone is jusu puses vyksta. Noriu normalaus atsakymo uz ka gavau bana, ir butu nuostabu kad pateiktute irodymus. nes jus ju neturit 🙂 

Acc : https://steamcommunity.com/profiles/76561199390260817/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

sveikas, dar karta niekas slyksciai neisilge greit perziuresiu as demo dar karta yra ne vienos vietos kaip tu per siena ziurai uz 10min atsakysiu as suklydau ar ne nes pirma karta buvai uzblokuotas uz main nepateikima o dabar man pasirode ne viena karta kad naudoju palengvinancias programas 

Redaguota Lycs
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

gerbiamasis Lycsai, jeigu jus labai jau taip itariate mane kad as naudoju palengvinancias programas, taip? As visu 100% sutinku atlikti PcChecka, ar tu tai sugebesi adminas? 

Tu esi naglas, ir visiems draskai akis. Visada grasini banais, ir negraziai kalbi su zaidejais jusu serveryje, manau atsirastu dar zmoniu, kurie pritartu man kad tu elgies neprofesionaliai kaip adminas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

esu retake adminas jau metai virs ir niekad tokiu bairiu kaip tu vadini "slyksciai" nedariau ir nedarau nes tai perzenge mano kaip administratoriaus taisykles, grasinu banais, grasint bet kas gali bet ar tai ivykdau (nesiginu gal kartais ir pasakau ant bairio) bet tai ar ivyksta ne. kuriuos esu pasidares klipus as perziurejau ir kartu ir demo perziurejau, esi atblokuojamas 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Just now, Lycs said:

esu retake adminas jau metai virs ir niekad tokiu bairiu kaip tu vadini "slyksciai" nedariau ir nedarau nes tai perzenge mano kaip administratoriaus taisykles, grasinu banais, grasint bet kas gali bet ar tai ivykdau (nesiginu gal kartais ir pasakau ant bairio) bet tai ar ivyksta ne. kuriuos esu pasidares klipus as perziurejau ir kartu ir demo perziurejau, esi atblokuojamas 

stai prasom, irodei vel kad freeban man davei. Tikiuos vel ant manes neuzsoksi... Ir nereik angelelio vaidint, visi mes zinom kaip tu bendrauji 😉 as tik noriu zaist serveryje ir viskas. Aciu uz suprantinguma.

tikiuos daugiau nebeturesim problemu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 4 minutes (-čių) , Pridaryk Bardacioka parasė:

stai prasom, irodei vel kad freeban man davei. Tikiuos vel ant manes neuzsoksi... Ir nereik angelelio vaidint, visi mes zinom kaip tu bendrauji 😉 as tik noriu zaist serveryje ir viskas. Aciu uz suprantinguma.

tikiuos daugiau nebeturesim problemu

kad vel free ban? pirmas banas buvo uz main nepateikima o pas mus serveryje jeigu main  nepateikima mes blokuojame zaideja, dar karta kartoju pasirodei man itartinai zaidziantis siuo metu zaidejas, spectatinau tave apie 10-15min ir kai kuriuos vietos labai sus buvo

Redaguota Lycs
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search