Jump to content
Create New...

Zdarova pacanj :D


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Tomas
ne sakau apie kitus ,  bet kai as serve tvarka yra... nes as nekensiu kai ateina ir pradeda varyt vienas ant kito...serve reik zaist o ne askintys santykius
Ir kol as buvau serve manekenas nedare nieko blogo zaidejams... jis visalaik ispeja pora kartu poto buna mute... namau kolkas daro viska teisingai... o jei tu ateini pradedi stumt, tada visas tavo nepatenkimas askus... dave mute reiske yra uz ka...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fuzzy link=topic=432.msg9190#msg9190 date=1372865735]
Tomas
ne sakau apie kitus ,  bet kai as serve tvarka yra... nes as nekensiu kai ateina ir pradeda varyt vienas ant kito...serve reik zaist o ne askintys santykius
Ir kol as buvau serve manekenas nedare nieko blogo zaidejams... jis visalaik ispeja pora kartu poto buna mute... namau kolkas daro viska teisingai... o jei tu ateini pradedi stumt, tada visas tavo nepatenkimas askus... dave mute reiske yra uz ka...
[/quote]
Tu isvis sedek savo vietoi , su admin'u tik pasikelusi kazkoki vaidini , isvis kaip tau admin'a dave jei tu net 18m. neturi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Deividukas ^^ atsakai uz savo zodzius ? 18 neturiu? . cia yra asmeniskai tavo nuomone kuria gali isikist i rura...  prieina mazvaikiu kurie kieti tik pasisliepe uz monitoriaus ... o apie isvis patilet  tai galiu pasakyt, kita karta nebegailesiu tokiu, ne valandai mute uz stumimus bus, o permas ... sekmes stumt

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fuzzy link=topic=432.msg9201#msg9201 date=1372928388]
Deividukas ^^ atsakai uz savo zodzius ? 18 neturiu? . cia yra asmeniskai tavo nuomone kuria gali isikist i rura...  prieina mazvaikiu kurie kieti tik pasisliepe uz monitoriaus ... o apie isvis patilet  tai galiu pasakyt, kita karta nebegailesiu tokiu, ne valandai mute uz stumimus bus, o permas ... sekmes stumt
[/quote]
NEkurk savo taisykliu vaiki , atsakau uz savo netgi bazara kad tau nera 18. , gali bekt fotografuoti savo asmens tapatybe ^^
Vien mazvaikis esi kad su kodais zaidi ... Iseik wps i kiema ryzas :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu pacanai išsirėkėte forume?  ;)

Nu šaunuoliai, na bet aš pasakysiu pora žodžiu. Kurie nėra valdingi žmonės, tie pradeda nesąmonės šnekėt apie tai ko net nėra arba apie tai ką išgalvoja ir panašiai.

Taigi pradėkite galvoti apie save ir ne apie kitus, gal jau kada nors tokia mada praeis kitus mokinti gyventi?

Nu retas atvejis manau, kad koks nors iš čia esančių piemenų "ADMINU" Kurie yra valdingi, tiek rimtume, tiek juoko ribose.
Jei nesupranti nieko, tai ką veiki admino kedėję ? Galbūt skaniai pralydės liežuviu iki admin pareigų, nes kaip ir Deividas sakė:
[quote]admin'a dave jei tu net 18m. neturi.[/quote]

Jis šiuo metu visiškai teisingai pasakė, bet šiuo metu tu atsakei, kaip eilinis tas forsiukas kuris tik bytas alu ir kitus narkomaninius preparatus naudojantis narkomanas.... Kuris nėra valdingas žmogelis.

Taigi nustokim kabinėtis prie žmonių, jei nori ramiai gyventi. Man nesvarbu, kaip ten tave gal muša ar ten tave per subine gražia forma drožia, tai čia ne vieta kur gali išsilieti. Bandykis išsiliet ten kur yra tavo lygio žmonės ir ant jų šokinėt, kai ta kekšė stoties ant birkos...

Atsiprašau už nesąmoningus postus, taip jau išeina. Che he bienkartai adminai :D

[quote]i serveri ateina pakankamai zmoniu tai kad nereikia cia la la la , ant Tomo.[/quote]

Ačiū, bet per tokius adminus šiuometinius nesinori ir žaisti, bet ir tai laiko nėra nesenai tik grįžau iš darbelio.
Tai vat gerai jums čia užsibūti ir toliau siūlau adminams GERAI PASITUSINTI ANT SUBINIU LAIŽIMO :D
Kadaise man tai sakė, o dabar aš jums sakau :D Nesvarbu, kad jus kitokie. Žmonės tie patys, o adminai ne žmonės. Ehem pasitaisysiu Gyvuliai išleisti laukan pasiganyti ir pamiršti parvaryti namučio. Na ta prasme nereikalingi apskreteliai.

Man adminai nepatiko ir nepatiks, taigi susitaikykit su mintyse žodžiais. Jei nemokat bendrauti pagarbiai kaip talkovi žmonės.
Tikrai atrodo iš šalies ne BACHURUSERVAS, bet jau pakeisti reiktu pavadinti VAIKUDARZELIOSERVAS.
Turėkit minti tai ;) Tokių pavadinimų vaikai plūstu iš tėvu galėtumėt už auklėjima pinigų internetų uždirbti :D :D

Aišku juokauju, nepykit Pagarbus Mask - Myrez.

P.s: Jei kam ne įdomus, mano postai tiesiog neskaitykit ir nesakykit, kad neskaitot.
Anot, jei neskaitytumėt ir ne atrašinėtumėt.
Taigi darom išvadas vyrai-vaikai. Man jūsų balaginiai sakiniai net ne įdomus.
Taigi negausit iš dėdes Tomo kažkokios užuojautos ar šiaip kokios efektyvios dėmesio skyrimo.

Ate ate vaikučiai labanaktis, teletabiai jau baigęs visi dipsiai jau miega jums irgi laikas :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užmiršau dar va čia vieno gaiduko sakinius kreivus pakomentuoti.

[quote]Deividukas ^^ atsakai uz savo zodzius ? 18 neturiu? . cia yra asmeniskai tavo nuomone kuria gali isikist i rura...  prieina mazvaikiu kurie kieti tik pasisliepe uz monitoriaus ... o apie isvis patilet  tai galiu pasakyt, kita karta nebegailesiu tokiu, ne valandai mute uz stumimus bus, o permas ... sekmes stumt[/quote]

Išmok galu gale rašyti vardą taisyklingai, kaip priklauso atrodo labai ne rimtai, itin vaikiškai tikrai patarimas tau geras duodamas.
Kiekviena nuomonė žmogui yra reikalinga, kad turėtum iš ko mokytis savo klaidų. Ale tu erelis-vaikelis, tai gali čia stumt...
Pats metras nuo žemės ir jau aiškina, eik pas mamyte nuo papo nulipk ir baik viena kartą pampersus nešioti, nu vaikiškai atrodai.
Tie kurie patys rėkia ar kaip šuva, kaip dabar čia loji ir loji, galo nesimato.
Patys pirmi ir išsilaksto po miškus ir po to rankiot reikia po viena kur ten pasigauni ir atvanoji kai reikalas, kad mažiau lotu.

O dėl mute ar kaip ten dėl serverio tu visu admino privilegijos naudojimo, tai gali susikišt kur ne sueina, nes tokie idiotai kaip tu ir kreipia dėmėsi, tik į žaidimą. Taigi išvada tau tikrai nėra daug metu, nes kitas normalus žmogus nesėdęs tokių tupu žodžiu nerašys ir eis dirbti galu galė, bent jau viena kitą kartą pažais. Tik ne pastoviai.... Ai tik nereikia dabar kai norėsi sakyt, savo žodžius, taigi pasikartosiu iš tavo žodžiu, gali susikišt kur ne sueina. Arba kaip sakoma: pratrink rura i  bordiura, kad pakiltu temperatūra, o pakilus temperatūrai trink galva į sieną, gal protingesnis tapsi... Pritrinsi galva, gal šiek tiek atsiras mazolio kuris galėtu tau padėti reikšti mintys ir savo proto dydi :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote] Arba kaip sakoma: pratrink rura i  bordiura, kad pakiltu temperatūra, o pakilus temperatūrai trink galva į sieną, gal protingesnis tapsi... Pritrinsi galva, gal šiek tiek atsiras mazolio kuris galėtu tau padėti reikšti mintys ir savo proto dydi :D
[/quote]

Kelis kartus per diena taip darai, kad mintys pas tave taip gerai reiškiasi?

P.S. Tau taip pat reikėtų pasimokinti taisyklingos Lietuvių kalbos :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Deją man to daryti neprireikia....

Žmonių tobulu nėra, taip kad nelysk į akys su savo kalbom. Jei ten šiek tiek kažką ne taip parašau.
Bet ką jau padarysi, jei tau patinka prikibti prie kiekvienos menkos dalies... Nu ką jau padarysi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search