Jump to content
Create New...

Zdarova pacanj :D


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Nu ką turiu pasiūlymą. CHLORIDAI - KENAS MANIKENAS
Ar gali nors kartą nu nu bent kartą nueiti pas ožius :D

Jie tavęs laukia, čia pasiūlymas būtų visiems serverio administratoriams gyvuliams kurie nemoka elgtis žmoniškai.
Kurie sėdi ištisai prie KOMPIUTERIO EKRANO IR NEMATO GYVENIMO UŽ LANGO :D

Atsipūskit ir nu nu eikit prie ožkos jūsų jau laukia pamelžkit pienelio :D

Linksmo vakaro jums OŽIAI ! ;D

Myliu jus visus  :-*

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=432.msg9124#msg9124 date=1372441888]
Nu ką turiu pasiūlymą. CHLORIDAI - KENAS MANIKENAS
Ar gali nors kartą nu nu bent kartą nueiti pas ožius :D

Jie tavęs laukia, čia pasiūlymas būtų visiems serverio administratoriams gyvuliams kurie nemoka elgtis žmoniškai.
Kurie sėdi ištisai prie KOMPIUTERIO EKRANO IR NEMATO GYVENIMO UŽ LANGO :D

Atsipūskit ir nu nu eikit prie ožkos jūsų jau laukia pamelžkit pienelio :D

Linksmo vakaro jums OŽIAI ! ;D

Myliu jus visus  :-*

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[/quote]
Kad admin oziai tai gal tiesos ir yra , nes pagrinde visi admin'ai apsileidia dabar. Del beleko galima ban'a gauti ir pns., Jeigu jam tai nepatinka.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Oj kaip aš tavęs išsigandau :DDDDD
Žinok gal kaip mamytė, muši diržiukų ? :D

Labai juokingai čia man pasirodei :D

Jis man sako atsiimsi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nejuokink geriau viso kaimo :DD

Stumt aš nestumu, be reikalo. Jei nemoki gražiai elgtis ar kam nors kitam tas pats galioja, tai sorry ne mano problemos čia.

Na ožiukas dar meeeeeee padaryk :DDDDDD Bus didesnė nauda gal pasijuoksim :DDDD

ADMINAI OŽIAI !!!!

[move][size=14pt]KENAS MANIKENAS TU TIKRAS PONAS MINEDAS, AIK PAŠOK EIK PAKRIOK. TIK NOLAIFERIO ŽODŽIŲ TU NEVARTOK :DDDDD :DDDD[/size][/move]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vaje kokie jus zarazos.
Galvokit ką norit ;)

Jei jums nerūpėtu. Tarkim viską ką jus esate paminėję, sakyčiau visai net nekreiptumėt dėmesio.

Na, šiuo metu jus kreipiat dėmėsi ir leidžiat suprast, kad jus esate nuskriausti kažkokio pasaulio ir bandote.
Bandote daryti kažką tokio, kad viskas nukristu ir vat būtent jums būtų lengviau sakytume....

Na pasakysiu. Nemeskit visko ant žmogaus kuris jums galbūt nepatinka ar bent jau kuris pasakė teisingai, tik jums tai nepatinka.
Suprantu jus ir jūsų kritiką, jei čia tai buvo. :D

Linksmai jus čia lenkiat lazda. Eikit dirbti mielieji ir mažiau čia verkit atėję, kad aš šiuo atveju skriaudžiu žodžiais :D
Na, netingėkit pasakyti neskriausk mūsų. Na šiuo metu jus sakysit, kad aš esu nuskriaustas :DDDDDDD

Eina sau kokie jus supratingi žmonės ir dar tokie rūpestingi :DDDDDD

Eikit rūpintis merginomis jei turit tokias, bent jau kaip KENAS -MANIKENAS ožkas gainioja laukuose, bet laido ribose :D
Smagu jam ir manau pradėda kitiems patikti :D

P.S Baninkit mane juk aš visus skriaudžiu, net nieko blogo nepadaręs :D Jei jūsų psichika labai sutrikus, mažiau prie kompo sėdėkit. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu pavarai !!!! :D

Ekstrasensas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ką jus dar sugalvosit? :D

Eina sau čia tai pavaro žmogus :D

Nu pasakyk dar ką nors juokingo :D

Turbūt pats už ekrano sėdi ir juokiesi :D Pralinksminat eina sau !!!!

Tu bent jau žinai? Ką mėginu iš jūsų padaryt? :D Man jus pajuokų objektai pasijuokti ateinu čia.
Nes tokių nuskriaustu žmogų čia nuo interneto pasidarė, kad ne duok DIEVE...

TAIP MAN TRŪKSTA DĖMESIO!!! SUTEIK MAN DĖMESIO !!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Man juokinga, tai ką jus nervinatės ar bent jau čia kažką primesti bandote. Nu aš iš to linksmesnis :D
Nu toliau jus čia galvokit ką parašyti aš jus pastebėsiu, kai grįšiu iš darbo. ;)

Gal ir durnai iš šono atrodo, bet man juokinga ir pokuj yr :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ačiū tau :D

Jei tau atrodo kaip debilas, tai kaip atrodytu visiškai degradavęs žmogus irgi vadinamu debilu.
Tai ir būtų įdomų, kaip ten ji vadintumėte. Jei šiuo atvejų pagal jus toks :D

Man tai pokuj galvokit ką norit. Man tai jus esat žiaurus žmonės :D (Nesakysiu, kad debilai. Aš ne toks žiaurus)

Aš geriau jus pavadinsiu žąsinais kurie nežino ko nori ir lenda visur, nes jus žąsinai :D

Laukiu dar marazmo iš jūsų pusės :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jei prakalbome apie serverio ramybė ir tvarką, tai ne duok Dieve kokie jus tvarkdariai..

Visu pirma tie patys admin yra stūmikai ir žliumbikai. Maži vaikučiai atėję į darželį...

Tai gal visu pirma užaukit ir po to tik eikit daryti anketas į adminus, o tai dabar visokių priviso, kad tik galva nusisukt belieka....

Tai vat pradėkit patys mąstyti ką blogai darote, nes tik nuo jūsų bėdos ne nuo žaidėjų.

Taigi rinkoje yra viena taisyklė: Klientas yra visada teisus.
O žaidime yra viena adminu taisyklė: Žaidėjus siunčiu toli ir jie gauna papeikimus.

Šiuose atvejuose suderinti ne įmanomą, žinot kodėl? Dėl tokių žąsinu, kaip Kenas-Manikenas-Žąsino.
Turėtu būti tvarką kaip pagal rinką žaidėjas turėtu būti teisingesnis, bet ne adminai.

Kaip jums skamba štai toks variantas? Padarau video ir papeikiu žaidėją, bet kas slypi už video yra slepiama.
Tai kur teisybė iš admin pusės? Taigi čia laimi kliento-žaidėjo interesai, bet niekas to nevertina, tai lieka tokių žąsinu užnugari ir linksmai sau kvatojasi už laido ribu.

man tai nėra svarbu, bet galėtu kažkas rinkdamas adminus pagalvoti ar tikrai jis tinkamas.. Manau jų ir taip daug yra tu vadinamu adminu.

Juoką man tokie žąsinai kelia.. Sėkmes jums žąsinai, toliau per laida laiduokit antelės...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Wau Tomai pavarei xe xe xe , kaip tau is saves neatsibodo duxo daryti? Komentuoji beleka... Net juokinga ziuret i toki atsilikusi nuo gyvenimo zmogu. Mergos neturi , o jei ir turetum inai nuo taves pabegtu uz tai kad tu vaikas pagal mastyma , 24m., Ir be gyvenimo kazkoks nuskriaustas .... Net nezinau ka tau parasyti nes tu toks tupas kad vel rasysi beleka , ir nesuprasi .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

jis stumia ant manes tai ir as biski pastumsiu  :D :D suprantat gal zmogui meiles trukumas,ir pastovios hormonu audros :D :D todel ateina i serva ir pradeda stumt ant zaideju kurie jam nepatinka. (kaip as tarkim) matosi zmogus biski susipykes pats su savo protu.  P.S ne mano charakteriui tokiem neuzaugom nusileist, bet pasistengsiu. kaip sakant duosiu durneliui kelia. :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

UHUUUUU Paplokime JUMS. Ačiū jums :D :D :D

Gerai jus čia varot, eina sau. Lauke irgi taip šnekat? :D

Nu žemai puolat su tokiais žodžiais. Taigi snargliai klausykit, jei nežinot ką darau gyvenime, ką ir su kuo gyvenu ir ką myliu ir su kuo pisuos atsiprašant. Tai tyliai būkit, jei net metus pradėjot spėlioti.

Atsigaukit jus pašlemėkai iš duobės išlindę, gal prasiplaukit smegenis nuo kompiuterio, o tai pūliuoti pradedate... :D

Siūlau jums nenusileisti, bet ir atsigauti geram ore lauke, pasibūkit geriau prie ežero kokio ir atsipalaiduokit.
Matosi tokie jau įsitempę sėdit prie kompu ir snargliuojatės su savo beprasmiais žodžiais.

Taip aš jums esu ne teisus dažniausiai taip būna, kai jums tėvai kažką sako.
Bent jau iš šono atsistokite ir pasižiūrėkit ką jus darot. Na jums tik sėkmes toliau taip degraduoti.

Linkių jums sėkmes interneto gyvenime ir šiaip gerai pasibledavot čia :D
Geros vasaros prie kompiuterių jums !!!! WUHUUU KAIP LINKSMA JUMS PAVYDŽIU JUMS :D :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Paplokit sau dalbajobai :D

Užsisėdę čia kažką man aiškint bando :D

Eikit jus nevykėliai kažkokie, na bent jau su manim kiti normaliai bendrauja, bet ką padarysi tokių kaip jus reikia.
Pasaulis atrodys pilnesnis ir įvairesnis nuo tokių kaip jūsų dalbajobu.
Na ką padarysi Lietuva jau tokia su tokiais balvonais, tik ir gyvent kažkam reik :D

Eikit prasiblaškyti ir tikrai aš nenolaifinu, ar kaip ten jus sakot :D
Ir tikrai nesėdžiu dėl jūsų, kad atrašyti. Čia turiu laiko ir parašau, bei pasijuokiam iš tokių kaip jus esat dalbojobu šaikos internetinės.

Sėkmes jums. Nėra ir bendros kalbos su jumis, čia vien ereliai normalių nėra su kuriais galima būtų bendrauti rimtai.
Be jokių replikų... Ką jau padarysi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tavo pirmi žodžiai buvo:
[quote]Nu ką turiu pasiūlymą. CHLORIDAI - KENAS MANIKENAS
Ar gali nors kartą nu nu bent kartą nueiti pas ožius

Jie tavęs laukia, čia pasiūlymas būtų visiems serverio administratoriams gyvuliams kurie nemoka elgtis žmoniškai.
Kurie sėdi ištisai prie KOMPIUTERIO EKRANO IR NEMATO GYVENIMO UŽ LANGO

Atsipūskit ir nu nu eikit prie ožkos jūsų jau laukia pamelžkit pienelio

Linksmo vakaro jums OŽIAI !

Myliu jus visus 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD[/quote]

O dabar:
[quote]Užsisėdę čia kažką man aiškint bando [/quote]
[img]http://cuddlebuggery.com/wp-content/uploads/2013/05/Picard-Facepalm.jpg[/img]
Po viso šito jis nori, kad visi būtų mandagūs ir su juo gražiai šnekėtų.
[img]http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/33297806.jpg[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tomai, gal ka naujo pasakysi? Visi metai tas pats per ta pati... Tavo komentaru net nebeatsimoka skaityti prirasai belekiek ir beleka, isvadini visus dalbajobais, ir prie ko tu ta manfreduka ikisai?  Esi daunas kokiu reta, o pripazint to tikrai nenori, laikas susitaikyt kad cia tu cia maziausiai visiem idomus esi ir is taves cia tik pasijuokt ateina o ne tu is musu.  Ir darkarta pasikartosiu nerasyk ilgu litaniju, nes vistiek nieko tu ten gudraus neparasai, ir rasai tu ten tapati ir tapati...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=432.msg9183#msg9183 date=1372796460]
kadangi cia pasiulymu tema tia pasiulyciau maskui asmeniskai. mest toma is forumu,banint serve pernament,nes per tokius atsiprasant nevisprocius normalus zmones ir nenori ateit i serveri.
[/quote]
Gali tik ant web , o i serveri ateina pakankamai zmoniu tai kad nereikia cia la la la , ant Tomo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search