Jump to content
Create New...

Unban Prašymas


Cepka

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID - Cepka https://steamcommunity.com/profiles/76561199040390208/

Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - Public , Train.

Ką darėte prieš gaunant baną - žaidžiau kaip ir visada.

Kuris admin nubaudę ? - Cyclop.

Sveiki, šį serverį žaidžiu jau tikrai ilgą laiką ,kad ir kiek esu kalbėjęs per tą discordą ir tikrai ne su vienu žmogumi ,bet nebuvo teke sulaukti kokių įsakymų ar dar ko nors iš adminu žaidžiau kaip žaidęs žiandien prisijungiau į serverį kalbėdamas kartu su žmogumi kuris irgi taip pat gavo bana kaip ir aš už kalbėjimą discorde ir adminei suteikė man tokią informaciją ,kad jis mane stebėjo kelis mapus ir būtent pradėjo kalbėti apie 1 rounda kai likau tiesiog 2v1 beveik kiek viena kampa ištikrinau  sako kad netikrinau ir kad bėgau su peiliu link bombos kurią žiurėjo enemy žmonės vienas iš jų buvo ir tas kuris irgi gavo bana tad aš nematau kažkokio tolko mano draugui sakyti info kur jis yra ir jo teammeitas yra na ir po kokiu poros min gavau bana. Phnx jeigu demo reiskia ar turiu clipa to mapo tai neturiu nes neclipinu cs game ypač public servu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search