Jump to content
Create New...

Cepka

Narys
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Vieta
  Lietuva
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cepka's Achievements

Private

Private (1/27)

0

Reputation

 1. Jūsų Nick bei steam ID - Cepka https://steamcommunity.com/profiles/76561199040390208/ Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - Public , Train. Ką darėte prieš gaunant baną - žaidžiau kaip ir visada. Kuris admin nubaudę ? - Cyclop. Sveiki, kreipiuosi labiau i admina phnx kiek mačiau parašei kad atbaninai, bet bandziau jungtis ir vakar bei šiandien ir vistiek rodo kad esu bane su tavim phnx bandziau susisiekt, bet taip ir nepavyko tai aš dabar nežinau ar tu atbaninai mane ar ne ar čia yra isivėlus kokia klaida pačiam serveryje ar kažkas atsitiko su unban.
 2. Sveikas, dabar va bandau jungtis vis dar rodo kad bane ir dar 1 dalykas jeigu busi ir matysi kazka tia tu sakyk as ta vieta nusiclipinsiu
 3. Jūsų Nick bei steam ID - Cepka https://steamcommunity.com/profiles/76561199040390208/ Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - Public , Train. Ką darėte prieš gaunant baną - žaidžiau kaip ir visada. Kuris admin nubaudę ? - Cyclop. Sveiki, šį serverį žaidžiu jau tikrai ilgą laiką ,kad ir kiek esu kalbėjęs per tą discordą ir tikrai ne su vienu žmogumi ,bet nebuvo teke sulaukti kokių įsakymų ar dar ko nors iš adminu žaidžiau kaip žaidęs žiandien prisijungiau į serverį kalbėdamas kartu su žmogumi kuris irgi taip pat gavo bana kaip ir aš už kalbėjimą discorde ir adminei suteikė man tokią informaciją ,kad jis mane stebėjo kelis mapus ir būtent pradėjo kalbėti apie 1 rounda kai likau tiesiog 2v1 beveik kiek viena kampa ištikrinau sako kad netikrinau ir kad bėgau su peiliu link bombos kurią žiurėjo enemy žmonės vienas iš jų buvo ir tas kuris irgi gavo bana tad aš nematau kažkokio tolko mano draugui sakyti info kur jis yra ir jo teammeitas yra na ir po kokiu poros min gavau bana. Phnx jeigu demo reiskia ar turiu clipa to mapo tai neturiu nes neclipinu cs game ypač public servu.
 4. Sveiki, šį serverį žaidžiu jau tikrai ilgą laiką ,kad ir kiek esu kalbėjęs per tą discordą ir tikrai ne su vienu žmogumi ,bet nebuvo teke sulaukti kokių įsakymų ar dar ko nors iš adminu žaidžiau kaip žaidęs žiandien prisijungiau į serverį kalbėdamas kartu su žmogumi kuris irgi taip pat gavo bana kaip ir aš už kalbėjimą discorde ir adminei suteikė man tokią informaciją ,kad jis mane stebėjo kelis mapus ir būtent pradėjo kalbėti apie 1 rounda kai likau tiesiog 2v1 beveik kiek viena kampa ištikrinau sako kad netikrinau ir kad bėgau su peiliu link bombos kurią žiurėjo enemy žmonės vienas iš jų buvo ir tas kuris irgi gavo bana tad aš nematau kažkokio tolko mano draugui sakyti info kur jis yra ir jo teammeitas yra na ir po kokiu poros min piso bana.
×
×
 • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search