Jump to content
Create New...

False Banas Nastron 09-07-2021, 13:32 overpass


Nastron

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien žaidžiau retake ir iš niekur gavau false baną už čytus. Visi jo įrodymai yra screenshotas iš discordo kuriame rodė fake čyto menu. Screenshotas buvo senas ir jis buvo ne mano aš screenshota buvau nukopijaves iš kito žmogaus. Mano draugas pakalbejo su adminu ir apačioje atsiunčiau chatus su adminu.

1 2 3 4 5 7

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes ago, s0luti0n said:

Gavau Ban/Gag/Mute

Jūsų Nick bei steam ID -  
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) 
Ką darėte prieš gaunant baną 
Kuris admin nubaudę ? - 

Nick nastron https://steamcommunity.com/id/Nastrononsteam/
Užbanino retake serve 09-07-2021 13,32 overpass       
Žaidžiau retake gavau 4k su scoutu kita rounda 1hs su awp
S0luti0n nubaude 😄

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 minutes ago, s0luti0n said:

Nuotraukas cia kur keliai is naujo sukelk, neina atidaryt. Noriu paziuret kaip tavo draugelis ten mane botu vadina 😄 

nu va :D:D visi įrodymai kuriuos turi tai viena nuotrauka kur ten net nerodo kad ten aš :D:D

1701020.2100000023_image.png

unknown (8).png

unknown (9).png

unknown (10).png

unknown (11).png

unknown (12).png

unknown (13).png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute ago, Feja said:

Nastronai maziau reikia girtis ,kai cheatini. Manau ir taip aisku ,kad jokio unban neturetu buti..)

Kur aš giriuosi? aš ant prikolo pasakiau "use this easy mix win" ir cytus tame screenshote net ne aš naudoju

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 1 minute , Nastron parasė:

 ir čia visi tavo įrodymai? menu screenshotas net ne mano, o mixai ne jūsų serve žaisti buvo ir čytai nebuvo naudojami

 

Cia yra daugiau nei man reikia. Cytu naudojimas ar projekte ar uz jo ribu nebus toleruojamas. Jeigu tu turi tokia programa, kaip ir minejau, nera garantiju kad jos nenaudoji pas mus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
1 minute ago, Nastron said:

 ir čia visi tavo įrodymai? menu screenshotas net ne mano, o mixai ne jūsų serve žaisti buvo ir čytai nebuvo naudojami

 

O kieno ss jei ne tavo? 😄 siaip numetei Karoliui ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Siaip buvai dinges is retake kokiam menesiui kazkada ,o pries tai nu tikrai nekazka saudei,paskui grizai ir skillai atsirado,galvvojau,kad graindinai fc ar dar kazka,bet jau buvau girdejus ,kad tu turi cheatus :)... Bet ,kai as serve budavau nepagaudavau,kad cheatini

 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Just now, Feja said:

Siaip buvai dinges is retake kokiam menesiui kazkada ,o pries tai nu tikrai nekazka saudei,paskui grizai ir skillai atsirado,galvvojau,kad graindinai fc ar dar kazka,bet jau buvau girdejus ,kad tu turi cheatus :)... Bet ,kai as serve budavau nepagaudavau,kad cheatini

 

kur irodymai kad serve cytinau? vieninteliai irodymai yra tas screenshotas buvau dinges nes buvau perejas i valorant pasaudziau nes lucky last 3 dienas vps nepasaudau 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes ago, Feja said:

Siaip buvai dinges is retake kokiam menesiui kazkada ,o pries tai nu tikrai nekazka saudei,paskui grizai ir skillai atsirado,galvvojau,kad graindinai fc ar dar kazka,bet jau buvau girdejus ,kad tu turi cheatus :)... Bet ,kai as serve budavau nepagaudavau,kad cheatini

 

TAI ZIEK PVZ AS TIK SCREENSHOTA NUMECIAU O KAI KURIE SERVE ISVIS CYTUS NAUDOJA VA JUMS PAVIZDYS image.thumb.png.0cbc2e870f46070399becbc8fb2a0648.png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes ago, Feja said:

Siaip buvai dinges is retake kokiam menesiui kazkada ,o pries tai nu tikrai nekazka saudei,paskui grizai ir skillai atsirado,galvvojau,kad graindinai fc ar dar kazka,bet jau buvau girdejus ,kad tu turi cheatus :)... Bet ,kai as serve budavau nepagaudavau,kad cheatini

 

kur tu girdejai kad turiu cytus?? pasake ooo cytina nastronas nes kelis lucky shotus dejau?

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search