Jump to content
Create New...

unban AEZAKMI


GnXas

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -  AEZAKMI https://steamcommunity.com/profiles/76561199053076056/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) - Nežinau nei kada nei kuriame serveryje.
Ką darėte prieš gaunant baną -Šiandien buvau prisijunges ryte sulošiau pora raundų ir atsijungiau. ~19:25 bandant vėl prisijungti rašo kad aš užbanintas. Žiejau ban liste mano nei steamo nei nicko nera prie banintu žmonių.
Kuris admin nubaudę ? - Nežinau

Redaguota lauris'
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Bet tai čia ne mano akauntas. Ka siūlot daryt?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search