Jump to content
Create New...

Banas už private account?!


ximpaty

Rekomenduojami pranešimai

Gavau Ban

Jūsų Nick bei steam ID -  ximpaty 76561199152919740
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) - Bachuru serveris #2/Inferno/ Laikas apie 16:20 - 2021-03-22
Ką darėte prieš gaunant baną - Cs žaidžiau anksčiau, po ilgos pertraukos vėl įsirašiau, acc naujas, nekompetetingas ir arogantiškas admin'as pradėjo nemandagiai bendraut, nepasakydamas kokiu pagrindu turėčiau nuimti "Privet" steam account funkcija. Nejaugi už tokius dalykus dabar banina? 🙂 Jeigu įtariat, kad buvo naudojamos neleistinos programos, kurios suteikia pranašumą prieš priešininkus, prašau pateikti man juos. Ir šiaip, laukiu kokiu pagrindu taip yra baninami žaidėjai?
Kuris admin nubaudę ? - Mice 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, vericas parasė:

Tai ką pasakė " nusiimk private profile bl" ? Adminas tiesiog dirba savo " job " žiūrėdamas į naujus accountus, tokiu kaip tu su tokiais naujais accountais būna dešimtis...

Case'as buvo sukurtas dėl bano. Admino komunikacija buvo tiesiog pastaba. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Taip daviau tau ban uz tai kad private profile, negaliu nei h pasiziureti, nei faceit profile. O tai kad tu rasai man i chat kazkoki fc nick, man ne argumentas, gali buti ir fake.
Taip pat pasakiau tau kad atsiprivatintum, daviau 3rnd, tavo reakcija: kodel as turiu atsiprivatinti? Pagrisk savo motyvus ir pns. (cia tavo reakcija i admin prasyma).
As tau neprivalau kiekvienos tasykles punkto nuo A iki Z isdelioti,.(forume yra visos gali pasiskaityti).
Ir pries bana duodant pasitariau su auksciau stovinciu admin (NosSus).
O tai kad as nemandagiai snekejau: as pasakiau kad 2 kartus nekartosiu ir gausi ban.

  • Like 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search