Jump to content
Create New...

free ban


retard

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas
1 hour ago, retard said:

Steam username: retard 

ID: STEAM_1:1:574318513

Dariau : tesiog zaidziau serverija 1v4 likau cluthinau iskviete susinervines admina kuris be proof bana dave 

Banino : sypsa

cia retake?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

15 hours ago, Reydas said:

Be reikalo banu cia nemeto, poof magiskai banas nebuna taip.

Kai "nemoki zaist" sedi kokio 4 lvl ant faceit kai mano smurf levelius aukstesnis ir saudai I siena spray nesuvaldydamas tai tau adminu ir ne kviecia 😄

Redaguota retard
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
16 hours ago, retard said:

Steam username: retard 

ID: STEAM_1:1:574318513

Dariau : tesiog zaidziau serverija 1v4 likau cluthinau iskviete susinervines admina kuris be proof bana dave 

Banino : sypsa

numesk savo main accountą

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 hours ago, retard said:

Kai "nemoki zaist" sedi kokio 4 lvl ant faceit kai mano smurf levelius aukstesnis ir saudai I siena spray nesuvaldydamas tai tau adminu ir ne kviecia 😄

Oi priverk man upe. Mandras atsirado, kur irodymai kurie pagrystu tavo argumenta ?  Kaip ten jus vadina "Keyboard Warriors" pasakiau, kad cia free banu nemeto dabar susriaubk snargli ir ciuosk kitan servan.

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

OOOOO kas gi cia. Prasyta buvo main acc duot. Nedavei puse matcho. Jau po 2 round ignoro aš galėjau tave banint 🙂 Kai galiausiai numetei, paprasiau ateit su main i serva. 3 round ignorinai tiek chate mano prasymus, tiek voice chate. Gavai ban. Ko verki dabar? Dar susirades mane dc parasei vakar ar uzvakar, kad tau p* ant unbano ir prasei klipo kaip tu gerai zaidei :DDDDD Vaikas su demesio trukumu apie savo 4lvl fc kalba 🙂 eik mokytis 🙂 

  • Haha 2
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search