Jump to content
Create New...

Svaska ban


Svaska

Recommended Posts

Jūsų Nick bei steam ID -  Svaska https://steamcommunity.com/id/SvaskaTheGod/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) -  #2 Bachurų serveryje.
Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau.
Kuris admin nubaudę ? - @Solo 

Situacija tokia camp'inau B tunnels ir žmogelis iš B site'o bandė pushint, aš išgirdes išlindau ir nušoviau žmogų, ir per vc kaškas pradėjo rėkti kad aš hack'as ir pnš. + BAN REASON 0 + ant mano ip yra keli vacinti acc, visi brolio (žinau kad girdėja tai milijonus sykių) už tai ir pirkau VIP, o šiandien gavau ban'a dėl šūdniekio :)) 

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

https://steamcommunity.com/id/KEWTEVIS/  Cia tas "brolio" acc kuris tikrai ne jo.

 

O cia banas vimo irgi uz wh, kuris garantuoju kad irgi jo brolio.

image.thumb.png.e5e842c12d795154ee4faa2374336d04.png

 

Atbanine ji, taipogi ileisite ir jo "broli" cheateri kuris tikrai egzistuoja. Geriau kad savo ir brolio kisenes papurtytu, uz tai kad leidzia broliui cheatint, bent busite uztikrinti kad nebekartos tos pacios klaidos nes tures ka prarast.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Pas mus naudojo ne tik brolio bet ir kad "pavoge" is jo paskyra atmaske forume. Jeigu domina:
https://vimo.lt/forums/topic/3000-perm-ban-dėl-wh/?tab=comments#comment-13977
Galesite placiau pasiskaityti

image.thumb.png.8fe08613d62822ac7f1d7e6de0979334.png

 

Tikrai nekeista kad brolis toliau cheatina ir jam rami sirdis 😄

 

Ir labai keista kaip jam pavyko su to paciu ip prisijungt VEL pas jus, nes jis jau yra banned, nes kai baninome pas mus, rememes ir jusu banu ir dar kito konkurentu projekto banu kuri radome apie ji.

image.thumb.png.13e587eaf6ec9c4ce8aec54e363bba81.pngBanas nuo marrihuanos kiek matote, cia jo kita paskyra (sakys kad brolio obviously).

@MaSk Jei gali uzmesk aki ar veikia sourcebans del duplicate bano, nes jo ip yra banintas BET sugebejo su altu su to paciu ip vel prisijungt ir VEL bana gaut perm.

 

Ir galutinai 100% kas uzbres kad jam unban nebus ir kad jo visa ta brolio istorija isgalvota.

Pas mus forume Unban anketa rase is sios paskyros
https://steamcommunity.com/id/Artemiukas/
Kuri yra pas jus jau baninta anksciau uz cheatus (apie kuria auksciau aprasiau, ban nuo marrihuanos.). Tikino kad ta paskyra ant kuriuos pas jus cheatino yra jo mainas ir kad kitos paskyros yra pavogtos arba brolio, tikrai ne jo.


Pas jus padare atvirksciai, su nauja paskyra jau raso unban anketa, tikindamas kad kitos paskyros brolio, ne jo. Tai case solved ;).

 

 

Tikiuos pagelbejau, geru svenciu, adios.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realiai Droli suprantu tikrai viskas nukreipta prieš mane ir viskas rodo kad aš čytino, tame esmė kad turėjau 2 acc, maina pardaviau, (visi proof pas pikčiūrna), bbžn ka brolis daro realiai, karta bandžiau prisijungt į VIMO ir jau buvau bane, brolio paklausiau ar vėl prisidirbai, bandė atmazinti kad tipo neachetino ir minėjo kad rašys forume posta, aišku netikėjau kad jis išviso rašys, bet istorikas jis geras :)) tame esmė kad jam 14m. ir bbžn kaip jis į Anglija išskrido ir kaip jisai 500e. inv. turėjo, žinau kad sunku manimi tikėti, bet galiu nupirkti kad ir metam vip'a, nes projektas zajabys, o dėl brolio klaidų, aš irgi krentu į dugna :(( + aš prie šito acc turiu duomenis, ir buvau prisilogines prie šito forumo, kai reikėjo greitai main'o proof'us pikčiūrnai  siūsti  :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Na, as tik pateikiau is savo puses ka matau ir situacija tokia kad isties viskas nukreipta pries tave. Ar yra tas brolis ar ne, jau paliksiu spresti pilkiukei. Bet pats kaip seimos narys (Speju kad vyresnis) galetum ir netgi TURETUM uzmesti jam zuvies, nes labai smarkiai jis gadina siuo zaidimo community, na ir svarbiausia kad musa tavo REP i dugna.

Paaiskink tevams savo kad jis siunciasi programas kuriuose daznai yra virusai kad gautu pranasuma, tada turetu sudrausmint jie, visgi tevai bijo "virusu" ir kitu piktu programu paminejimo kompiuteriuose. 

Link to comment
Share on other sites

  • KeNTaS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search