Jump to content
Create New...

Laba diena as beat , atsimenat mane


Beat (non prime)

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena , as beat kuri uzbaninot perm nes mano acc mazai valandu buvo ir atrode kad buvau smurfas , atejau pasakyti kad nepykstu ,bet zmogus gali neturet daug valandu ant cs bet jeigu jis lose daug zaidimu arti cs tada moketu lost ir taip , dabar jau turiu 450h ir galite unbanint prasau , as pradejau losti cs ir bahuru servas man buvo pradzia 

 

Prasau

https://steamcommunity.com/profiles/76561199010625398/ stai mano profile

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Beat (non prime) parasė:

Laba diena , as beat kuri uzbaninot perm nes mano acc mazai valandu buvo ir atrode kad buvau smurfas , atejau pasakyti kad nepykstu ,bet zmogus gali neturet daug valandu ant cs bet jeigu jis lose daug zaidimu arti cs tada moketu lost ir taip , dabar jau turiu 450h ir galite unbanint prasau , as pradejau losti cs ir bahuru servas man buvo pradzia 

 

Prasau

https://steamcommunity.com/profiles/76561199010625398/ stai mano profile

 

btw as ne smurfas turejau acc bet praradau del scammerio d raugo

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Valandos nėra pagrindinis dalykas, tai tik sukelia įtarimą, kad asmuo, kuris yra su nauju accountų gali turėti kitų paskyrų, galimai vac banintų ir jas slepia. 
Jeigu praradai nurodyk accountą, kurį praradai arba pateik įrodymus, kad nuscamino, ypač jeigu tai draugas (ss iš susirašinėjimo) žinutės i steam support, ar pan. 
Kitu atveju nepateikus įrodymų unban gali gaut tik išsipirkdamas už vip (dėl šio varianto rašyk man į PM)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

On 2020-11-30 at 12:53, pilkiuke parasė:

Valandos nėra pagrindinis dalykas, tai tik sukelia įtarimą, kad asmuo, kuris yra su nauju accountų gali turėti kitų paskyrų, galimai vac banintų ir jas slepia. 
Jeigu praradai nurodyk accountą, kurį praradai arba pateik įrodymus, kad nuscamino, ypač jeigu tai draugas (ss iš susirašinėjimo) žinutės i steam support, ar pan. 
Kitu atveju nepateikus įrodymų unban gali gaut tik išsipirkdamas už vip (dėl šio varianto rašyk man į PM)

dadadadasdafaga.PNG.8111fa90f75164b42fd3c96f138e8071.PNG galiu ir daugiau atsiust bet cia vienas is tu mano draugas paeme mano gmail ir panaudojo del pakeitimo paswordo

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Flashbang prašau nesikišam kur nereikia, jeigu neturės, su juo išsiaiškinsim, gal turi ir gali atsiųst į pm, kai išaiaiškinsim visas detales, gaus unban.

Matosi, jog žmogus linkęs bendradarbiauti, geriau sutikrinti viską iš karto, nei poto žaidėjam vėl pradėjus verkti, kad serve šaudo new accountas.

  • Like 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jei per steam bendravo, tai  max 2 savaites laikosi chat 🙂 nebent pasidares butu auto save steam chat logs notepade... kitaip nera sansu kad kazkoki susirasinejima tures nebent sc pasidares, tai irgi abejoju. Paradoksas, i serva ateina low H ir tada juos banina uz tai kad neturi main? 😄 nebutu lengviau jei i serva bent nuo 1k h patektu? Nu cia tik siaip pamastymui. nes kazkuria diena buvo ateja i serva su new acc 5 cytai ir no admins online. Tai Angele prisikvietem, isbanino. + rep

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 3 valandas (-ų) , U.N.C.L.e parasė:

jei per steam bendravo, tai  max 2 savaites laikosi chat 🙂 nebent pasidares butu auto save steam chat logs notepade... kitaip nera sansu kad kazkoki susirasinejima tures nebent sc pasidares, tai irgi abejoju. Paradoksas, i serva ateina low H ir tada juos banina uz tai kad neturi main? 😄 nebutu lengviau jei i serva bent nuo 1k h patektu? Nu cia tik siaip pamastymui. nes kazkuria diena buvo ateja i serva su new acc 5 cytai ir no admins online. Tai Angele prisikvietem, isbanino. + rep

Jei padarytu kad į serva galėtų tik 1k h turintis jungtis,serveryje nebūtų tiek žmonių

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search