Jump to content
Create New...

dEV į admin


dEV

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick žaidime, bei amžius  ( Nuo 17metų ) - dEV/23
2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - 
STEAM_0:0:904850
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Tiesiog priziuret/palaikyt tvarka serveryje,apmazint 'fresh new GOD accauntus'. Ir siaip jokiam kitam public serveryje nezaidziu,o tik bx. Tad tuo paciu butu proga po daug laiko nuo  'cs 1.6',patestuot/prisimint save kaip admina (p.s buvau karta nusizenges bx serveryje ir puikiai manau zinot apie ka as - bet siaip ramus zmogutis esu) 🙂 
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Ne
5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - Na jai neklystu apie 2h teko isbuti,o gal daugiau/gal maziau (3map maziausiai tai tikrai esu isbuves). Kai tik turiu laisvo laiko 'csui' visada prisijungiu i bx pasisaudyt.🙂
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - 2
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - NR 1 - visada pirma karta duociau TIK ispejima,bet pasikartojus nubausciau. Juk taisykles manau visiems vienodos?

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 1 month later...

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search