Jump to content
Create New...

idomu


U.N.C.L.e

Rekomenduojami pranešimai

Neatejau skustis, turiu namie peiliuku pasiskutu. Atejau isvardint kelias blogybes kurias turime serve ir matau, kad visiems poxyj ir jos nera tvarkomos. 1ddos apsaugos nera va pora ciuvu  kurie pridare kazka negero pas jus 

https://steamcommunity.com/profiles/76561199030565489/
https://steamcommunity.com/profiles/76561198298936310/ <<<< ypac izulus ciuvas

2  Bugas su prisikelimais. Prikelia tarkim zmogu, poto tas kuris buvo prikeltas, gali but blokuojamas jo movement.. kaip per MM tik cia dar blogiau. Gali net stumt zmogu nors jis stovi...

3 Pries warmup round pabaiga likus sekundei parasant i koncole kill arba mirstant netycia, pasibugina zaidejas. Gauna nemokama armora, 1000$, bei svirskta.. Nu ka padarysi zmones megsta naudotis klaidomis... 

4 Norejau pasneket del vip, kad neina ju kick ar imest ju i spectate(kai nebuna adminu). Ateina vipas ir palieka afk savo acc, keturis maps afk stovi, ar 2 maps. Reikia kad veiktu auto kick sistema ir vipams arba imestu i spectate zinoma ne po 5 sec stovejimo afk uztektu ir minutes 🙂

5 Dar viena problemele tai kad buna fps dropai, kaip 100 nukrenta tai dar nieko nu  bet kaip is 300 iki 70 tai jau nekazka

Redaguota Notorious
....
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
10 minutes prieš, Movie2k pasakė:

del 5 problemos, tai visiem pasitaiko, kad b logai uzkrauna mapa, ir taip, is visu 500 fps gali buti dropas iki 70 ir maziau, tereikia perkrauti CSGO

rcon parasai i concole ir susitvarko

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
On 2020-03-02 at 09:38, domantaka pasakė:

rcon parasai i concole ir susitvarko

Nesiulyk zmonem nesamoningu komandu, del kuriu jie gali gauti bana, delto kad bando spaminti rcon komanda, kuri traktuojama kaip serverio slaptazodzio speliojimas! 

Persikrauk normaliai zaidima.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

man parasius consolei record "randomname" ir tada stop daznai stebuklingai fps sokteli, lagas sumazeja ir ivairus bugai (pvz kartais pasibugina jumpas public serve ir toks jausmas lyg tu skraidai arba i zeme sulindes esi per savo view, nors kitiem normalei) dingsta, susitvarko, arba kai pasikeiciu zaidimo rezoliucija i mazesne o tada grazinu atgal i kokia buvo. Aisku rr zaidima galima, bet man record arba rezoliucija greiciau.

Del siuksliu is nr 1. Nelabai ka ir padarysi, jie naudojo exploita su kurio crashino bet jais atsikratyt nejo nes naudojo proxy ir new accountus, bet kiek girdejau jau sutvarke maskas sita. Likusius 2-4 jau paliksiu sprest ir diskutuot jums. Siulykite solutions maskui ir manau patvarkys turint laikui

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
20 valandas prieš , MaSk pasakė:

Nesiulyk zmonem nesamoningu komandu, del kuriu jie gali gauti bana, delto kad bando spaminti rcon komanda, kuri traktuojama kaip serverio slaptazodzio speliojimas! 

Persikrauk normaliai zaidima.

spammint jos tikrai nereikia, vieno karto užtenka. Visur veikia(faceit ir matchmaking platformose) na jeigu kas nors bijo rizikuoti banu, tegul nenaudoja.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
25 minutes prieš, domantaka pasakė:

spammint jos tikrai nereikia, vieno karto užtenka. Visur veikia(faceit ir matchmaking platformose) na jeigu kas nors bijo rizikuoti banu, tegul nenaudoja.

Tu gal ir ne spamini , bet kitiem to vieno karto neuztenka ir paskui turi problemu. O jeigu parodytum dar kad tai oficialiai aprasyta valves arba sm sitos komandos paskirtis kur tu nurodei, tada ir as patikeciau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Dabar kaip tik specialiai nuėjau ir kelis kartus parašiau tą komandą ir negavau jokio bano. Kam man tau kažką rodyt? Yra komanda kuri sutvarko problemą, nori naudoji, nori ne. Ir kaip gali būti kokia nors komanda CS'e kuri veiktų ir nebūtų įrašiusi pati Valve? Man jau kartojasi ta pati situacija kurioje svaigai, kad sensitivitį įrasyta mažiau už 1 ir auksčiau už 10 yra nelegali.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
11 valandas prieš , domantaka pasakė:

Dabar kaip tik specialiai nuėjau ir kelis kartus parašiau tą komandą ir negavau jokio bano. Kam man tau kažką rodyt? Yra komanda kuri sutvarko problemą, nori naudoji, nori ne. Ir kaip gali būti kokia nors komanda CS'e kuri veiktų ir nebūtų įrašiusi pati Valve? Man jau kartojasi ta pati situacija kurioje svaigai, kad sensitivitį įrasyta mažiau už 1 ir auksčiau už 10 yra nelegali.

OMG. Daryk tu ka nori! Bet pridurk dar prie savo rekomendacijos, kad nustotu man paskui vaikai spamint , kad bana gavo uz rcon naudojima. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • MaSk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search