Jump to content
Create New...

Unban idiotic


idiotic

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -  idiotic STEAM_0:0:432409622
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? kazkur apie 20:40, negaliu pasakyti kokiam mape, todel nes tik iejau gavau bana, public 2,
Ką darėte prieš gaunant baną - baliavojau
Kuris admin nubaudę ? - rase kad pilkiuke, bet mane itare KeNTaS

Paprase manes adminas main steamo, daviau as jam ta main steama, bet jis netikejo kad ten main steamas nes as ant jo pazaides tik tais 87hrs ant csgo. Nesu as profas ant to csgo tiesiog kelis shotus lucky pasaudziau ir iskarto praso main acc. Turiu as 700hrs and cs1.6 tai cs1.6 ir csgo tokie patys zaidimai beveik, tiktais csgo lengvesnis negu cs 1.6. Negaliu irodyt kad ten mano main acc, tiesiog leidziu jum issiaiskinti. Nes TEN TIKRAI YRA MANO MAIN ACC. lauksiu unbano :]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na csgo ir cs 1.6 tikrai ne tokie patys žaidimai ir pas tau tikrai ne pora "lucky shotu" buvo kadangi tavo statsai buvo ganetinai geri. Čia manau maskas turėtų pažiūrėt ar tu tikrai neturi daugiau acc,jeigu taip tai gausi unbana 😉

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

15 valandas prieš , ✪ KeNTaS said:

Na csgo ir cs 1.6 tikrai ne tokie patys žaidimai ir pas tau tikrai ne pora "lucky shotu" buvo kadangi tavo statsai buvo ganetinai geri. Čia manau maskas turėtų pažiūrėt ar tu tikrai neturi daugiau acc,jeigu taip tai gausi unbana 😉

Nu žinai, jeigu turėjau gerą skilla ant 1,6 tai perėjęs į CSGO tikrai nebus tau viskas iš naujo ir nesedėsi silverį nesusigaudymas kas vyksta žaidime 😄
(tik apie tai norėjau pakomentuot)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
10 valandas prieš , Akkaa said:

Kaip nėra. Kas žaidė cs 1.6 normaliai tas ir ant csgo netruks ilgai Apsiprast, mažiau šūdus darykit banina dėlto jog netiki kad main :DDDD Pizda demo sukit žiūrėkit ir ramu, čia visai adminai nori likt be darbo 

Ką tu turi omeny adminai be darbo nori likti ? Tu bent isivaizduoji kiek tokių no primu ateina į serverį ir įrodinėja savo tiesas su tokiais mainais ?

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Prieš 1 Valandą, flashbang to ass said:

Pilnai sutinku ties tuos, jog perėjęs iš 1.6 į cs go išmokti ir apsiprasti su pagrindiniais dalykais neužiema tam laiko, gan greičiau apsipranti, išmokti nei tas, kuris nėra žaidęs 1.6. Bet, belekox skillas niekad nebūsi. 

nežaidžiau 1.6 ir esu belekoks skillas, ir ką tu man?

  • Haha 2
  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search