Jump to content
Create New...

dalsen į admin


dalsen

Recommended Posts

1. Nick žaidime, bei amžius  ( N 17-18 ) - dalsen, 21
2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) STEAM_0:1:168715858
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Todėl, kad serveryje žaidžia tikrai daug įvairaus plauko žaidėjų, tai retkarčiais reikia šiokios tokios tvarkos, serveryje užsuka daug užseniečių, kurie gan dažnai trukdo žaisti skleisdami įvairius garsus, ar šiaip ragina į mikrafona, negavus jiems tokios bausmės žaidėjų skaičius krenta palaipsniui. DM serverio administracija yra gan aktyvi bet ne visad gali užgaudyti tą momentą, o pagalba čia į naudą. Tai didžiausias noras todėl gan praleidžiu serveryje nemažai laiko, tai galėčiau tą laiką išnaudoti dar geriau, prisidėdamas prie projekto bei serverio gerovės. Lai žaidimas tampa įdomesnis 🙂
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - esu buvęs CS 1.6 projekte, cs-core, bei mix arenuose.
5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - Užsuku tikrai dažnai, tiek į public, tiek į deathmach. Public serveryje - 1-3h, Deathmach - 2-4h. Įvairiai.
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) -  Deathmach
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Visiems taisyklės vienodos, tai nebūtų atsižvelgiama ar draugas ar kitas kitas žaidėjas, bausmės vienodos.
8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Aktyvumu, nori dirbti komandoje, padėti plėtoti serverį į ateitį, įvairiais būdais žaidėjų stebėjimu, demo ir kt, idėjų kūrimu.

  • Pakeliam 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search