Jump to content
Create New...

unban fylzas, ban komunizmą


fylzas

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas
Jūsų Nick bei steam ID -  fylzas
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - nebuvau serve
Kuris admin nubaudė ( jeigu žinote ) ?  - vericas
Aprašykite už ką adminas uždėjo bausmę ? - "apkalbėjau" kažką
 
 
Noriu normalaus paaiškinimo ir manau šiaip 3 mėnesiai per daug būtų @MaSk @vericas
  • Like 1
  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

http://hlxlt.gameme.com/m/playerinfo/25633/chat?b=http://hlxlt.gameme.com/m/search/csgo2?q=Dmt&si=players&rc=csgo2

Bet tai kad tu ne tik zaidi daugiau konkurentu serve nei savam serve kuriame admin esi, bet ir ant ownerio pili suda. Manau tau kaip tik reikejo nekurt temos nes jei dabar mask pamatys jis tau perm uzdes, ko tikriausiai verticas nenorejo, todel ir pranese man o ne maskui. Keista logika pas tave - pykti kad tave nusalina uz tai kad zaidi daugiau pas konkurentus nei serve kuri turi priziuret.

Visa kita kaip " lagas, nera zaideju, ten neidomiau, skinai nepatinka 2 servo... " Cia jau asmenines problemos tavo kurios tikrai nesuteikia leidimo zaist pas konkurentus. Turim draugu is vimo, pas jos gali drasiai uzsukt ar net i ewar kartas nuo karto, bet ne hlx

  • Like 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

"lohas" "maskai, jei stebi, cbb" "bet įdomus alkoholikas" "kad prasileidžia nuo manęs pastoviai"  "nes turbūt širdelę skauda" "o tik pisa protą" "o man neparodo"

 Ir "shiuksle" dar unban prasai? 

Sad.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Dvi pirmos citatos jam skirtos, kurios buvo parašytos hlx serve(nepatikėsit, bet tiesiog įdomu buvo ar ant tiek stalkinat kituose servuose, jei būčiau parašęs "zdarova maskai", tai net nebūčiau sužinojęs, kad tokius dalykus darot xdd Bet jo, čia my bad, bet 3mėn per daug manau), o visos kitos keozar skirtos ir manau nusipelnė, nes šūdais mane apipylė be įrodymų, pats žino visą situaciją. O tai už ką būtent 3mėn skirti, nelabai supratau? Tipo už "cbb" ar "kažką" dar padariau?

 

ps. Nesuprantu, kodėl hlx negaliu lošti? Tipo Maskas pasakė, kad jie jus ddosina, tai pize, šventa, taip ir yra, o jokių proofs ar kažko panašaus nėra, bent jau neparodėt. Bet girdėjau ir kitą versiją, kad bs ddosino hlx, tai jo, labai nesueina istorijos

 

ps. Aš troli nesupykau, as tiesiog vachuje buvau, kai tokį ultimatumą parašė "arba bs arba hlx", o kas kodėl - nieko(pasakė priežastis, bet proofs nėra, todėl galima sakyt, veltui toks ultimatumas xd) Dar admin chate pamatysi, kad aš ten nei pykau nei dar ką, tiesiog pasakiau, kad už viską(pliusus ar ten balus) uždėtų vip'ą xd

ps. Turėjau veteran, tai manau galėjau sau leist mažiau lošti bs'e, vistiek už tam kitus admins daugiau laiko praleisdavau xdd

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na, cia jau verticas ir mask nuspres del bausmes, jie cia sprendzia, tik issakiau nuomone.

O del "stalkinimu" tai zinok visu projektu aukstesni adminai tai daro. Tesiog rupinasi kad ju projekte butu istikimi priziuretojai ir kad nebutu trash talku.

Manau bana butu galima pakeist i mute/gag ar bent sutrumpint.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tai va dėl to ir laukiu čia, bet kaip ir sakei, greičiausiai permanent uždės ir tiek, nu bet palaukim dėl tos bausmės. Ir btw @Keozar neskleisk gandų, kad aš tave apkalbinėjau prieš tai, ką parašiau hlx, nes to nebuvo, nežinau dėl ko tu ant manęs užsisėdęs, bet yeah, niekada nestūmiau, čj tave apipiso, kaip ir tu dbr bandai visus apipisti 😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
Prieš 1 Valandą, fylzas said:

Tai va dėl to ir laukiu čia, bet kaip ir sakei, greičiausiai permanent uždės ir tiek, nu bet palaukim dėl tos bausmės. Ir btw @Keozar neskleisk gandų, kad aš tave apkalbinėjau prieš tai, ką parašiau hlx, nes to nebuvo, nežinau dėl ko tu ant manęs užsisėdęs, bet yeah, niekada nestūmiau, čj tave apipiso, kaip ir tu dbr bandai visus apipisti 😄

Man pora zmoniu atsiunte chat, kur tu ant manes stumi, bet zinai ka? Man visiskai poxuy ant Taves ir ant Tavo nuomones. Stumk Toliau Kita ekrano puse.

Redaguota Keozar
  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Juokinga toji masofkių konkurencija. Priminė į tragediją vykusią dėl popflasho. Suprasčiau jeigu fylzas būtų donatines hlx serveriui, tai būtų svari priežastis jį užbaninti, bet jeigu turėdamas laisvo laiko, kurio metu bx servas buvo tuščias, nuėjo į kitą ir dėl to buvo nubaustas.
Taip pat manau reikėtų tokią svarbią sąlygą įtraukti ir į adminų anketos šabloną, kad ateityje, jeigu tai nebus išspręsta kaip nesusipratimas, būsimi adminai žinotų su kokiomis sąlygomis ir kokios bausmės gręsia nesilaikant taisyklių. Be to, administratorius žaidžiančius faceit, matchmaking, esea ir ta patį popflashą reiketų įspėti ar net gi nubausti, nes minėtieji faceit ir esea turi premium, už kuriuos reikia mokėti, nors vietoje to galėtų prisidėti prie serverio išlaikymo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
5 minutes prieš, domantaka said:

Juokinga toji masofkių konkurencija. Priminė į tragediją vykusią dėl popflasho. Suprasčiau jeigu fylzas būtų donatines hlx serveriui, tai būtų svari priežastis jį užbaninti, bet jeigu turėdamas laisvo laiko, kurio metu bx servas buvo tuščias, nuėjo į kitą ir dėl to buvo nubaustas.
Taip pat manau reikėtų tokią svarbią sąlygą įtraukti ir į adminų anketos šabloną, kad ateityje, jeigu tai nebus išspręsta kaip nesusipratimas, būsimi adminai žinotų su kokiomis sąlygomis ir kokios bausmės gręsia nesilaikant taisyklių. Be to, administratorius žaidžiančius faceit, matchmaking, esea ir ta patį popflashą reiketų įspėti ar net gi nubausti, nes minėtieji faceit ir esea turi premium, už kuriuos reikia mokėti, nors vietoje to galėtų prisidėti prie serverio išlaikymo.

 

Sad.

Redaguota Keozar
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search